Opel Astra 1.6 Fiyatı, Özellikleri Ve Ötv Oranı

İşte Karşınızda Yeni Opel Astra 1.6

Karşınızda bir Alman mühendisliği harikası ve heykelsi bir tasarıma sahip yeni Opel Astra 1.6 başyapıtı. Yenilenen Astra, Premium sınıfa ait özellikleri barındıran, sportif bir havasıyla eşsiz bağlantı seçenekleriyle sizlerin önüne seriyor. Kompakt sınıfın yeni amirali olarak kendini ön plana çıkarmayı başaran Astra yeni bir başlangıç olabilir. Ödül alarak IntelliLUX Led Matrix ile donatılmış ön farları ile masaj yapan koltukları ile sektörde resmen çığır açan teknolojiyle sizleri ona çeken en çarpıcı özelliklerden sadece birkaçı… Sıra dışı olan bir otomobilden etkili ve çarpıcı bir tasarımın ortaya konulması beklenir ve Astra bu beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Güzellik sizin için ön planda ise Opel Astra 1.6 sizin için üretildi.

Görünüm sizi kendine çekebilir

Keskin hatlarıyla ve göz alıcı tasarımı ile sizleri lk görüşte adeta sizi büyüleyecek olan Astra, konforlu iç tasarım ile de fazlasıyla sizi memnun edecektir. Yeni Astra size tamamen konfor sağlamak adına tasarlandı ve huzurunuza sunuldu. Premium tasarıma hâkim iç hatları ile yeni kategori ortaya koyan model kendisini ön plana çıkarıyor.

 Her gününüz daha güzel bir gün olması için

Yenilenen iç tasarıma ve farklı bir alan duygusuyla karşılaşacak olan sizler, hazır olun. Birinci sınıf donanım setleriyle tasarlanan iç tasarımda masaj ve soğutma seçenekleri ile koltuklarınızı istediğiniz şekilde farklılaştırabilirsiniz. Boyut ve şık döşemeleri ile sizleri evinizde gibiymiş hissi uyandıracağına emin olabilirsiniz. Sizi bekleyen işte bazı özellikler:

-Kapıyı açmanızla birlikte sizleri karşılan Astra artık bir seğmen lideri konumunda

-Yüksek kalitede malzemeler ile tasarlanmış ve gelişmiş renk tercihleri ile farklı olabilirsiniz

-Uzun mesafelerde sizi düşünen bir teknoloji, AGR ile desteklenmiş bir ön koltuklar

-Ön tarafta ki kapılar aydınlatılmış özellikleri ile size Premium bir araç eserini gösterecektir

-Eskiye göre artık daha sessiz ve sakin geniş bir ortam sunan iç mekân

Geniş bir bagaj ile üst konfor aynı anda

Alçak olan bagaj ile yüklemek daha kolay ve ayarlanabilir kapasitesiyle fazla alan sunmaktadır. Arka koltuklar için de geniş bir bacak mesafesi ve AGR’den onay alan ön koltuklar sizlere konforu ve rahatlığı aynı anda sunuyor. Segment olarak lider olan ve elektrikli ayarlanabilir soğutma, ısıtma, hafıza ve masaj ile deri koltuklarla gayet iddialı bir seçenekle karşı karşıyasınız. Astra 1.6 resimlerinde gördüğünüz gibi sizleri her zaman memnun etmeye odaklandı.

Yeni bir motor ve yeni mühendislik harikaları

-Muhteşem bir mühendislik ürünü olan yenilenmiş motor daha çevik ve sizin için daha ekonomik

-Eski Astra’ya göre 200 kg daha hafif olan ve keskin hatlara sahip tasarımı ile klas bir sürüş imkanı sunuyor

-Yeni nesil teknoloji ile daha düşük motor ile düşük yakıt imkanı

-Nefeslerinizi tutun tam tamına 147 kW 200 beygir güç ortaya koyan ve bunu yapan ise sahip olduğu 1.6 litre turbo motor ile sizleri 235 km/s ile maksimum hız sunmaktadır.

-Çevre dostu olan yeni motor ile toplamda 97 g/km CO2 emisyonu sosyal sorumluluğunu yerine getiriyor.

Diğer tüm farları unutun ve INTELLILUX LED farlar ile tanışın

En çarpıcı ve yenilikçi teknoloji ile Opel Astra 1.6 özellikleri arasında olan ve size gördüğünüz tüm farları unutturacak bir özellik ile karşınıza çıkıyor. Intellilux led far teknolojisi ile diğer farlardan farklı olarak karşınızda ki sürücüleri uzun farlarınızla rahatsız etmek yerine onlara daha fazla bir görüş alanı sağlamaktadır.

Tüm bu muhteşem özelliklerde ki Opel Astra 1.6’nın fiyatı 124 bin TL ile karşınızda. İstediğiniz zaman alabileceğiniz Opel Astra 1.6 ÖTV’li fiyatı ile sizlere konfor ve güvenli sürüş imkanı sağlamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.