Renault Clio 0.9 Özellikleri

Hiç bitmeyen bir baştan çıkarıcılık karşısında kalp tutulması yaşayacağınız renault clio toplamda 4062mm uzunluğuna sahiptir. Bagaj kısmında ise 1920 yüksekliği bulunuyor. Kapı aynaları dahil toplam yüksekliği 1945 mm olmakta ve 300 L bagaj kapasitesi ile oldukça fonksiyonel bir kullanıma sahiptir.

Duyulara Hitap Eden Tasarımlar

Dış hatları duygu dolu olan otomobil, ön tasarımı ve yepyeni ışık imzası ile oldukça estetik bir imaj oluşturuyor. LED Pure Vision Farlar hemen göze çarpıyor. Arka LED püre vision aydınlatma özelliği yenilenmiş ve bunun yanında 17” alüminyum jantları ile eşsiz olan tasarımı çok daha çekici bir hal almıştır. İç tasarımında ise deri kaplı direksiyonu, zarif döşemeleri kalitesini belli ediyor. İç ortamında kendi tarzınıza has dokunuşlar ile kişiselleştirebilirsiniz. Bu şekilde otomobiliniz sizi yansıtabilir.

Performans Özellikleri

Yenilikçi teknolojilerin yanında yarış dünyasında elde edilen deneyimler ile oluşturulan yeni clio sadeliği ve cazibeyi bir arada buluşturuyor. Dizel motorunun özellikleri arasında 1,5 dCi 90 bg değerler yer alıyor. 3,3 lt / 100 km ortalama yakıt tüketimine sahip olan araç, 85 g/ km CO2 değerlerinde sürüş konforu sağlamaktadır. Bu durum ticari ve bireysel alanlardaki kullanıcılar için oldukça ekonomik bir kullanım sağlayacaktır. Ayrıca 220 Nm değeri ile her ortamda konforlu bir sürüş deneyimi sağlıyor. 6 vitesli çift kavramalı otomatik EDC şanzımana sahip olan otomobil, vites yükseltmesi oldukça hızlı olmasının yanında esnek vites geçişleri de sağlayabiliyor. Özellikle yakıt tüketimi düz şanzıman ile kıyaslanabilecek düzeydedir. Stop & start teknolojisi renault clio 0.9 özellikleri içerisinde en etkili kullanımlar arasında yer alıyor. Bu özelliği ile motor otomatik olarak çalışmakta ve otomatik olarak durmaktadır. Bu şekilde yakıt tüketimini düşürmektedir.

Clio’nuzu Kişiselleştirecek Aksesuarlar

Jant seçenekleri arasında 16 “ pulsize ve 17 “optemic modeller bulunuyor. 16” modelinde özel çıkartmalar belirgin görünmekte ve otomobil tasarımına şık bir görünüm katmaktadır. 17” modelinde ise kişiliğinizi daha iyi yansıtabileceğiniz özel çıkartmaları bulunuyor. Kendi tarzınıza has bir hava katmak için bu  modellerden birini seçebilirsiniz. Ön kapı eşiğinde alüminyum kaplama kısımlar bulunmakta ve otomobile modern, zarif bir görünüm katmaktadır. Işıklı ya da standart olarak tercih edilebiliyor. Dikiz ayna kaplamaları ile aracınızı kendinize has bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Life versiyonları ile uyumlu bu tasarımlar farklılık katacak ve renault clio 0.9 resimleri üzerinde bile anında kendini belli edecektir. Köpek balığı anteni ile de şık ve sportif bir tarz elde edebilirsiniz. Koruma olarak arka paçalı ve ön cam rüzgarlığı ile farklılık elde edebilir, daha güvenli sürüş sağlayabilirsiniz. İç tasarımında ayırıcı ızgara ve vites kol topuzu gibi aksesuarlara yer verebilir; bagaj kısmında ise bagaj havuzu, halısı, easflex bagaj koruyucu kullanabilirsiniz.

 Renault Clio 0.9 Fiyatı

Eşsiz tasarımı, ekonomik yakıt tüketimi ve mükemmel sürüş deneyimi ile değişen aksesuarları renault clio 0.9 Fiyatı alanında farklı anahtar teslimi fiyatları ile karşılamanıza neden olacaktır.

Model- anahtar teslim fiyatı

Joy 1.2 75 bg 99.250 TL

Joy 1.2 EDC 120 bg 117.150 TL

Touch 1.2 75 bg 105.050 TL

Touch 1.2 EDC 120 bg 127.150 TL

Icon 1.2 EDC 120 bg 133.150 TL

Icon 1.5 dCi 90 bg 138.150 TL

Renault Clio 0.9 Ötv Fiyatı

Genel olarak 2012- 2013 model ikinci el araçlarda renault clio Ötv Fiyatı anahtar teslim fiyatları 42500 ile 56750 tl arasında olabiliyor. Değişen piyasa şartlarına göre renault clio 0.9 Ötv Fiyatı özellikle donanımsal parçaların kullanımına göre de farklı aralıklarda yer alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.