Nissan Pulsar 1.5 Serisi Gözlerinizi Kamaştıracak!

Hayatınızda hiç olmadığı kadar adrenalin duygusu olsun istemez misiniz? Heyecanla konforu ve güvenliği bir araya getiren Nissan, yeni bir seriyle karşınızda! Şık iç tasarımı, sportiflik ve zarafeti birleştiren çarpıcı görünümü, yüksek güvenlik sistemleri ve böyle hızlısı görülmedi diyeceğiniz benzersiz motor gücüyle Nissan Pulsar 1.5 serisi tartışmasız ilk tercihiniz olacak.

Geniş iç hacmi sayesinde ailenizle veya sevdiklerinizle çıkacağınız uzun yolculuklar hiç olmadığı kadar keyifli olacak! Nissan; yeni Pulsar 1.5 serisinde dış tasarımı hiç olmadığı kadar çekici hale getirmek için kavisli hatlarını gündeme getiriyor. Üstelik saydığımız özellikler Nissan Pulsar Serisi hakkında öğreneceklerinizin sadece bir kısmı!

Üst Düzey Konfor

Sizin ve ailenizin konforunu öncelikli tutan Nissan, geniş iç hacmiyle araba dünyasında çağ açacak bir yeniliğe imza atıyor. 689 mm diz mesafesi bulunan arka koltuklar, sevdiklerinizi ağırlamak için sizi bekliyor. Otomobil dünyasındaki araçlara göre en uzun aks mesafesi olan Nissan Pulsar, arka koltukta oturan misafirlerinizin dilediği gibi ayaklarını uzatabilmesine yardımcı olur. Ayrıca aydınlık ve hava akımını kusursuzca sağlayan iç kabiniyle konfor seviyenizi bambaşka bir boyuta taşıyor.

Çağ Atlatan Teknolojisi ve Şık İç Tasarımı

Her yönüyle şaşırtıcı olan Nissan Pulsar 1.5 serisi, Yeni Pulsar 1.5 serisinin resimlerinde gözlemleyebileceğiniz iç tasarımıyla da siz ayrıcalıklı müşterilerini büyülüyor. Krom detaylarından oluşan iç tasarım yumuşak materyallerle birleşiyor. Sıra dışı genişlikte olan kol dayama bölgelerine sahip olan Pulsar, modern tarzla gelenekselleşen kaliteyi birleştiriyor.

Sürücü güvenliğini ve rahatlığını ön planda tutan Nissan, gelişmiş teknolojiyi ellerinizin altına sunuyor. Sürüş yardım ekranı, sınıfının benzersiz özelliklerinden biri. Sürüş yardım ekranı sayesinde aracınızın köşelerinde bulunan lazer kameralar yol durumunu gözünüzün önüne getiriyor ve trafik durumunu kontrol ediyor. Ayrıca Start-Stop teknolojisiyle bütçenize dost olmayı misyonu haline getirmiş Nissan Pulsar 1.5 serisi; aracınızın, trafik şartlarında duraksadığında motor hareketlerini durdurarak yakıt tüketiminden tasarruf etmesini sağlar.

Şık iç tasarımının tam ortasında yer alan renkli TFT ekranlı gösterge paneli sayesinde yolculuk sayesinde dikkatinizi dağıtacak faktörlerden uzaklaşabiliyorsunuz. Üstelik adım adım navigasyon desteği her hareketinizi takip ediyor ve yolu kaybederek vaktinizi harcamanızı engelliyor. Arama bilgileri, çalan müzik bilgisi ve daha birçok özellik de Sürüş yardım ekranı ve TFT ekranlı gösterge paneliyle elinizin altında.

Hızın Tutkusunu Yaşarken Çevreyle Dost Olan ve Sizi Güvende Tutan Bir Araba

Yeni Pulsar 1.5 serisi, hesaplı ve tasarruflu yapısıyla yüksek performansı birleştiriyor. Otomobil dünyasında daha güçlüsünün keşfedilmediği turbo motor serisiyle tork oranını yüksek tutmanın yanı sıra yakıt tasarrufunu garantiler. 1.5 dCl dizel motoruyla ekonomi ve performansın birleşimi sizde sihir etkisi yaratacak. Üstelik Nissan Pulsar, X-Tronic otomatik şanzıman ve Stop/Start sistemiyle kontrollü ivme sağlayarak sürüş keyfinizi ikiye katlayacak.

Yakıt tasarrufuna olan büyük katkısıyla bilinen Nissan Pulsar 1.5 serisi, karbondioksit üretimini azalttığından dünyamızın ömrünü uzatmak için de büyük bir adım atmaktadır.

1.5 dCl motor serisiyle Nissan Pulsar; 110 HP beygire, 260 NM tork özelliğine ve 100 km’de 3.6 ml yakıt tüketimine sahiptir.

Bütçeniz Gülümseyecek; Nissan Pulsar 1.5 Serisi Fiyatı ve ÖTV oranları

Visia, Tekna ve N-TEC model seçenekleriyle satışa sunulan Nissan Pulsar 1.5 serisi 2018’de belirtilen satış fiyatı kataloğuna göre;

Visia için tavsiye edilen satış fiyatı: 118.010 Türk lirası

Tekna modeli için tavsiye edilen satış fiyatı: 126.690 Türk lirası

N-TEC modeli için tavsiye edilen satış fiyatı: 132.690 Türk lirası olarak belirlenmiştir.

Müşterileri için ödeme kolaylığı fırsatı sunan Nissan, Nissan Pulsar 1.5 serisi için ötv oranlarını %45 olarak belirlemiştir. Üstelik Nissan’ın sunduğu kampanyayla ötv oranı %45 ve üzerinde olan Nissan Pulsar fiyatlarını %0,99 faiz oranıyla 15 ay vade imkanıyla 20 bin Türk lirası finansman hizmeti sunuyor!

Nissan Pulsar 1.5 Serisi Gözlerinizi Kamaştıracak!” üzerine yorum

  1. 2016 modelleri problem yaratıyor diye yorumlar cikınca alıcı olarak düsündürüyor üstelik 1.5 dizellerinde otomatik yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.