Porsche Boxster S 718

Porshe Boxster ortadan motorlu spor otomobil ilkesi ile karşımıza çıkıyor. Otomobillerin kalpleri olan motorlarının bu şekilde dizayn edilmesi de bir ilk. Bu özelliğiyle porsche boxster s 718 özellikleri dört silindirli turbo şarjlı bir motor sisteminin tasarlandığını net olarak dile getirmek söylenebilir. Bu da her açıdan sıra dışı yeni porsche eşsiz bir tasarım anlamına gelmektedir.

Performans

Porsche Boxster aracının her açıdan kusursuz bir sürüş sunduğu performansıyla dikkat çekiyor. 100 nm tork artışı ile hem yakıt tüketimi sağlıyor porsche boxster hem de yüksek sürat yapabiliyor. Bunun yanı sıra yakıt tüketimini en aza indirmek yani minimize etmek için de turbo şarj ünitesi olabildiğince küçük tasarlandı. Yine performansını daima dinamik tutan değişken türbin geometrisi adındaki sistemi de her açıdan dikkatleri üzerine çeken özellikleri arasında gelir. 6 vitesli manuel vites tipine sahip olan bu elektrikli porsche boxster fiyatı spor otomobil ayrıca sürüş dinamiğini geliştiren torgue vektöring sistemiyle de dikkat çeker. Bu özelliğiyle arka tekerleklere mekanik kilitleme sistemiyle birlikte verilen tork değerleri anında değiştirilir.

Konfor

Elbette Porsche her zaman konforu ön planda tutmaktadır. Bu bakımdan aracın konforu üzerinde durmak gerekmektedir. Sade tasarımının yanı sıra porsche boxster ötv fiyatı yükselen orta konsolu araca tam bir sportmenlik katar. Yanı sıra dijital göstergesi ile de vites arası geçişleri hemen görmek mümkün olacak. Ayrıca üç kollu sisteme sahip spor direksiyonu da her anlamda öne çıkan bir diğer özelliğidir. Bu direksiyon simidinin hemen ortasında da %100 orijinal Porsche boxster s 718 ötv fiyatı amblemi kromdan logo olarak yer almaktadır.

Elbette konfor açısından dikkat çeken bir diğer özelliği eşsiz LED tip aydınlatma sistemidir. Aracınızın içini kendi zevkinize göre yeniden şekillendirebilme özelliğine sahip olan bu yepyeni tasarımla sıra dışı bir tasarım meydana getirilmektedir.

Ses ve İletişim

Ses sistemi ve iletişim sistemi üzerinde de durmak gerekir. Çünkü Porsche Boxster her anlamda eşsiz bir ses sistemiyle de iddiasını ortaya koymaya devam eder. Nitekim Sound Package Plus ses sistemi bulunan bu araç 110 watt güce sahip toplamda altı hoparlörden oluşur.

Bunun yanı sıra Porsche Communication teknolojisi kullanılarak sıra dışı bilgi eğlence ve iletişim uygulamalarına da sahip olduğunu rahatlıkla gözlemlemek mümkün olacaktır.

Elbette ortada duran tüm bu özellikler ışığında da her anlamda aracın gayet uygun fiyatlarla Porsche boxster resimleri yetkili satıcılarında bulunduğunu rahatlıkla dile getirmek gerekmektedir. Bu da her açıdan tamamen farklı özellikler olarak karşımızda duran unsurlarını oluşturması adına son derece önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.