Opel MOKKA X Özellikleri

İç ve Dış Tasarımı

Yeni MOKKA X  Premium iç tasarımı sınıfının en iyisidir. AGR onaylı ergonomik spor deri koltukları, bacak minderi uzantısı ve elektrikli ayarlanabilir bel desteği ile konforlu yolculuklar yapmanızı sağlayacaktır.Isıtmalı ön koltuklar ve direksiyon ısıtması bulunmaktadır. Yerden yüksekliği sayesinde görüş açınız artacak, sıradan otomobillere tepeden bakmanızı sağlayacaktır. Şehirli SUV kategorisinde kompakt gövdesi ve güçlü çizgileri ile görenleri kendisine hayran bırakmaktadır. Yerden yüksekliği ve büyük alaşımlı jantları off-Road becerisi vurgulanmaktadır. Sportif tavan, off-road tasarımını güçlendirirken Opsiyonel sunroof ile açık hava hisi yaşanabilmektedir.8 inçlik renkli ekranı Mokka x ‘e özel renkli sürücü bilgi ekranı ile tüm bilgiler açık ve belirgindir.Arka koltuklar ve stepne katlandığında 1372 litrelik bagaj hacmine sahiptir.

Teknoloji

R4.0 Intellilink son teknoloji ürünü bilgi ve eğlence sistemleri Apple CarPlay ya da Android Auto sayesinde dijital cihazlarınıza zahmetsiz erişim sunar.8 inçlik dokunmatik renkli ekranı ile haritalar üzerinden navigasyon desteği, Spotify ile müzik dinleme, Tuneln ve Stitcher programları ile radyo dinleme gibi uygulamalara sesli komut ile ulaşılabilmektedir.Anahtarsız Giriş ve Anahtarsız Çalıştırma özellikler bulunmaktadır.

 Sürüş Keyfi

 Opel MOKKA X  zorlu koşullarda, opsiyonel olan akıllı dört tekerlekten çekiş sistemi (akıllı AWD) ile yol tutuş denge ve kontrolü sağlanmaktadır. Motor gücü ön ve arka tekerler arasında dağılmaktadır. Böylece gizli buzlanma, çamurlu ve karlı yollarda kurtarıcınız olacaktır.

Yokuşta kalkış desteği (HSA) :Eğimli yollarda kalkışta ya da parklarda yokuşta kalkış desteği frenleri otomatik olarak birkaç saniye daha tutarak öne veya geri kaymaları engellemiş olur.

Yokuşta İniş Desteği (HDC):Yokuş aşağı iniş hızını kontrol etmektedir. Böylece en dik yokuşlarda bile endişe duymazsınız.

 MOKKA X‘de bulunan geliştirilmiş Sürüşe Duyarlı full LED ön farlar özelliğini sunan SUV sınıfında bir ilk olarak öne çıkmaktadır. LED farlar sayesinde tehlikelerin daha erken tespit edilebilmesi sağlanacaktır. Stop modu aydınlatması, geri manevra aydınlatması, kavşak aydınlatması, dinamik dönemeç aydınlatması, çevre yolu aydınlatması, şehir aydınlatması, uzun far asistanı, turist modu aydınlatmasından uygun olanı sistem otomatik olarak seçmektedir. Böylece halojen farlara kıyasla yol %30 daha aydınlık olacaktır.

 Şerit ihlali uyarı sistemi, trafik işareti tespit sistemi, ön çarpışma ikazı, LED uyarı yansıtma özelliği ve geri görüş kamerası ile ileri düzeyde teknolojik güvenlik sunmaktadır. Ön çarpıma ikazı (Opel eye) akıllın güvenlik sistemi olası tehlikelerden kaçınmanızı sağlayacak ve gözünüzden kaçabilecek uyarılara dikkat çekecektir.

Renk Seçenekleri

 Amper turuncu, kar beyazı, safir mavi, scarlet kırmızı, mineral siyah, şarap kırmızısı, royal mavi, inci beyazı, hâkim gri ve kuantum gri renk seçenekleri bulunmaktadır.18 inç elmas kesim, çift renkli teknik gri jant ya da 17 inç alaşımlı Sparkle gümüş renkli jantlar da tercihinize bırakılmaktadır.

Aksesuarları

Kayak ve snowboard taşıyıcı, hareket edebilen FlexConnet ipad/ipad mini tutacakları, OPC tavan spoyleri,FlexConnet ceket asacağı ve kaymayı önleyen yan basamakları Opel MOKKA X ‘in aksesuarları arasında yer almaktadır.

Motor Seçenekleri

Dizel ve benzinli motor seçenekleri ve 3 farklı motor için AWD seçeneği, 5 ve 6 ileri manüel ya da 6 ileri otomatik şanzıman seçenekleri bulunmaktadır.112 kW (152 HP) 1,4 benzinli motor ve Start&Stop teknolojisine sahip eksta ekonomik 1,6 dizel motor seçenekleri bulunmaktadır.

Opel MOKKA X ÖTV Fiyat Seçenekleri

Opel MOKKA X ÖTV fiyatı Enjoy versiyonunda 1.4 benzin 195.400 TL, Enjoy 1.6 Dizel fiyatı ise 205.300 TL’dir.Opel MOKKA X fiyatı Exxelence seçeneğinde 1.4 benzinli yine 205.300 TL ,1.6 dizel 213.900 Tl’dir.  Black Edition serisinde 1.4 benzinli 210.900 TL ve 1.6 dizel 220.900 TL anahtar teslim fiyatıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.