Opel Astra 1.4

Opel’in 1998 model aracıdır. Araç günümüzde de hiçbir şekilde aradan yirmi yılı geçmiş olmasına rağmen performansından en ufak bir eksiklik hissettirmeden kullanılmaktadır. Bu yönüyle de değerlendirildiği zaman otomobil kullanıcılarının özellikle de ikinci el araç alacakların gözüne ilişen ilk modellerden biri olmaktadır.

Bütün bu noktada değerlendirilecek olunduğu zaman her açıdan dikkatleri üzerine çeken opel astra 1.4 özellikleri bir araba olduğunu kesinlikle belirtmek gerekmektedir. Bu da söz konusu bu aracın kullanımını arttıran en temel özelliklerini meydana getirmesi adına gerçekten de önemli bir konuyu oluşturmaktadır.

Teknik Özellikleri

Araç saatte ortalama yeni opel 160 km hız yapabilme kapasitesine sahiptir. 60 beygir (bg) güç ile 5200 devir olarak performansı bulunur. Motor pozisyonu olarak önden enine bir düzenlemesi bulunmaktadır. 103 nm / 2800 devir tork sistemi bulunmaktadır. Benzin olan yakıt tipli bir araç olup ayrıca tek nokta enjeksiyon sistemli yakıt sistemi bulunmaktadır. Otomobil opel astra 1.4 motor seçeneğine sahip olup fren sistemi olarak ABS hassas frenleme sistemi mevcudiyetini korumaya devam etmektedir.

Tüm bu önde gelen özellikleri bir de cazip fiyatlarıyla birleştirildiği zaman her halükarda tamamen sıra dışı bir otomobil marka ve modelinin eşsiz birlikteliğini oluşturduğundan kesinlikle söz etmek gerekebilir.

İç Donanım

Aracın eşsiz iç tasarımı konusuna da değinmek gerekir. Araç önde enine motor düzenlemesine sahiptir. Toplamda 5 kişilik yolcu taşıma kapasitesi bulunmakta ve koltuklar son derece konforlu orijinal koltuk tipleridir. Sedan tip kasa sistemi bulunan söz konusu bu araçta ayrıca opel astra fiyatı 1388 santimetre küp motor hacmi bulunmaktadır. Manuel 5 vites seçeneği bulunan araç arka fren davlumbaz ön frenler disk olarak ayarlanmıştır. Elbette ABS fren sistemi bulunmaktadır.

Aracın son derece hafif bir araç olduğu için de sürat alabilmektedir. Sadece 985 kg ağırlığında bulunan söz konusu bu araç her anlamda sıra dışı özellikleri ile de dikkatleri üzerine çekmeye devam eder.

Tümüyle ortada duran bu teknik unsurlarıyla da her anlamda tercih edilen araç markalarından birisi olduğunu kesinlikle dile getirmek gerekmektedir. Böylece her açıdan opel astra 1.4 ötv fiyatı kaliteden ödün verilmeksizin üst düzey bir kullanımının var olduğunu her anlamda belirtmemiz gerekecektir.

Fiyatı

Son olarak aracın fiyatı hakkında da bilgilendirmede bulunmak gerekirse aracın opel astra ötv fiyatı indirimi dahil 32.000 liradan başlayan fiyat seçenekleriyle piyasada yaygın olarak satışa sunulduğunu belirtmek gerekmektedir. 2. el araç alacakları yakından ilgilendiren bu model her anlamda opel astra resimleri hem ekonomik hem de yüksek performansa dayanması nedeniyle son derece önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir