O Bir Öncü: Audi Q7 Quattro

Çekiş gücü denildiğinde ilk akla gelen Quattro sistemi ile klasmanında en ön sıralarda olan Audi Q7, sadece sürüş dinamizmini en üst seviyeye taşımakla kalmayıp, aynı zamanda yol hakimiyetini de tam anlamıyla sizlere hissettirmek için tasarlandı. Üstelik modern çizgileri ile kendisini sizinle birlikte geleceğe götürüyor. Gücü ve şıklığı bir arada barındıran Q7, her koşulda sizlere güveni ve konforu yaşatmayı hedefliyor.

1. İki Üstün Motor Seçeneği: Q7 TFSI 2.0 Turbo ve Q7 TDI 3.0

Audi, Q7 ile siz alıcılarına hali hazırda sunduğu yüksek gücü, iki motor seçeneğiyle pekiştiriyor. Benzinli TFSI ve dizel TDI motorları ile Q7 keyfinden, tam da istediğiniz maksimum verimi almanızı sağlıyor. Audi Q7 2.0 Turbo FSI özellikleri, sizlere 252 hp ve Tiptronic şanzıman sunarken, AudiQ7 TDI 3.0 özelliklerine baktığımızda ise şanzımanı yine Tiptronic olmakla beraber, sizleri 272 hp gibi bir performansa sahip kılıyor. Ayrıca Audi Q7, her iki motor seçeneğinde de bulunan 8 vitesli Tiptronic şanzıman ve Audi select özelliklerinin bir arada olması sayesinde sizlere kişiselleştirilmiş bir sürüş deneyimi sunuyor. Üstelik 245 kW’ya kadar olan gücü ve 600 Nm torku ile motor verimi en üst seviyede performans almanızı sağlıyor.

2. Sürücüsüne Ayna Olan İç Donanım

Audi Q7, değişik renk ve kumaş seçenekleri, birden fazla direksiyon ve ön panel dizaynı, iç tasarımında kumaş veya deri seçeneklerini sunması ve daha bir çok farklı iç dizayn özelliğiyle, sizlere Q7’nizi geniş bir yelpazede, zevkinize göre oluşturmanıza olanak tanıyor. Koltuklarda konfor ve spor seçeneklerinden istediğinizi seçebileceğiniz gibi, döşemeleri de tamamen isteğinize göre tercih edebiliyorsunuz. Ayrıca Audi Exclusive, sizlere renkli deri koltuklarla daha ileri seviye bir iç dizayn imkanı sağlıyor. Direksiyonda ise tam beş ayrı seçenekten birini zevkinize ve kullanımınıza uygun olarak Q7’nize eklemeniz mümkün. İç donanım ışıklandırmasında ise standart paketin dışında, ambiyans paketini tercih ederek, istediğiniz renklerin aracınızı aydınlatmasını sağlayabilirsiniz. Kısacası Audi Q7, rahatlığı ve zevki bir arada, en geniş seçeneklerle gözler önüne seriyor.

3. Geniş ve Göz Alıcı Renk Yelpazesi

Konfor kadar dış görünüşe de önem verenler için birebir olan Audi Q7, renklerde opak dokuda derin siyah ve carrara beyazı, metalik dokuda Argus kahvesi, karat beji, kobra beji, floret gümüşü, galaksi mavisi, galacier beyazı, graphite grisi, mürekkep mavisi, navvara mavisi, orca siyahı ve samurai grisi seçeneklerini sunuyor. Sedefli dokuda ise daytona grisi ve sepang mavisi, kristal dokuda ise tofane beyazı ile karşınıza çıkıyor. Bu geniş renk yelpazesine ek olarak, ayrıca sizlerin oluşturabildiği, tamamen size özel renkleri de aracınızda görebilmenize olanak tanıyarak daha kişisel ve ayrıcalıklı bir dış görünüm oluşturmanızı sağlıyor. Dilerseniz Audi Q7 resimlerinden, dilersenizde en yakın bayiden renk seçeneklerini görebilirsiniz.

4. 2018 Audi Q7 Fiyatı

Sizlere her anlamda farklılığı yaşatacak olan Audi Q7, kişisel olarak aracın standart özelliklerine ek olarak talep edilen özelliklerin dışında, 2.0 Turbo FSI seçeneğinde 944.962 TL anahtar teslim fiyatı ile sürücüsüyle buluşuyor. Diğer yandan 3.0 TDI seçeneği ise 1.321.883 TL anahtar teslim fiyatı ile dizel motordan vazgeçemeyenler için katalogda yerini alıyor.

5. Audi Q7 2.0 Turbo ve Audi Q7 3.0 ÖTV Fiyatı

Bu göz alıcı, modern çizgileriyle sizlerin karşısına çıkan, klasmanında öncü, atletik görünümüyle göze çarpan ve iki güçlü motor seçeneğiyle eşsiz bir sürüş deneyimi yaşatacak Audi Q7’nin, 2.0 Turbo FSI ÖTV fiyatı 418.291 TL iken, 3.0 TDI ÖTV fiyatıise 686.759 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.