OPEL MOKKA X

Hiç kuşkusuz herkesin idealinde geniş ve rahat bir otomobil yatmaktadır. Her türlü arazi şartlarına anında karşılık verebilecek, güvenliği ve konforu hissettirecek bir otomobile sahip olmak, tüm otomobil tutkunlarının vazgeçilmezidir. Yakıtı ideal derecede ve verimli yakması, 0’dan 100 km/h’e kısa sürede çıkması ve sürüş mükemmelliği gibi birçok yenilikleriyle Opel Mokka X hayranlarıyla buluşuyor. Gelin Opel Mokka X’in özelliklerini, siz değerli otomobil tutkunlarına sunduğu ayrıcalıkları keşfedelim.

 GÜÇLÜ YANLARI:

1.    Ön farlar, ideal aydınlatmayı sağlamak için 9 farklı sürüşte adapte olacak şekilde tasarlandılar.
2.    Akıllı güvenlik sistemi ile sizi her türlü tehlikelere karşı uyaracak şekilde tasarlandılar.
3.    LED uyarı yansıtma sistemi ile öndeki araçla aranızdaki mesafeyi korumayı saplayacak şekilde tasarlandılar.
4.    Akıllı 4×4 sistemi ile en zor yol koşullarında bile en yüksek derecede yol tutuşu ile sürüş mükemmeliyetini sürdürecek şekilde tasarlandılar.
5.    Intellilink sistemi sayesinde akıllı telefon ve tabletleriniz ile sürüş boyunca eğlenceli dakikalar geçirmenizde unutulmadı.
6.    AGR onaylı ergonomik spor deri koltuklar geliştirilerek elektrikli ayarlanabilir bel desteği ve bacak minderi uzantısı ile bel ağrılarınızın sonlanması amaçlandı.

İÇ TASARIM

Eşyalarınızı rahatça yerleştirebileceğiniz bagaj hacmi, üstün işçilik kalitesiyle yumuşak desenli paneller, yüksek oturma konumu ile daha iyi görüş yeteneği,  siyah renkli tavanı ve göz alıcı şıklığı sizi tekrar kendine aşık edecek şekilde tasarlanmıştır.

MÜKEMMEL SÜRÜŞ

4×4 çekiş gücünde bir otomobilde motor gücü ön ve arka tekerleklere dağıtarak, zorlu yol şartlarında sürüş mükemmeliyetini en yüksek düzeyde tutmaktadır. Şehirdeki gizli buzlanmalara, yoldaki çamurlara karşı yol tutuşu güçlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Yokuşlarda kalkış ve iniş desteği (HSA ve HDC) ile taşıtın kayması ve geri gitmesi gibi problemlerin otomatik olarak çözüldüğü bir sistem ile geliştirilmiştir.

GÖZDEN KAÇMALARA SON

Opel Mokka X ile gözünüzden kaçabilecek hız sınırlarında sürücüyü uyararak aşırı hız ve kazalara engel olmaktadır. Geri dönüş kamerası ile arkanızı dahi dönmeden rahatlıkla geri gidebilir ve aracınızı park edebilirsiniz. Öndeki araca doğru çok hızlı ilerlediğinizde FCA sistemi devreye girerek kırmızı uyarı ışıklarını yakıp, sürücüyü ve içerisindeki diğer yolcuları oluşabilecek kazalardan korunması hedeflenmiştir.

Benzinli ve dizel motor seçenekleri ile Opel Mokka X, 3 farklı motor için AWD seçeneği,  5 ve 6 ileri manuel ve 6 ileri otomatik şanzıman seçeneği, yakıt tüketimi ve emisyonları azaltan ECO TECH teknolojisi, 152 HP (112 kW) 1.4 benzinli motor, 4×4 AWD ve 6 ileri otomatik şanzıman ile mükemmel sürüş için sizleri yetkili satıcılarımıza bekliyoruz. Gerçek 4×4 deneyimi ile ister yolda ister arazide, sportif, dinamik ve üstün yenilikçi SUV taşıtını, Intellilink özelliğini, ergonomik koltuklardaki sürüş deneyimini yaşamak istiyorsanız sizleri yetkili satıcılarımıza test sürüşüne davet ediyoruz.

OPEL MOKKA X ÖTV FİYATLARI

Ülkemizde 1 Temmuz’dan itibaren 2018 yılı Opel Mokka X taşıtının ÖTV oranları %50 olarak hesaplanmış ve bu model binek araçlarının fiyat listesi aşağıda sunulmuştur:

MODEL    DONANIM SEVİYESİ    MOTOR/ŞANZIMAN    TAVSİYE EDİLEN SATIŞ FİYATI (TL)
MOKKA X    Enjoy    1.4 140 HP Otomatik Şanzıman, AT-6 (Benzin)    130.900
MOKKA X    Enjoy    1.6 136 HP Otomatik Şanzıman, AT-6 (Dizel)    140.900
MOKKA X    Excellience    1.4 140 HP Otomatik Şanzıman, AT-6 (Benzin)    140.900
MOKKA X    Excellience    1.6 136 HP Manuel Şanzıman, MT-6 (Dizel)    159.400
MOKKA X    Excellience    1.6 136 HP Otomatik Şanzıman, AT-6 (Dizel)    158.900
MOKKA X    Black Edition    1.4 140 HP Otomatik Şanzıman, AT-6 (Benzin)    155.900
MOKKA X    Black Edition    1.6 136 HP Otomatik Şanzıman, AT-6 (Dizel)    165.900

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.