Mitsubishi L200 ÖTV Fiyatları

Mitsubishi L200, şimdi beşinci neslinde ve sürekli iyileştirmelerle pazardaki en popüler kamyonetlerden biri olarak yer aldı. En son nesil olan 5. Seride, çift bölgeli klima kontrolü, dokunmatik ekranlı eğlence sistemi, şerit-kalkış uyarısı ve elektrikli deri koltuklar dahil olmak üzere, araba benzeri sofistike özellikler, farklı tasarım ve uzun bir liste özellik sunuyor.

Güçlü Motor Yüksek Performans

2,4 litrelik dizel motor, 178 Beygir ve 430Nm’lik bir tork üreten ve güçlü bir performans ve güç sağlıyor. çift ve dört tekerlekten çekiş, super select özelliği ile üstün performans sunarken, L200’ün diğer kamyonların ulaşamadığı yerleri keşfetmesini sağlar. Otomatik ve manuel şanzıman seçenekleriyle L200, rahat bir sürüş imkanı sunuyor. L200’ün tasarımında alüminyum ve diğer hafif malzemelerin kapsamlı kullanımı, 173 g / km CO2 emisyonu ile kombine kullanımda 177 (g/km) değerine ulaşmasına yardımcı olur. Bu iyi bir göstergedir ve kamyonun genel olarak düşük işletme maliyetleri, yakıt sarfiyatı ile yüksek özellikli Tornado,storm,Blizzard veDragon  modellerinde bile çekici bir fiyatlandırma ile seçiminizde öncelik kazanabilir.

Dört Versiyon, Sekiz Farklı Seçenekle Dikkat Çekiyor

Mitsubishi L200 kamyonet, 4×2 ve 4×4 seçeneklere göre dört farklı versiyonla karşınıza çıkıyor. 4×2 kullanım için Tornado serisinden seçim yapmanız gerekiyor. Her versiyonda standart güvenlik donanımı dışında özel farklılıklar yer alıyor. Aktif denge ve çekiş kontrolü (ASTC), Yokuş kalkış destek sistemi, Sürücü hava yastığı, Perde hava yastıkları (Ön ve arka koltuklar) L200’de sunulan güvenlik unsurlarından sadece birkaç tanesi. Her versiyon için ise otomatik ve manuel vites seçeneği sunulmaktadır.

Farklı Renk Seçenekler Ve Donanımlarla Şıklık Ön Planda

9 farklı renk seçeneği ile dikkat çeken L200, kamyonet grubunda binek otomobil konforunu sunmaya da talip oluyor. Deri döşeme, ısıtmalı ve elektrik ayarlı ön koltuklar ile otomobil sürüşündeki rahatlığı verebilmektedir. Multimedya sistemi, buletooth özelliği ve şerit takip, viraj algılama, römork takıldığında buna uygun güvenlik sağlayan TSA(treyler denge desteği)i, sunulan özelliklerin sadece bir kısmı olan karşımıza çıkıyor. Tornada ve Blizzard donanım paketlerinde standart olarak sunulan 7inçlik multimedya, navigasyon ve video izleme seçenekleri de sunuyor.

Güçlü Motor Düşük Yakıt Tüketimi

Mitsubishi L200 kamyonetin güçlü 2,4 DI-D dizel motoru, yakıt tüketiminde de üzmüyor. Bu büyüklükteki 2,4 dizel motor şehir içinde 8,9Lt/100Km verisi sağlarken, şehir dışında 6,4 Lt tüketimle tasarruf ve gücü birleştirdiğini gösteriyor. Sürücü dahil 1840 Kg ağırlıktaki kasası,960 Kg yük taşıyabiliyorken, 2700 Kg ağırlığına kadar treylerinizi çekebilecek güç sağlamaktadır. 75 Lt kapasiteli deposu ile 1250 Km yol kat etmeyi mümkün kılıyor.

Super Select 4wd-ıı  Şanzımanla Kolaylık Sağlıyor

Normal yollarda kilitli diferansiyel ön iki tekerden çekiş sağlayan vites, 100 km/h’a kadarki hızlarda 4×2 çekişten, 4×4 çekişe almanıza imkan tanıyor. Super Select sayesinde her yol koşulunda uygun olan seçeneğe kolayca geçiş yapabiliyor ve anlık sürüş konforu sağlıyor.

Eğimli Araziler İçin Uygun Donanım

L200, 45 derece açılara kadar devrilmeye direniyor. 30 derecelik yaklaşma açısı ile de tırmanma başlangıcında kolaylık sağlıyor.Mitsubishi L200, 5,9m dönüş yarıçapı ile hem sınıfında lider, hem de şehir içinde park ve manevralarda yardımınıza koşuyor. Yokuş kalkış desteği ise, yokuşta durmanız halinde kaymadan tekrar kalkış yapmanıza imkan tanıyor.

Mitsubishi L200 Fiyatı Ve Ötv Oranı

Mitsubishi L200, en alt versiyonu olan Storm 4×2 versiyonunu 111.344 TL anahtar teslim fiyatıyla sunuyor. L200 4×4 otomatik vitesli Blizzard versiyonunda ise 167.743 TL gibi bir fiyatla karşımıza çıkıyor. 2,4 litre motoru ile Mitsubishi L200 kamyonet,  ancak 4×2 versiyonda ise kamyonet olarak kabul görüyor ve buna göre vergilendiriliyor. 4×4 seçenekler ise arazi, otomobil grubuna girdiği için farklı vergilendiriliyor. L200 4×4 seçenek için 1-3 yaş aralığında 6.000TL ötv öndenirken, L200 4×2 kamyonet sınıfında ise daha düşük vergi ile karşılaşmanız da mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir