PEUGEOT 3008 Fiyatı, Özellikleri ve Ötv Oranı

Yeni SUV PEUGEOT 3008

Peugeot araçları, yapım yeri olan kalite ve yaratıcılığın ön planda olduğu Fransız kültürü ile harmanlanan ve geleneklerine bağlı olarak sizlere sunulmaktadır. Enerjisini, kendise has modelleri ile her zaman daha fazlasını isteyen ve hayalleri için sonunda kadar mücadele eden Peugeot kültürü sizlere en iyi sürüş deneyimini ve bunun yanında keyif ve heyecan dolu dakikaları yaşatmayı kendisine bir misyon belirlemiştir. Tüm Peugeot modellerinde her zaman ön planda olan ve üretimde kullanılan malzemelerin; ergonomik, tasarruflu ve kalite odaklı bir yol izlenmiştir. Yeni Peugeot 3008 ile hayallerinizi her zaman bir adım öteye taşıyın ve bunu yaparken yanınınız da ki bu cesur arkadaşa güvenin!

İlham Veren Güçlü Tasarım

Kendisinden beklenildiği gibi SUV modellerinin temelinde olan güçlü ve sağlam bir karakterle karşımıza çıkan Peugeot 3008 güç ve sağlamlık arasında mükemmel bir denge sağlamaktadır. Ön tarafta keskin hatlara sahip çerçeveli halojen farlar ve 3 boyutlu görünüme sahip damalı radyatör ızgara ile baktığınız zaman sizleri adeta ilk bakışta büyülüyor. Aslan gözünden esinlenilerek yapılan ful LED farlar ile kendisini açık ara ön plana çıkarmayı başarıyor. Paslanmaz çelik tavan barları ile kromajlı çamurluk çizgisi ile dinamikliği ve akıcılığı sonuna kadar kullanmayı başarıyor. Gerçek zerafete yenilenen SUV Peugeot ile ulaşmak çok kolay. Dengeli boyutları ve tasarım özellikleri ile ilk baktığınızda size Premium bir görüntü sağlayacaktır. Uzunca devam eden kaputun yatay konumu ise size sağlamlık ve güven hissini hissettirmeyi başarıyor.

Güçlü bir kimlik ile yeni keşiflere ne dersiniz?

Yeni SUV Peugeot 3008’in en dikkat çeken özelliklerinden birisi ise cesaret ve güçten ilham alınarak yapılan tasarımı, kendisini öncü ruhuyla birlikte ön plana çıkarmaktadır. Geniş çamurluk korumaları ile yükseltilmiş olan gövdesi ve bunların yanında tasarım harikası büyük jantların ile tavan barları ile uyumu güçlülük ve sağlamlık görünümünü tamamlamaktadır. Güçlü bir kimliğin belirtilerini açıkça ortaya koyan tasarımda parlak siyah tavan araca zariflik ve kararlı bir görünüm sağlamaktadır. Arka bölümde ise gece ile gündüz gözle görülebilecek kırmızı renkte “Aslan Pençesi” andıran LED stop lambaları, arka tarafında güçlü ve asil bir duruş sergilemesine neden oluyor. LED farlar üzerinden geçen siyah kuşak Yeni SUV Peugeot 3008’e modern bir hava katmaktadır. Gösterişe içeride de devam eden yeni 3008, maceralara atılmak için sizlere ilham verecek bir iç tasarımla karşına geçiyor. 8 inçlik dokunmatik ve kişiye göre ayarlanabilir ekran ile entegre kumandalı kompakt direksiyon ve bakır renkli dijital gösterge ile elektronik vites kumandası tasarımı tamamlıyor. Yeni nesil teknoloji olan Peugeot i-Cockpit ile yeni SUV 3008 sizlere en ileri teknoloji ile karşılamaktadır. Parmaklarınızın altına yerleştirilen radyo, klima, telefon bağlantısı, navigasyon ve diğer araç ayarları ile sizlere konforu ve rahatı sınırlarda hissettirecektir. Uçak kokpitlerinden esinlenilerek yola çıkan Peugeot 3008 ile yeni bir tasarım ortaya koymayı başarıyor. Farklı duygularınızı dışa vurmaktan korkmayın yeni nesil Peugeot i-cockpit Amplify’in farklı iki modu ile bunlar; “Boost” ve “Relax” sizlere farklı iç ambiyans ve sürüş keyfi sunmaktadır. Üç farklı seçenek ilke yoğunluk ayarının yapın ve iç aydınlatma şiddetini değiştirin. Tam 8 noktadan masaj yapabilen üst teknoloji ürünü koltuklar ile yolculuklarınız hiç olmadığı kadar keyifli olacaktır.

Sizde hemen sahip olun!

Yenilenen teknolojik özellikler ile donatılan Peugeot 3008 fiyatı ile de oldukça iddialı. En yakın şubelerimizden Peugeot 3008 ötv li fiyatı 135 bin TL’den başlayıp 250 bin TL’ye kadar çıkmaktadır. Durmayın sizde hemen bir yeni Peugeot 3008 alın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir