Peugeot 308 1.2 Vdi

Bir Peugeot araç seçtiğinizde motor gücünden ve tasarımdan çok daha fazlasına sahip olursunuz. Sizi hayallerinizi gerçekleştirmeye yönlendiren bir araçla karşılaşacaksınız. Peugeot modellerinde bulunan güvenilirlik, dinamizm, estetik ve yenilik unsurları sizi karşılayacaktır. Peugeot modellerinin hayatınıza kattıklarına bakacak olursak;

Güzellik

Peugeot 308 1.2 vdi resimlerinde de açıkça göreceğiniz gibi göz alıcı tasarıma sahip bir aracınız olacak.

Tutku

keyifli ve rahat bir sürüş için tasarlanmış olan Peugeot bir araçla her çıktığınız yola tatile gider gibi keyifle gideceksiniz.

Güven

Keyifli bir araç sürüşü için aracınıza güveniyor olmalısınız. Her bir Peugeot aracı size işte bu güveni sağlamak için tasarlanmıştır.

Zeka

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yenilikçi çözümlerle donatılmış Peugeot modelleri zekice tasarlanmıştır.

Peugeot 308 1.2 vdi’nin Özellikleri

Peugeot 308 1.2 vdi’nin özelliklerini bazı ana başlıklar altında toplayabiliriz.

Muhteşem Dış Yapı

Yeni Peugeot 308 1.2 vdi her ayrıntısıyla uyum içerisindedir. Hem şehir içi kullanıma hem de uzun yol için özel olarak tasarlanmış olan kompakt yapısı, aerodinamik gövdesi ve boyutları arasında çok iyi bir uyum sağlanmıştır. Peugeot 308 1.2 vdi keskin farları, geniş kaputu ve iki ayrı ön panjuru ile yenilikçi bir tarzda tasarlanmıştır.

Şık ve Orantılı Bir Duruş

Peugeot 308 1.2 vdi’nin dış hatlarına baktığınızda tekerlekleri üzerine oturmuş güvenli bir duruş ve yola hükmeden bir gövde ile karşılaşırsınız. Peugeot 308 1.2 vdi’nin belirgin hatları tasarımının eşsizliğinin sembolüdür. Geniş camları ve panoramik arka camı yolculara ve sürücüye ferah bir alan sunmaktadır.

Işık Aracınızın İçine Girsin

Peugeot hatchback bir araca cam tavan uygulayan ilk üretici firmadır. Panoramik ve atermik özelliğe sahip cam tavan güneş enerjisinin araç içerisine rahatsız edici derecede girmesini engeller ve araç içinde güzel bir aydınlık sağlar. İçeri giren bu ışık sürgülü bir perde sayesinde daha da yumuşatılabilmektedir.

Örnek Yol Tutuş Teknolojisi

Peugeot 308 modelleri arttırılmış iz genişliği ve alçak olarak tasarlanmış denge merkezi sayesinde üstün bir yol tutuşuna sahiptir. Büyük disk fren sistemi sayesinde fren performansı yüksektir. Araç hızına ve direksiyon açısına göre kumanda edilebilen yönlendirmeli Xenon farlar klasik farlardan daha güçlü ve gün ışığına yakın bir aydınlatma sağlamaktadır.

Peugeot 308 1.2 vdi’ini İç Donanımı

Ergonomik Tasarlanmış Ön Panel: 

Peugeot 308 1.2 vdi’nin özel eğimli ön paneli üzerinde otomatik klima, radyo ve aracın diğer özelliklerini yönetebileceğiniz kumanda düğmeleri bulunmaktadır. Kaliteli seçilmiş malzemesi ses yalıtımı ve dayanıklılığıyla konfora katkı sağlamaktadır. Göz alıcı dekoru ve renk uyumuyla araç içinde bir bütünlük sağlamaktadır. Vites kolunun detayları, kapı kollarının özel dekorasyonu, krom çerçeveli göstergelerin uyumu Peugeot 308 1.2 vdi’nin sitilini gözler önüne sermektedir.

Yerleşim ve ferah Hacim

Peugeot 308 1.2 vdi’nin yarı yüksek oluşu araç içine ferah bir görünüm kazandırmaktadır. Ön koltukların gövdeyi saran tasarımı arka koltuktaki yolculara rahat bir alan kalmasını sağlamaktadır. Araç içinde konumlanmış olan eşya gözleri oldukça kullanışlı ve kolay erişilebilir bir yapıdadır. Ayrıca aracın arka bagajına araç içerisinden ulaşılmasını sağlayan arka bagaj tableti oldukça rahat bir kullanım sunmaktadır. Soğutmalı torpido, iç aydınlatma ve ön kol dayama aparatı araç içi konforu üst seviyelere taşımaktadır.

Peugeot 308 1.2 hdi Fiyatları

Peugeot 308 1.2 modellerinin fiyatlarına bir göz atalım

Peugeot 308 ACCESS 1.2 vdi 100hp S&S                                                130.000 TL

Peugeot 308 ACTIVE 1.2 vdi 100 hp S&S                                               137.000 TL

Peugeot 308 ACTIVE 1.2 vdi 120 hp EAT6 Tam Ototmatik S&S           142.000 TL

Peugeot 308 ALLURE 1.2 vdi 120 hp EAT6 Tam Otomatik S&S           164.000 TL

Peugeot 308 GT-Line 1.2 vdi 120 hp EAT6 Tam Otomatik S&S             175.000 TL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.