Opel İnsignia Fiyatı, Özellikleri Ve Ötv Oranı

Öne Çıkanlar

Yeni Opel İnsignia, birbirinden farlı özellikleri ile sizi ilk görüşte etkisi altına almaktadır. Birinci sınıf konfor, sınıfının en iyisi LED farlar, göz alıcı tasarım ve mükemmel işçilik sayesinde adından söz ettirmeyi başaran Opel İnsignia, sportif bir görünüme sahiptir.

Tasarım

Dış tasarım: Coupe tarzı özel hatlara ve göz kamaştıran fastback tasarıma sahip olan Opel İnsignia, farklı detaylar donatılmıştır.

İç Tasarım: Birinci sınıf işçilik kullanılarak tasarlanmış olan araç içi, oldukça konforlu bir şekilde dizayn edilmiştir. Ergonomi konusunda birbirinden farklı tıp alanlarında uzmanlaşmış kişilerden oluşan Sağlıklı Sırtlar Kampanyası tarafından da onay almış olan ergonomik spor koltuklara sahip olan Opel İnsignia, lüks ve konforlu bir araç olarak karşınıza çıkmaktadır. Sürücüye dönük göstergeler, ortam aydınlatması sayesinde ferah ve aydınlık bir alan sunan araç, tüm ayrıntıların incelikle düşünüldüğü bir araçtır.

Çok Yönlülük ve Saklama: Hem yolcular hem de bagajlar için oldukça geniş yer kapasitesine sahip olan Opel İnsignia, 490 lt bagaj hacmine sahiptir. Koltuklar katlandığında bu rakam 1.450 litreye çıkmaktadır. Bu da yolcular ve bagajlar için oldukça geniş bir alan demektir.

Jantlar: Birbirinden farklı tiplerde birçok jant seçeneği bulunan Opel İnsignia, karakterinizi yansıtan, boyutları 20” ve 17” arasında değişen yeni alaşımlı jantları size sunmaktadır.

Sunroof: Özel deflektörü sayesinde içeriye rüzgar alımını engelleyen Sunroof özelliği, araç içinin güneş ışığı ile dolmasını sağlamaktadır.

Yenilikler

Opel İnsignia araçlarda bulunan Start/stop tuşu sayesinde, anahtara gerek kalmadan tek bir tuş ile aracınızı özgürce çalıştırma imkanına sahip olabilirsiniz.

Otomatik Hız Sabitleyici: Bu özellik sayesinde öndeki araç ile belirlediğiniz mesafede kalmak için araç tarafından otomatik bir şekilde fren ve gaz uygulanmaktadır.

Head-Up Display: Sürücünün gözlerini yoldan ayırmaması için anahtar bilgileri ön cama yansıtmakta olan bu özellik, tehlike uyarıları, navigasyon yönlendirmeleri ve seyir hızı gibi bilgileri göstermektedir.

Gelişmiş Park Pilotu: Akan Trafik Uyarı Sistemi, geriye manevra yaptığınızda size doğru gelen araçları algılar ve sizi uyarır.

Güvenlik: Kör nokta uyarı sistemi, yaya tanıma özelliği ve aktif acil frenleme sistemi, şerit ihlali uyarı sistemi, aracın sahip olduğu güvenlik unsurları arasında yer almaktadır.

Bağlantı Seçenekleri

Navigasyon, bilgi ve eğlence sistemi, kablosuz şarj ve BOSE ses sistemi, Opel İnsignia özellikleri arasında yer almaktadır.

Sürüş Dinamikleri

Motorlar: Sürüş dinamiği ve çevikliğin birleşmiş olduğu Opel İnsignia, yakıt verimliliği sağlayan bir araçtır. Normal şartlar altında %10 daha az yakıt tükettiği gözlenmiştir.

Şanzımanlar: Sportif 6 ileri manuel şanzıman ya da gelişmiş 8 ileri otomatik şanzıman özellikleri arasından istediğinizi seçmeniz mümkün olmaktadır.

Adaptif 4×4: Dar virajlar ve engebeli alanlarda pürüzsüz bir sürüş keyfi yaşamanızı sağlamaktadır.

Konfor

Ergonomik koltuklar, ortam aydınlatması ve katlanabilir arka koltuklara sahip olan Opel İnsignia, son derece konforlu bir araçtır. Opel sitesinde Opel İnsignia resimler bölümüne girdiğinizde aracın konforuna dair fotoğrafları da görebilirsiniz.

İnsignia GSİ

Yakıt tüketimi ortalama 7,0 – 8,6 l/100 km, CO2 emisyonu da ortalama 186 – 197 g/km’dir.

Modeller

Opel İnsignia modelleri arasında Opel İnsignia Design, Opel İnsignia Enjoy, Opel İnsignia Excellence, Opel İnsignia Elite, Opel İnsignia Exclusive ve Opel İnsignia GSI modelleri yer almaktadır.

Opel İnsignia Fiyatı

Opel İnsignia fiyatı, aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir. Modellerine göre araçların fiyatları incelendiğinde, karşınıza şöyle bir fiyat tablosu çıkmaktadır:

  • Opel İnsignia Design başlangıç fiyatı 191.000 TL
  • Opel İnsignia Enjoy başlangıç fiyatı 181.500 TL
  • Opel İnsignia Excellence başlangıç fiyatı 204.000 TL
  • Opel İnsignia Elite başlangıç fiyatı 205.500 TL
  • Opel İnsignia Exclusive başlangıç fiyatı 250.500 TL
  • Opel İnsignia GSI başlangıç fiyatı 394.500 TL

Opel İnsignia ÖTV Fiyatı

Opel İnsignia ÖTV fiyatı, seçmiş olduğunuz Opel İnsignia modeline ve modelin özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Özel Tüketim Vergisi oranlarının yeniden belirlenmesi hakkında karar açıklandıktan sonra Opel İnsignia ÖTV fiyatı da değişkenlik gösterecektir. Üstün özelliklere ve mükemmel bir dış dizayna sahip olan Opel İnsignia’lardan birine hemen sahip olmak için en yakın Opel şubesine gidebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.