Nissan’ın GT-R Black Edition’ı ile Büyülenmeye Hazır Olun

Bir spor arabanın albenisiyle sokakların efendisi haline gelmiş Nissan GT-R Black Edition, adeta bir siyah inci gibi eşsiz ve benzersiz stiliyle göz kamaştırıyor. Özgürlüğün ve bağımsızlığın simgesi konumuna yükselmeye aday olan bu araba oldukça karakterli yapısıyla gururlu bir ifade çiziyor.

Dış Donanım

Yüksek performansa sahip ve yol tutuşu oldukça iyi olan lastikleriyle bütünleşen gövdesinde açık renkli camlar mevcut. Sabit olan arka camında buz çözücü bulunurken silecekleri ise hıza duyarlı ve değişken aralıklı. Güç ısıtmalı olan yan aynalar, arka ve ön tampon gövdenin rengindeyken ızgara ve pencere trimleri siyah renkte dizayn edilmiş. Yüksek yoğunluklu düşük ışın gündüz koşu farları ve LED fren lambaları da bulunuyor. Kapı kolları alüminyum olan Nissan GT-R Black Edition, görenleri kendine hayran bırakıyor.

İç Donanım

Nissan GT-R Black Edition, meraklısını öncelikle deri koltuklarına buyur ediyor. Alüminyum ve derinin muhteşem uyumunun harmonisiyle yaratılmış olan vites topuzunun oldukça şık olduğu bu siyah inci, sistem monitörü ile desteklenmiş. Uzaktan anahtarsız girişin mümkün olduğu ve panik butonuyla tam donanımlı olduğunu ispatlayan Nissan GT-R Black Edition’da otomatik kilitleme özelliği, navigasyon sistemi ve ses aktivasyon fonksiyonu da bulunuyor. Üstelik sahip olduğu hava filtrasyonu sayesinde dışarıda olduğundan daha temiz hava soluyacağınızı garanti ediyor.

Teknik Özellikler

Dört çekerli olan Nissan GT-R Black Edition’ın yol tutuş performansı takdire şayan. Seçilebilir mod özelliğine sahip şanzımanı ile 3,8 litrelik ve 6 silindirli twin turbo V motoru olan Nissan GT-R Black Edition’ın hidrolik güç destekli ve hızı algılayan bir direksiyon sistemi de var. Seçilebilir sürücü modu sunan bu nefes kesen otomobilin fren desteği, dörtlü ABS ve yokuş tutma kontrolü gibi sürüşü kolaylaştıran özellikleri bulunuyor. Bilstein DampTronic marka amortisörlere Nissan GT-R Black Edition’da çift salıncaklı ön süspansiyon bulunduğu için direksiyon hakimiyetinde benzersiz bir tecrübe vadediyor.

Güvenlik

İki aşamalı hava yastıklarıyla yolcularını ekstradan güvenli hissettiren Nissan GT-R Black Edition’da ESC, ABS ve ASR sistemlerinin varlığı daha dengeli ve korunaklı bir yolculuğu mümkün kılıyor. Üstelik düşük lastik basıncı uyarısı ve hava yastığı doluluk sensörü gibi fonksiyonları da bulunduğu için önlem almaya fırsat tanınmış oluyor. Arka kamerası ise kör nokta kavramını sözlüklerden çıkarmak için birebir.

Eğlence

Radyo, MP3 çalar, ses aktivasyonu, saat gibi eğlence sistemleriyle donanmış olan Nissan GT-R Black Edition’ın dijital sinyal işlemcisi ve amplifikatörü de var. Toplamda 11 hoparlörü bulunan Nissan GT-R Black Edition’ın ön kısımda bir adet LCD monitörü mevcut.

Nissan GtT-R Black Edition Fiyatı                   

Kullanımı oldukça kolay olan, üstün performansa sahip otomatik vitesli ve coupe kasa tipli Nissan GT-R Black Edition’ın çekim alanına girdiyseniz en yakın zamanda € 290.000 ödeyerek benzersiz özelliklere sahip bu spor arabayla buluşabilirsiniz.

Nissan GT-R Black Edition ÖTV Fiyatı

Siyah bir incinin asaletini ve parıltısını üzerinde taşıyan Nissan GT-R Black Edition’ın rüyaları süsleyen tarzı ve dayanılmaz cazibesi sizi en yakın araç satış mağazasına sürükleyecek. Adeta yollarla bütünleşen ve kanatlandıran bir özgürlük havası veren bu asilzade Nissan GT-R Black Edition’ın ÖTV fiyatı motor silindir hacmine göre hesap edildiğinde 812.817 TL civarında seyrediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.