Peugeot 508 ile Karakterini Yansıt

Peugeot 508, modern ve iddialı tasarımın göz alıcı bir birleşimi. Daha düşey bir pozisyonda konumlandırılmış ve yenilenmiş ön ızgara tasarımı sayesinde prestiji artan Peugeot 508 1.6 blue hdi , ortada kısımda bulunan Peugeot Aslanı ile birlikte bu kez çok daha güçlü bir görünüm ve karizma kazanmıştır.

Güçlü bir karakter kazanmak için tamamen yenilenmiş olan ön yüz şimdi daha çok etkileyici bir bakış kazanmıştır. Peugeot 508, Full Led teknolojisiyle daha çok dikkat çekiyor. Peugeot 508 bu tasarımla yeni marka kimliğini güçlendirmiştir. Prestijli tasarımı otomobilin sadece dış bölümünde değil, içinde de hissedeceksiniz. Kullanılan yüksek kaliteli malzemeler ve özenli detaylar, otomobilin üst düzey kaliteli havasına ve konforuna katkıda bulunmaktadır. Peugeot 508 yeni teknolojik donanımları, konforu ve güvenliği bir arada sunuyor. Eskiye nazaran daha keyifli bir sürüş ve kalite için, Peugeot 508’in, sürüş performansı ve ekonomik yakıt tüketimini bir araya getiren en son teknoloji motorlarla donatıldı.

Tasarım Detayları                                                                        

Peugeot 508 yenilenmiş bir arka tasarıma sahip. Arka bölümde bulunan korumayı güçlendirmek için yeniden tasarlanmıştır. Arka tampon sağlam ve zarif bir görünüm sunuyor. Arka ışıkları ise yatay hattını devam ettiriyor ve arkadan bakıldığında çok net bir görünüş sağlıyor. Çarpıcı, kırmızı renk deki  “Aslan Pençesi” arka farlar Peugeot 508’in güçlü etkisine dikkat çekiyor.

Sanatsal Detaylar

Peugeot 508, Saygınlığını en ufak ayrıntısına kadar sergiliyor, size de bu prestijin keyfini sürmek kalıyor. Peugeot 508’in en son teknolojilerle donatılmış sürücü bölümü renkli Head-Up Ekranı (bazı versiyonlarda), sade torpido tasarımı, 7″ SMEG Dokunmatik Ekranı sayesinde sizde güven ve konfor duygusunu uyandıracaktır. Araç içi tüm döşemelerde yüksek kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Parlak siyah, krom, yarı mat siyah ve deri (bazı versiyonlarda) zarafetle bir arada kullanılmıştır.

Konfor Standartları

Peugeot 508’in iç dizaynı, sadece sürücüyü değil, tüm yolcuları daha fazla konforlu bir yolculuğa sürükleyecek şekilde tasarlandı. Şık ve dikkat çekici kabinde, kaliteli zaman geçirmenize yardımcı olacak alan donanımlardan yararlanacaksınız.

Eşya Yerleştirme Gözleri

Peugeot508’de şıklıktan ve konfordan vazgeçmenizi önleyecek bir çok detay bulunuyor. Araç sahiplerine konforlu bir iç mekan sunan Peugeot 508, eşyalarınızı yerleştirebilmeniz için bir çok alan mevcut. Peugeot 508’de orta konsolda bir eşya yerleştirme gözü bulunuyor, önde ve arkada 2 adet bardak tutucu (bazı versiyonlarda), soğutmalı torpido gözü, kol dayama ünitesi altında bir eşya gözü, kapı ceplerinde şişe yuvaları ve bir seyyar küllük bulunuyor.

Klima

Standart olarak Peugeot modellerinde sunulan çift bölgeli otomatik klima haricinde Peugeot 508’in bazı versiyonlarında yolcu ve sürücülerin tercihine göre iklimlendirme özelliğine sahip dört bölgeli otomatik bir klima da mevcut.

Koltuklar

Aracın iç hacminin etkin kullanımı ile yolcular ve sürücü önde ve arkada geniş mekan konforundan yararlanmaktadırlar. Peugeot 508 koltuk yapısıyla konfor beklentisini, tarzından ve güvenliğinden ödün vermeden karşılayabiliyor. Bazı versiyonlarda bulunan koltuklar elektrikli ve ısıtmalıda olabiliyor.

Peugeot 508 fiyatları

Peugeot 508 ötv’li fiyatları aşağıda listelenmiştir. Bu fiyatlar standart özellikteki araçlar için olup, ek opsiyonlar için ücretler değişiklik gösterebilir.

MODELLERAnahtar Teslim Fiyatı
Benzin
508 Active 1.6 THP 165hp EAT6 Tam Otomatik S&S192.600 TL
508 Allure 1.6 THP 165hp EAT6 Tam Otomatik S&S204.600 TL
Dizel
508 Busıness 1.6 BlueHDI 120 HP EAT6 Tam Otomatik S&S199.600 TL
508 Active 1.6 BlueHDI 120 HP EAT6 Tam Otomatik S&S204.600 TL
508 Allure 1.6 BlueHDI 120 HP EAT6 Tam Otomatik S&S216.600 TL
508 GT 2.0 BlueHDi 180hp EAT6 Tam Otomatik S&S264.600 TL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.