Renault Megane 1.5 dCi ÖTV Fiyatları

Renault Megane 1.5 Dci özellikleri incelendiğinde aracın binek bir araç olduğu görülmektedir. C segment olan araç, içten yanmalı, gövde tipi Hatchback, seri Megane, ait olduğu ülke ise Fransa olan bir otomobildir.

Motor

Yakıt tipi dizel olan Renault Megane 1.5 dCi, silindir hacmi 1461cc, silindir adedi 4, besleme tipi turbo, yakıt püskürtme Common Rail Direkt Enjeksiyon olan bir araçtır.

Performans

Beygir gücü 110 hp, azami tork 260 nm, azami devir 4000 d/d, azami hız 187 km/s, 0-100 km arası hızlanma 11.3 saniye olan bir araçtır.

Şanzıman ve Çekiş

Manuel şanzıman türüne sahip olan Renault Megane 1.5 Dci, 6 ileri şanzıman kademesi, çekiş kontrol sistemi, önden çekiş sistemi ve patinaj önleme sistemi olan bir araçtır.

Yakıt Tüketimi ve Emisyon

Yakıt kapasitesi 47 lt, şehir içi tüketimi 4.1 lt/100 km, şehir dışı tüketimi 3.5 lt/100 km, karma tüketim 3.7 lt/100 km olan bir araçtır. CO2 salınımı 96 g/km, çevre standardı Euro6 olan Renault Megane 1.5 dCi resimleri sitede yer almaktadır.

Bagaj Özellikleri

Yeni Renault Megane 1.5 dCi, 5 koltuklu kullanıldığında bagaj hacmi 284lt, 2 koltuklu kullanıldığında 1247 lt olan bir araçtır.

Lastik ve Jant

Taban genişliği 205 mm olan araç, kesit oranı 55 %, jant çapı 16”, lastik ebatları 205/55 R16, jant tipi alaşımlı, yedek lastik özelliklerinde ise lastik tamir seti yer almaktadır.

Koltuklar ve İç Döşeme

5 koltuk sayısına sahip olan aracın iç döşemesinde siyah kumaş döşeme kullanılmıştır. Sürücü koltuğu manuel olarak ayarlanabilen Renault Megane 1.5 dCi, sürücü koltuğunda bel desteği ayarı ve yükseklik ayarı özellikleri bulundurmaktadır. Kol dayama ve ön kol dayama özellikleri de bulunan araç, arka koltuk özelliklerinde 60/40 çift parça katlamaya sahiptir.

Lambalar ve Aydınlatma

Halojen far tipine sahip olan araçta sis farları bulunmaktadır. Ön sis farları, LED gündüz farları geç sönme özelliğine sahiptir.

Isıtma ve Soğutma

Otomatik klima özelliği bulunan Renault Megane 1.5 dCi, kışın sıcak yazın ise serin kalmanıza yardımcı olmaktadır.

Direksiyon Özellikleri

Elektro hidrolik direksiyon sistemine sahip olan Renault Megane 1.5 dCi, deri direksiyon simidi, yükseklik ve derinlik ayarı ile müzik sistemi kumanda tuşlarına sahiptir.

Sürüş Destek Sistemi

Hız sabitleme ve sınırlama özelliğine sahip olan Renault Megane 1.5 dCi, yokuş kalkış desteği ve denge kontrol sistemine sahiptir.

Göstergeler ve Sensörler

Park sensörü ve yardımı bulunan Renault Megane 1.5 dCi, yağmur sensörü ve arka park sensörüne sahiptir.

Yolcu Emniyeti

6 adet hava yastığı bulunan araç, anahtarsız giriş ve anahtarsız çalıştırma özelliğine de sahiptir. Merkezi kilitleme, çarpışma testi gibi özellikleri de bulunan araç, hem sürücü hem de yolcular için oldukça güvenlikli sistemlere sahiptir.

Frenler ve Süspansiyon

ABS fren sistemi bulunan Renault Megane 1.5 dCi, acil fren desteği, mekanik park freni gibi özelliklere de sahiptir.

Renault Megane 1.5 dCi Fiyatı

İl görüşte sizi etkisi altına almakta olan Renault Megane 1.5 dCi fiyatı model özelliklerine göre değişim göstermektedir. Renault Megane 1.5 Dci tavsiye edilen satış fiyatı 153.700 TL olarak size sunulmaktadır.

Renault Megane 1.5 dCi ÖTV Fiyatı

Renault Megane 1.5 dCi ÖTV fiyatı satın alacağınız modelin özelliklerine ve ek aksesuarlarına göre değişim göstermektedir. Üstün özellikler ile donatılmış olan ve hem iç tasarım hem de dış tasarım olarak sizi fazlası ile etkilemekte olan Renault Megane ÖTV fiyatı hesaplaması yaptırmak için size en yakın Renault bayiine gitmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir