Porsche 911 S

Porsche spor otomobilinin bu en dikkat çeken modeli 911 S kendi modelinizi yaratın sloganıyla satışa sunuluyor. Her açıdan gerçekten de sıra dışı bir sürüş keyfi ve deneyimi yaşamak isteyenlerin huzuruna çıkarılan bu otomobil her açıdan farklı olmaya devam ediyor. Motor sistemi, donanım ve akıllı teknolojisiyle porsche 911 s özellikleri her açıdan dikkatleri üzerine çeken bu spor otomobil Porsche farkına dayanarak kusursuz bir deneyim sunmaya devam etmesi adına gerçekten de sıra dışı bir konuyu teşkil etmektedir.

Bütünüyle bu ortada duran yaklaşımları neticesinde de her anlamda farkını yansıtmaktadır.

Konsepti

3,8 lt’lik çift turboşarjlı özelliğiyle her anlamda sıra dışı yeni porsche bir spor otomobil tutkunlarının istifadesine sunulan araçların başında geldiğini kesinlikle söylemek gerekir. Bunun yanı sıra konforlu vites seçeneğiyle de her açıdan yüksek sürat ve kontrolü bir arada sunan kendine has olma özellğiyle de yine dikkatleri bir kere daha üzerine çekmeyi başardı. Bu özellikleri ile de her anlamda kaliteli ve de sıra dışı yaklaşımlara dayanarak her açıdan farkını bir kere daha vurgulamaya devam eden teknik özellikleri bulunmaktadır.

Bu da onun her anlamda kaliteli ve verimli olmasını porsche 911 s sağlayan yaklaşımı anlamına geliyor.

Ses Sistemi

Elbette spor otomobilin ses sistemi üzerinde de durmak gerekir. Standart BOSE surround akustik ortama adaptasyon için hazırlanmış ses sistemi bulunmaktadır. Etkileyici kalitesiyle 555 wattlık gücüyle toplamda 12 hoparlörün bir arada bulunduğu ses sistemi vardır. Bu ses sistemi de porsche 911 s fiyatı her açıdan kaliteli ve yüksek verimlilik sunmaya devam eden sıra dışı bir yaklaşım adına gerçekten de dikkatleri üzerimize çeken noktaları arasında gelmesini sağlamaya devam eder.

Tümüyle ortada duran bu farklı yaklaşımlar ışığı altında yine Alman teknolojisinin iki dev şirketinin birlikte tasarladıkları inanılmaz ses sistemi de dikkat çekici özellikleri arasında gelir.

Konfor ve Rahatlık

Konforu adına iki bölgeli klimalı koltuk sisteminin akıllı teknoloji anlayışına dayanarak tasarlandığı da herkesçe malum olan bir diğer özelliğini meydana getirir. Bu özellikleri neticesinde de porsche 911 s ötv fiyatı gerçekten de tamamen farklı unsurları yönünden sıra dışı işlevleri bir arada sunmaya devam eder.

Ayrıca tamamen elektrikli olan bu spor koltuklar spor hakiki direksiyon ile birleştiği zaman her açıdan tamamen sıra dışı bir deneyim sunmaktadır. Güncel olarak 335 bin eurodan başlayan fiyatlarıyla herkesin bir 911 S model Porschesi olacak. Böylece spor otomobil denildiği zaman bu model porsche 911 s resimleri her anlamda farkını bir kere daha ortaya koyması adına gerçekten de üst düzey bir özellik sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.