Nissan Gt-R Nismo 3.8 Özellikleri

Japonların gözde otomobil markası Nissan 2018 yılının ortalarında çıkması beklenen ve öyle de olan yeni otomobilni otomotiv dünyası ile tanıştırdı. Gerçekten de Nissan Gt-R Nismo 3.8 Özellikleri etkileyici dış tasarımı ve yakıt tasarrufu sağlayan ekonomik yakıt tüketimi ile her açıdan otomobilini yenilemek isteyenlerin ya da yeni bir otomobil almayı düşünenlerin gözdesi omuş durumda. Tüm bu özellikleri dikkate alındığı zaman söz konusu bu otomobil markasının çok ince ayrıntılara dayanılarak hazırlanmış bu çok özel modeli gerek tekniğiyle gerekse gösterişli tasarımıyla adından uzun süre söz ettireceğe benziyor.

Motoru

Aracın en çok merak edilenlerinden motoru yeni nissan 720 beygir gücünde olup dakikada 7100 devir yapabilme özelliğine sahiptir. Bu özelliğiyle birlikte 3.8 motor seçeneği ve 720 hp özelliğiyle de eşsiz bir performans sergilemeye şimdiden namzet olan sıra dışı otomobiller arasında gösterilmektedir. Tüm bu ortada duran seçkin yaklaşımlarının yanı sıra yine söz konusu otomobille ilgili olarak V6 prototip otomatik serisinin devamı niteliğinde olduğunu da kesinlikle söylemek gerekmektedir.

İç Tasarım

Aracın motoru önde boyuna tasarlandı. Yine nissan nismo azami tork seviyesi 780 nm olan bu araçta V motor silindir pozisyonunun tercih edildiği görülmektedir. Silindir başına düşen valf sayısı 4 iken toplam silindir adedi 6’ya çıkarıldı. Bunda amaç aracın özellikle dönüşlerinde ve manevra kabiliyetinde dengeyi arttırmanın amaçlandığı söylenenler arasında.  Aracın gerek ön fren takımında gerekse arka fren takımında hava soğutmalı disklerin tercih edildiği de yine iç tasarımıı adına söylenebilecek nissan nismo fiyatı bir diğer özelliği olmaktadır.

Elbette aracın 4 adet koltuğu bulunmakta olup araç 2 kapılıdır. Bu tasarımıyla Coupe kasa tipi bir otomobil olarak yine dikkat çektiğini kesinlikle ifade etmede yarar vardır. Tümüyle ortada duran bu özelliklerinin yanı sıra ayrıca aracın 4×4 çekiş sistemine dayalı olduğunu da ifade etmek gerekir.

Dış Tasarım

Nissan aracın bu yeni modelinde dış tasarım olarak dikkat çeken yanı kuşkusuz sadece iki kapılı nissan nismo ötv fiyatı Coupe tasarımıdır. Bununla birlikte göz alıcı metalik gri ve siyah renkler de yine dış tasarımında öne çıkan bir başka yenilikleri olarak söylenebilir. Tüm bu özelliklerinin dışında 4784 mm uzunluk – 1992 mm genişlikte bulunan özel ebatlarına sahip olduğunu ve de 3799 cm3 motor hacminin bulunduğunu da kesinlikle dikkate almak gerekecektir.

Araç özellikle dış tasarımıyla gerçekten de dikkatleri bir hayli üzerine çeken eşsiz otomobil modeli olmasıyla her anlamda rakiplerini kıskandıran bir model olma yolunda adım adım ilerleyişini sürdürmektedir. Bu da onun her açıdan tercih edilmesi adına gerçekten de son derece önemli bir yaklaşımı meydana getirmeye devam etmektedir.

ÖTV ve Fiyat

Nissan 2018 model aracın özel taşıt vergisi indirimine bağlı olarak yetkili Nissan gtr nismo 3.8 ötv fiyatı bayilerinden şimdiden rekor düzeyde satışları başladı. İlerleyen zaman dilimlerinde Nissan coupe kasa tip hayranlarının elbette yine söz konusu araca yoğunlaşacağı da şüphe götürmez bir gerçeklik olarak söylenenler arasında gelmektedir. Bütün bu ortada duran özellikler neticesinde değerlendirildiği zaman her açıdan aracın performansından bir an dahi ödün vermeksizin uzun mesafeleri kısaltmaya kararlılıkla devam ettiğini her açıdan ifade etmek gerekecektir. Bunun yanı sıra aracın sahip olduğu başka bir yaklaşım olarak her anlamda kaliteli duruşuna dayanarak tamamen üst düzey özellikleriyle her anlamda dikkat çektiğini belirlemek gerekir. Böylece gerçekten de söz konusu modelin her açıdan kalitesini nissan nismo resimleri daha da azami düzeye taşıyarak arttırması gerçekten de onun uygun fiyat seçenekleriyle sahip olunması adına önemlidir. Araç tüm Nissan yetkli satıcılarından alınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.