Renault Megane Joy 1.6 16 V Özellikleri

İç ve Dış Tasarım:C segmentinde yer alan bu araçta krom ince hatlarla şekil verilmiş yan paneller mevcuttur.Bu panellerle birlikte çekiciliği artıran krom ızgara ,iki yanda yer alan pure vision full led ışıklar, c şeklinde led gündüz farları,koyu kırmızı arka farlar bulunmaktadır.Elektrikli açılır kapanır cam tavanı ile aydınlık olan araç içinin yanı sıra ayarlanabilir iç ışıkları mevcuttur. Oturanın vücut şeklini alan ön koltuklardaki masaj özelliği sayesinde yolculuklar daha konforlu hale gelmektedir. Üstelik daha rahat yolculuklar için yan yolcu koltuğunda omuz ve dirsek aralıkları daha genişken, arka yolcular için de diz mesafesi daha geniş bırakılmıştır. Yeni Renault Megane‘ da sürücü otomobiline yaklaştığı anda yan aynalar açılır, ön ve arka farlar ile birlikte araç iç ışıkları da açılır. 503 litrelik bagaj hacmi bulunmakla birlikte ayağınızı arka tampona göstererek bagaj kapağınızı da açabilirsiniz.

Teknoloji: R-LINK 2 Merkezi Kontrol Sistemi) mültimedya sistemi ve 8,7 inçlik dokunmatik ekranı tek elle kontrol edebilirsiniz. Üstelik sistemi sesle de yönlendirebilirsiniz. Renault Megane Joy ‘a akıllı telefonunuzu bluetooth ile bağlayıp müzik listenizi dinleyebildiğiniz gibi navigasyonu da sesli komutlarda kontrol edebilirsiniz. Ayrıca klima ve koltuğunuzu da R-LINK 2 mültimedya sistemi sayesinde koltuk ve klimanızı ayarlayabilir, hafızaya kaydedebilirsiniz.

Sürüş Destek Sistemleri: Yeni Renault Megane 1.6 16 V sürüş destek teknolojisi sayesinde sürücü ve yolcular daha güvenlidir. Şerit destek takipi (Head-up display) sayesinde aniden sinyal vermeden şerit değiştirdiğinde Head-up Display’de uyarı vermektedir. Adaptif cruise control sistemi ise öndeki araçla takip mesafesini ayarlayıp hızı da buna uygun olarak sabitlemektedir. Ayrıca acil bir fren yapıldığında fren destek sistemi devreye girmektedir. Eller serbest park sistemi sayesinde ise park etmek Renault Megane ile artık daha kolay hale gelmektedir.

Motor, Performans ve Yakıt Tüketimi:115 HP beygir gücü, azami tork 156 nm ,azami hızı 190 km/s sahip Renault Megane Joy 1.6 16 V   0/ 100 km de hızlanması 11.8 saniyedir.49 litrelik yakıt deposuyla şehir içinde 8,6 lt/100 km tüketirken şehir dışında ise 5.0 lt/100 km tüketmektedir.

Renault Megane Joy 1.6 16 V 115 BG ÖTV Fiyatı

Renault Megane 1.6 16 V 115 BG Sedan ve HB seçeneklerinde hurda teşvikli Eylül ayı kampanyası kapsamında indirimli fiyatları ile alıcılarını bekliyor. Renault Megane Joy 1.6 16 V 115 BG fiyatı 116.900 TL yerine 108.900 TL ÖTV fiyatı ile satışta. Üstelik bu kapsamda Görüş Paketi ve Metalik renk seçimlerinizi de indirimli olarak alabiliyorsunuz. Avantajlı fiyatlar ve ayrıntılı bilgi almak için bayilerimize bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.