Opel Corsa 1.4 ÖzellikleriGerek ülkemizde gerekse girdiği pazarlarda şık tasarımı, güçlü performansı ve üstün dayanıklılığı ile sıkça tercih edilen otomobillerden biri olan Opel Corsa, otomotiv sektöründe dünya devi haline gelmiş Alman mühendislerinin ürünüdür. İlk olarak 1982 yılında yollara çıkan araç ilk tasarımlarında, Vauxhall ve Chevrolet markaları altında satışa sunulmuş, daha sonra bir dönem Fiat işbirliği ile ortak olarak tasarlanmıştır. Fiat ile ortak olarak geliştirilen modellemelerde ciddi başarılar yakalayan Opel Corsa 1.4 Özellikleri ile karşımızda.Eskimeyen Tasarım ve Performans
Sportif ön tasarımında kancaya benzer farlar, dikkat çekici sportif ızgarası, siyah tavanı, belirgin hatları, yüksek kaliteli malzemelerle alaşımlı 15 ve 17 inçlik jantları ile Opel Corsa çekiciliğini sürdürmeye devam ediyor. Kişiselleştirme imkanı da sunan Opel Corsa ; Essentia, Design, Enjoy, Black Edition olmak üzere dört farklı tasarım ve donanımla görücüye çıkmıştır. Fiyat ve ürün farklılıkları gösteren bu tasarımlarda iç ve dış dizaynda da farklılıklar olabilmektedir. Alttan ısıtmalı koltuk ve direksiyon, start & stop sistemi, yol bilgisayarı, spor şasi, hız sabitleyici, ön sis farları gibi noktalarda birçok farklılık ortaya çıkmaktadır. Ayrıca Opel Corsa’lar için geliştirilen Kış Paketi ve Teknoloji Paketi tercihleri de müşterilerinin beğenilerine göre revize edilmektedir. 5 ileri manuel ve 6 ileri otomatik şanzımanlar sunan Opel Corsa yakıt ekonomisi, üstün performans ve konforu bir arada sürücülerine sunuyor. 1398 metre küp motor hacmi ve 90 HP’lik gücü ile aile otomobili çizgisinden şehrin asi çocuğu çizgisine göz kırpan Opel Corsa, rakipleri arasında performansı ve Opel Corsa 1.4 özelleri ile öne çıkıyor.

Üstün yol tutuşu ve koordineli direksiyonu sayesinde virajlarda, ani frenleme ve durmalarda aracın kontrolü hiç zorlanmadan ele alınabilmektedir. 7 inçlik dokunmatik renkli ekran sayesinde navigasyon, radyo, arka kamera, bluetooth ve akıllı cihaz bağlantıları, USB bağlantıları ile fotopraf ve video izleme ayrıcalığı gibi imkanlar mevcuttur. Apple CarPlay ve Android Auto ile uyumlu çalışan sistem, aynı zamanda hands-free telefon görüşmeleri, kablosuz bağlantı sayesinde kaliteli müzik dinleme ayrıcalığını da sunmaktadır. Özel olarak geliştirilen ve bağlantı sorunlarını sıfıra indirgemeyi amaçlamış olan şık görünümlü radyosu sayesinde de kesintisiz müzik zevki yaşatmaktadır.

7 inçlik geri görüş kamerası dar veya geniş alanlarda sıkıntısız park edebilmeyi kolaylaştırmıştır. Apple CarPlay ve Android Auto sistemleri diğer ülkelerin aksine ülkemiz sınırları içerisinde çalışmakta olup bu sistemler sayesinde birçok işe yarar uygulamadan faydalanılması mümkündür. Opel Corsa 1.4 resimleri için Opel’in kendi internet sitesini ziyaret edebilir ve çeşitli incelemelerde bulunabilirsiniz.  Opel kolay ulaşılabilir yetkili servis ağı, hızlı ve güvenilir çözüm ortağı ile çeşitli sorun ve problemlerin çözümünde de ayrıcalıklar sağlamaktadır.

Opel Corsa Fiyatı
Opel Corsa 1.4 Fiyatı benzinli araca sahip olmak için ilk önce donanımsal özellikleri belirlemeli; ihtiyaç ve isteklerinize göre bir tercih oluşturmalısınız. İçeriklerine göre değişen Essentia, Design, Enjoy, Black Edition modellerinden hangisi size en uygun ise onu satın alabilirsiniz. 1.4 90 HP motor özelliklerine sahip modellerin fiyatları 118.900,00-TL ila 129.900,00-TL arasında farklılık göstermektedir.


Opel Corsa ÖTV Fiyatı


118.900,00-TL ödeyerek satın aldığınız Opel Corsa 1.4 ÖTV Fiyatı 33.588,00-TL’dir. Bir üst modeli 129.900,00-TL’ye satın almak isterseniz ödeyeceğiniz ÖTV fiyatı ise 36.695,00-TL’dir. Siz de Opel Corsa’ya sahip olmak istiyorsanız en yakın Opel bayilerine giderek daha detaylı ve teknik bilgi sahibi olabilir, test sürüşü yapabilir ve aracı satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.