Peugeot 208 1.6 E-hdi

Yeni tarzı ve zengin kişiliği ile ön plana çıkan şehir otomobili olarak tanımlanabilen Peugeot 208 çağdaş ve enerjik çizgileri ile şık bir tasarım sunuyor. Şıklığının yanında spor tarzı ile de farklı tarzlara özel bir kullanım oluşturuyor. Yeni tamponu akıcı ve güçlü bir görünüm ortaya çıkarmakta, krom çıtası ve genişletişmiş ızgarası tamponun içerisine entegre olarak hoş bir bütünlük arz ediyor. Aslan bakışı sergileyen çift renkli farları Led gündüz özellikleri ile de hem kullanışlı, hem de asil bir imaj çiziyor. Sis farları tampon köşelerinde olurken 3D Led ışık pencereleri ile de şaşırtıcı çizgiler oluşturuyor.

Sürüş Deneyimi

Donanımları gelişen yeni 208 daha fazla güvenlik getiriyor. Yeni sisteminde şehirde çarpışma riskine karşı otomatik frenleme 30 km/s hızının altında olmaktadır. BU da şehir içi kazalarda sürücü müdahale etmediğinde ciddi oranda kazalarda sakınma anlamına geliyor. Sistem çarpışmayı önlemek adına hızı azaltmak ve tam güçlü olarak frenlemeyi otomatik olarak başlatmaktadır. Ultra hafif iskeleti ile olası darbelere karşı üst düzey koruma sağlıyor. Araç içinde iki ön, iki yan hava yastıklarının yanında önde ve arkada iki perde hava yastığı da bulunuyor. ASR, CDS, AFU, ABS, EBD, fonksiyonlarının yer aldığı ESP sistemleri ile profesyonel sürüş sağlıyor. Park assist ve geri dönüş kamerası ile sürücü direksiyona dokunmadan kolay bir şekilde park edebiliyor.

Teknolojik Donanımları

Sürüş keyfini en üst düzeye taşıyan peugeot 208 1.6 e-hdi özellikleri aynı zamanda üst düzey verimlilik ve güvenlik sunuyor. Sadeleştirilen iç mekan tasarımında radyo fonksiyonları grafiksel olarak yer alıyor. USB bağlantısı ve Audio Streaming özelliği ile müzik aktarımı sağlanıyor. İpod/ İpad entegrasyonu ve bluetooth telefon kiti entegrasyonları da yer alıyor. Fonksiyonların tamamı akıllı telefonlar ile kontrol edilmekte ve dokunmatik ekran üzerinde yer alıyor. Üstün teknolojili led aydınlatma özelliği içeriisnde farklar ve aslan pençesi şeklinde 3D Led ışıklar bulunuyor.

GT Line

Dıştan peugeot 208 resimleri görüldüğünde inci siyahı dikiz aynası, kromajlı yan cam çerçevesi, egzoz çıkışı, önde ve arkada kırmızı PEUGEOT yazısı ile ayırt ediliyor. Siyah deri/ kırmızı çift renkli döşemelik spor koltukları; el freni üzerindeki kırmızı dikişleri ile de Premium ve sportif iç mekan tasarımları bulunuyor. Ayrıca kırmızı ve siyah redlina dokunmatik ekranı, alüminyum kapı eşikleri, pedal takımı; kırmızı şeritli emniyet kemeri, ön kısımda parlak siyah kırmızı şeritli kapı kolları da spor tasarımın içerisindeki şık detaylar olmaktadır.

Peugeot 208 1.6 E-Hdi Fiyatı

Güçlü kişiliği ve sportif tasarımları olan 208 kategori içerisinde iki adet model bulunuyor. Bunlardan biri 208 ACTIVE 1.6 BlueHDi 100 hp Euro6 modeli 2018 MY tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 133.900 TL olmaktadır. Diğer 208 ACTIVE 1.6 BlueHdi 100hp ETG6 Otomatik S&S  Peugeot 208 fiyatı ise 137.900 TL aralığında yer alıyor. Bu modelin 2018 MY fırsat araçları kategorisinde ise tavsiye edilen fiyatı 123000 TL olarak takipçilerine sunuluyor.

Peugeot 208 1.6 E-Hdi Ötv Fiyatı

Enerjisi, estetik ve göz alıcı tasarımları ile tüm gözleri üzerinde toplayan 208 peugeot 208 1.6 e-hdi ötv fiyatı donanım parçaları farklı aralıklarda yer alabiliyor. Metalik boyası, sedefli beyaz metalik boyası, mat saten boyası, 15” alüminyum anlaşmalı jantları yüzde 45 ÖTV’li fiyatlardan sunulurken aynı opsiyonlarda yüzde 50 peugeot 208 ötv fiyatı olabiliyor. Kampanyalı fiyat aralıklarında modellerin ve opsiyonlarının bulunabilmesi de mümkün olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.