Nissan R35 3.8 Özellikleri

Nissan’ın yepyeni tasarımına dayanarak güçlendirdiği otomobili her bakımdan fark yaratan eşsiz özellikleriyle dikkatleri çekiyor. Ayrıca Nissan R35 3.8 Özellikleri tarafından ortada duran tümüyle bu unsurlar dikkate alınacak olunduğu zaman saatte 315 km hız yapabilmesiyle farkını ortaya koyuyor. Elbette sadece bu değil bununla birlikte aracın eşsiz tasarımı ve güçlü motor özellikleri de onun satışını arttıran yeni özellikleri arasında gelmektedir.

Teknik Özellikleri

Otomobilin sahip olduğu teknik özellikleri arasında 315 km hızının yanında ayrıca 6800 devir yapabilen tam 600 beygir gücü dikkat çekiyor. Bu üstün performansı yeni nissan aracın hem sarsılmalara karşı ve manevra, virajlara karşı her daim kontrolü elinde tutmasına olanak tanıyor hem de yakıt tasarrufu sağlıyor.

Bir diğer özellik olarak 3799 cc silindir hacminin yer aldığı söz konusu otomobil her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin 3.8 V6 modifikasyonuyla tamamen kalitesini arttıran nitelikler olarak dikkat çekmektedir. Tüm bu ortada duran nissan r35 yaklaşımlar neticesinde de her anlamda kalitesinden bir an ödün vermeden üst düzey bir kullanım anlamına geliyor.

Tasarım

Aracın dikkat çeken özellikleri arasında kuşku yok ki bir diğer özellik olarak 4680 mm uzunluğunun ve de 1895 mm genişliğinin bulunması olmaktadır. Tüm bu ortada duran yaklaşım özelliklerinin yanı sıra ön boyuna olacak şekilde motor tasarımı söz konusu. Elbette bir otomobil için olmazsa olmaz özellik olarak jant tasarımına da değinmek gerekirse 17 inçlik alaşımlı çelik jantların tercih edildiğini söylememiz gerekiyor. Aracın nissan r35 fiyatı maksimum olarak ağırlığı ise 2200 yüklü olduğu zaman kendini göstermektedir. Boş halde iken yani fabrika imalatı durumundaki orijinal ağırlığı ise sadece 1720 kg. Tümüyle bu özellikleri açısından da aracın yüksek süratinin bu ağırlığıyla dengeli olacak şekilde tasarlandığını söylemek gerekmektedir. Aracın fren sisteminde hava soğutmalı diskler tercih edilmiş olup süspansyon sisteminde çok noktalı bağımsız enjeksiyon sistemine yer verildiğini kesinlikle ifade etmek gerekmektedir. Bu da söz konusu otomobilin her yönüyle kalitesini arttıran eşsiz özellikleri arasında gelmeye devam ediyor.

Bir diğer unsuru oluşturması bakımından nissan r35 ötv fiyatı otomobilin bir diğer niteliği olarak 4×4 çekiş sistemine sahip olduğunu kesinlikle ifade etmek gerekecektir.

Yakıt Özellikleri

Çok noktalı enjeksiyon özelliğinin olduğu bir yakıt sistemi vardır. Bununla birlikte benzinli 3.8 motor seçeneğine sahip otomobil modelidir. Yakıt tüketimi adına dikkat çeken özelliklerinden olarak araç ortalama olarak 11.8 lt yakıt tüketimi sarf etmekte ve şehir içinde maksimum 17 lt/100 şehir dışında ise maksimum 8.8 lt/100 km yakıt tüketmektedir. Yakıttan tasarruf sağlaması için Euro V emisyon standardı yer almaktadır. Araçta nissan r35 3.8 ötv fiyatı yine maksimum CO² emisyon değeri olarak 275 gr/km hesaplaması yapılabilmektedir. Tümüyle ortada duran bu eşsiz özellikler dahilinde de düşünülecek olunduğu zaman her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin yaygın bir kullanımının ortada olduğunu kesinlikle dile getirmek gerekecektir.

Bu da söz konusu otomobilin yakıt tüketimini arttıran teknik yenilikleri arasında gelmesi adına son derece öne çıkan yaklaşımları oluşturmaya devam eder.

Fiyat

Nissan bayileri aracılığıyla aracın tüm test sürüşlerine katılabilir ve yetkili satıcılardan net teklifler alabilirsiniz. Böylece aracın sahip olduğu bütün özellikleriyle hangi açıdan ayırıcı özelliklere sahip olduğunu test sürüşüne katılarak kendi gözlerinizle de anında görebilirsiniz. Bütünüyle nissan r35 resimleri ortada duran bu yenilikler ışığında da her açıdan aracın sahip olduğu birçok fiyat seçenekleri arasında tümüyle etkin bir kullanımının yer aldığını kesinlikle dikkate almak gerek. Böylece otomobil ötv indirimine dayanan net indirimli seçenekleriyle rahatlıkla herkesin satın alabileceği bir model özelliğindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.