Mini Cooper 1.5 Ötv Fiyatı

2018 model bir Mini Cooper 1.5 bir çok özellikle donatılmış ve ciddi bir beğeni toplamıştır, en çok göze çarpan temel özelliklerden bahsedecek olursak kısaca şunlardır. binek araç olarak tasarlanan Mini Cooper 1.5, hatchback gövdeli, motor tipi ise içten yanmalıdır. İngiltere-Almanya ortak yapımı Mini Cooper 1.5 ayrıca 5 kapılı olmanın avantajını taşır. Mini Cooper 1.5 özellikleri şöyle sıralanabilir;

Motor Kapasitesi ve Özellikleri

-silindir hacmi= 1496 cc

-silindir adedi= 3

-besleme tipi= turbo

-yakıt püskürtmesi= Common Rail Direkt Enjeksiyon

Performans Testleri

Yeni Mini Cooper 1.5 özellikleri

-beygir gücü= 116 hp

-azami tork= 270 nm

-azami devir= 4000 d/d

-azami hız= 202 km/s

-0-100 km arası hız süresi= 9.5 saniye.

Şanzıman Sistemi

Otomatik şanzımana sahip olan Mini Cooper 1.5’in 6 ileri şanzıman kademesi vardır, şanzıman teknolojisi ise Steptronic sistemdir, önden çekişli olarak tasarlanmıştır.

Yakıt Tüketimi

Yakıt deposu yaklaşık olarak 44 lt’dir Mini Cooper 1.5 , şehir içinde 4.4 lt/100 km tüketim yapar, şehir dışında ise bu tüketim 3.6 lt/100 km düşer, ortalama tüketimi 3.9 lt/100 km, CO2 salınımı ortalama alındığında 102 g/km çıkar.

Bagaj ve Hacim Özellikleri

5 koltuklu olmasına rağmen, bagaj hacmi 278 lt gibi bir büyüklükte olan Mini Cooper 1.5, 2 koltuğa düşürüldüğünde hacmi 941 lt çıkabilen bir araçtır.

Mini Cooper 1.5 Ağırlık ve Ölçüler

-Uzunluk= 3982 mm

-Genişlik= 1727 mm

-Yükseklik= 1425 mm

-Boş ağırlık= 1280 kilogram.

Lastik ve Jant Özellikleri

-Taban genişliği= 175 mm

-kesit oranı= 65 %

-jant çapı= 15”

-jant tipi= Alüminyum alaşımlı çelik Jant

Müzik ve Eğlence

-Radyo

-Harici USB girişi

-Harici ses girişi

-Grafik ekran

Koltuklar ve İç Döşeme

5 adet koltuğa sahip Yeni Mini Cooper 1.5 , sürücü koltuk ayarını manuel yapabilme özelliğine sahip bir araçtır. Sürücü koltuğunun yükseklik ayarını manuel olarak yapabilirsiniz.

Direksiyon Özellikleri

Elektronik hidrolik direksiyon sistemine sahip Mini Cooper 1.5, spor tarz deri direksiyonu ve direksiyondan kumanda kontrol tuşlarına sahip bir araçtır.

Camlar ve Aynalar

Aracın dikiz aynası ışığın durumuna göre otomatik kararan sisteme sahiptir, ön yan cam ayarları elektrikli sistem, yan aynaları elektrikli ayarlanabilir sistemdir.

Göstergeler ve Sensörler

-Yağmur sensörü

-Lastik basınç sensörü

-Lastik basınç göstergesi bulunmaktadır.

Sürüş Destek Sistemleri

-Hız sabitleme ve sınırlama özelliği

-Fren işlevli hız sabitlemesi

Yolcu Emniyeti ve Hava Yastıkları

Mini Cooper 1.5 tehlike anında güvenliğiniz için 6 adet hava yastığı ile desteklenmiştir. Mini Cooper 1.5 resimleri içerisinde şemalarla gösterilmiş hava yastıklarını inceleyebilir ve konumlarını görebilirsiniz. Ön yolcu hava yastığı, yan hava yastıkları, perde hava yastıkları, sürücü hava yastığı, güvenlik önlemleri bulunan Mini Cooper 1.5 ‘te, hıza duyarlı kapı kilidi ve çarpışma testi NCAP/ANCAP da bulunur.

Mini Cooper 1.5 Fiyatı

Geçmişten gelen bir güzellik olan Mini Cooper 1.5 fiyatı, bu tarz araç sevenler için ideal bir aralıkta, bilhassa gençlerin gözdesi sayılan Mini Cooper cazip fiyatı ile sizin olmayı bekliyor

Mini Cooper’ın fiyatı satın alacağınız modele ve donanımlarına göre değişebilmektedir.

Ancak standart bir Mini Cooper 1.5 satış fiyatı= 198.857 TL olarak tavsiye edilmektedir.

Mini Cooper 1.5 ÖTV Fiyatı

Sizde ÖTV indirimlerinden faydalanarak bir Yeni Mini Cooper sahibi olabilirsiniz.

Mini Cooper 1.5 ÖTV fiyatı yeni yasa düzenlemeleri ile araca ve modele göre %60 ile %110 arasında değişkenlin gösterebilmektedir. Mini Cooper ÖTV fiyatı için bayilerde müşteri temsilcileri sizlere yardımcı olmak içi bekliyor. Birbirinden güzel ve farklı renk seçeneklerine sahip bir Mini Cooper 1.5 sahibi olmak için sizde en yakın Mini Cooper yetkili bayisinden test sürüşü için randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.