Opel Corsa 1.6 ÖTV Fiyatları

Black Edition: Otomobiller söz konusu olunca güçlü bir izlenim bırakmak isteyen kişilere özel hazırlanmış olan bu araç, tasarım tutkunları için birbiri ile uyum içerisinde görünen özellikleri size sunmaktadır. Özel tasarımlı jant seçenekleri, siyah tavan ve renkli iç döşemeye sahip olan Opel Corsa 1.6 özellikleri içinde en dikkat çekici unsurlardan biri tasarımdır. Eşsiz bir heykelsi tasarıma sahip olan araç, akıcı tavan çizgisi, sportif ızgarası, keskin tasarımlı farları ile davetkâr bir çekiciliğe sahiptir.

İç Tasarım: Konforlu bir sürüş keyfi yaşamanız için özel olarak dizayn edilmiş olan iç kabin, oldukça geniştir ve en üst sınıf malzemelerden yapılmıştır.

Döşeme ve Kumaşlar: Yumuşak yüzeyler ve Premium döşemeler sayesinde kendiniz için özel bir ortam tasarlamanızı sağlayan Opel Corsa, aracınızı kendi zevkleriniz doğrultusunda döşemenize imkân tanımaktadır. Farklı donanım seçenekleri ve gövde renkleri Opel Corsa’da oldukça fazladır.

Jantlar: Opel Corsa 1.6 resimleri arasında da görebileceğiniz birbirinden farklı jantlar, aracınıza istediğiniz görünümü vermenizi sağlamaktadır. 15” ve 17” arası ebatlara sahip olan jantlar, farklı ve çarpıcı tasarımlara sahiptir.

Yenilikler

Geri Dönüş Kamerası: Aracın özellikleri arasında yer alan geri dönüş kamerası, aracınızı kolay bir şekilde park etmenizi sağlamaktadır. Geriye doğru çıkarken arkanıza dönüp sırtınızı zorlamanıza neden olmayan bu sistem, geri vitese geçtiğinizde 7” ekranda önünüze bakmanızı sağlar.

City Modu: Bu mod sayesinde aracınızı park ederken veya düşük hızda seyir ederken direksiyonunuza parmağınızın ucu ile bile çevirebilirsiniz. Hıza duyarlı elektronik destekli direksiyon, yakıtta tasarruf etmenizin yanı sıra hareketlerinize keskinlik de ekleyecektir.

Teknoloji Paketi: Yeni Opel Corsa 1.6, sahip olduğu teknoloji paketi sayesinde değişen ortam ışığı ve hava koşullarına göre kendini şekillendirebilmektedir. Yağmur yağarken silecekleri otomatik çalıştıran araç, ortam kararmaya başladığında da otomatik bir şekilde farları yakmaktadır. Ön ve arka park sensörlerine de sahip olan Opel Corsa, park esnasında işinizi oldukça kolay hale getirmektedir. LED gündüz farlarının var oluşu da aracınıza işlevsel, aynı zamanda şık bir görünüm kazandırmaktadır.

Bağlantı Seçenekleri

Bilgi ve Eğlence Sistemi: Android ve Apple cihazları destekleyen multimedya sistemi bulunan Opel Corsa 1.6, sosyal hayatınıza devam edebilmenizi ve araç içerisinde özgürce telefonla konuşabilmenizi sağlamaktadır.

Radyo: 6 hoparlörü bulunan Radyo R 3.0 BT, kablosuz müzik dinleme, handsfree telefon görüşmeleri, CD çalar özelliklerini sunmaktadır. USB girişi ve Bluetooth özelliği de olan araç, eğlenebilmeniz için birçok donanıma sahiptir.

Konfor

Hem ısıtmalı direksiyon hem de ısıtmalı koltuklara sahip olan Opel Corsa, özellikle kış aylarında konforlu bir seyahat geçirmenizi sağlamaktadır. Aracı konforlu kılan bir diğer özellik ise bagajdır. Alışveriş, tatil ya da spora giderken yanınıza almak istediğiniz tüm malzemelerin kolaylıkla sığabileceği araç, bagaj yükseltme özelliği ile farklı eşyalar için alan açabilmektedir.

Sürüş Keyfi

Opel Corsa, gücü 90 HP ve 70 HP arasında değişmekte olan benzinli Euro 6 motor seçenekleri ile karşınıza çıkmaktadır. 1.3 dizel motorlarda ise 75 HP ve 95 HP arasında değişen seçenekler size sunulmaktadır. Yakıt tasarrufu yapma özelliği bulunan araç, sahip olabileceğiniz en iyi Opel’lerden biridir.

Aksesuarlar

Sert kargo tepsisi, flexconnet iPad tutucu, OPC line sport egzoz borusu gibi otomobilinize özel aksesuarlar içermekte olan Opel Corsa, kendinize özgü bir araç tasarlama imkanını da size sunmaktadır.

Modeller

Opel Corsa’nın birçok farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar ESSENTIA, DESIGN, ENJOY ve BLACK EDITION’dır.

Opel Corsa 1.6 Fiyatı

Opel Corsa 1.6 fiyatı modele göre değişmektedir.

  • Opel Corsa ESSENTIA 89.900 TL
  • Opel Corsa DESIGN 93.900 TL
  • Opel Corsa ENJOY 83.400 TL
  • Opel Corsa BLACK EDITION 101.400 TL

Opel Corsa 1.6 ÖTV Fiyatı

İlk görüşte sizi kendine hayran bırakacak olan Opel Corsa 1.6 ÖTV fiyatı, seçmiş olduğunuz modele göre değişkenlik göstermektedir. Değişen ÖTV fiyatları da Opel Corsa ÖTV fiyatı konusunda sabit fiyatların verilememesine neden olmaktadır. Beğendiğiniz ve hemen sahip olmak istediğiniz Opel Corsa’nın ÖTV fiyatını öğrenmek için size en yakın Opel bayiine gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir