Opel Astra Sedan 1.6 CDTI

Farklı ayrıcalıkların yer almış olduğu sedan 1.6 cdtı özellikleri ve yapılan tasarımları sayesinde, kullanıcıların daha konforlu şekilde yolculuk yapmalarına imkân tanımaktadır. Söz konusu olan yeni sedan araçlarında, ileri görüşlü far ayrıcalıkları yer almaktadır. Araçtaki koltuk ürünleri, özel kaplamalar ile desteklenmekte ve özellikle uzun yolculuklar sırasında rahatlığın tadına varmanın keyfine erişebilirsiniz. Aynı zamanda farklı ortam ve yol aydınlatma sistemleri ile birlikte sürücülerin ve de diğer yayaların kendini daha güvende hissetmeleri mümkün olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra soğuk havalarda çıplak elle tutulan direksiyon, sürücüler için oldukça olumsuz etki yaratmaktadır. Opel sayesinde sürücüler için sağlanan ayrıcalıklarda, 1 saniye içerisinde ısınan direksiyon sistemleri yer almaktadır.

Opel Astra Sedan 1.6 Renk Seçenekleri

İlgili internet adresi üzerinden müşteriler için yayınlanmakta olan opel astra sedan resimleri ile birlikte araçlarda yer alan tüm renk seçeneklerine ulaşmanız mümkün olmaktadır. Özel malzeme ve parçalar ile birlikte yenilenen araçta, toplamda 10 farklı renk seçeneği, 3 farklı tonda müşterilerin zevkine sunulmuştur. Söz konusu olan renk seçeneklerinde ise parlak tonlarda kırmızı ve beyaz, sedefli tonlarda gri, kahverengi yeşil ve metalik tonda ise siyah, kırmızı, mavi ve gri renkler yer almaktadır. Tonlara göre değişmekte olan renk isimlerinin tamamına ve açıklayıcı bilgisine ulaşmak için ilgili internet sitesi üzerinden kolay şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Opel Astra Sedan 1.6 Motor Seçeneği

1598 motor hacmi ve dizel yakıt tipi ile görücüye sunulmuş olan opel astra sedan araçlar, özellikle geniş bagaj hacmi ile yaygın olarak tercih edilmektedir. Özel parça malzemeleri ve deri koltuklar ile çeşitlendirilmiş olan araçlarda, elektrikli ön ve arka cam sistemleri yer almaktadır. Çevirme kolu ile uğraşmadan tek düğme dokunuşu sayesinde camların açılması ve de kapatılması mümkün olmaktadır. Ayrıca oldukça soğuk havalar için düşünülen sistemlerde bulunmakta ve bunlar arasında yan aynalara eklenen ısıtma sistemleri gelmektedir. Sürücülerin yola daha iyi odaklanmalarını ve de güvenliğin ele alınmasını sağlayan aynalar, soğuk havalarda donmakta ve görüntü kaybına neden olmaktadır. Özel ısıtma sistemi ile birlikte bu sorunlar aşılabilmektedir. En önemli konulardan birisi de sürücülerin hız limitlerini aşmaları ve ilgili makamlarca para cezasına çarptırılma durumlar görülmektedir. Ödenen ücretlerin dışında, insan hayatında yok olabildiği kaza durumları için, hız sabitleyicisi uygulanmış ve belirlenmiş olan yüksek hıza ulaşıldığında sabitlenen araçlar, olası kazalarında önüne geçmeyi sağlamıştır. Gece sürüşler, gündüz sürüşlere oranla daha zor olmaktadır. Özellikle yoldaki diğer nesne ve araçların görülememesi, sürücülerin en fazla şikâyet ettiği konulardan birisidir. Bahsi geçen araçlarda süse duyarlı ön far sistemi yer almakta ve çevredeki tüm nesnelere direkt olarak odaklanılması sağlanmaktadır. Çeşitli renk seçenekleri ile satışa sunulmakta olan opel astra sedan fiyatı için ilgili numaralardan detaylı bilgilere ulaşabilir ve kampanyalı içeriklere de göz atabilirsiniz.

Opel Astra Sedan 1.6 Fiyat Bilgisi

En düşük donanım ile 86.000 TL olarak satışa sunulan opel astra sedan 1.6 cdtı ötv fiyatı sağlamış olduğu konfor ve de güvenli sürüş keyfi için hak ettiği değeri karşılamaktadır. En doğru ağızdan opel astra sedan ötv fiyatı öğrenmek için, resmi internet sitesine ya da ilgili bayiye gidebilirsiniz. Seçkin dış tasarımı ile birlikte etkileyici görünüme sahip olan araç, aynı zamanda geniş bagaj özelliği ile aile toplulukları için ideal çeşitlerdendir. İç tasarım ile birlikte de sürücü ve yolcuların, daha keyifli yolculuk yapmaları sağlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir