Sea Ateca Özellikleri

Son teknoloji ürünü olan seat ateca dünyanın en gelişmiş dört tekerlekten çekiç sistemine sahiptir. Bu çekiş sistemi sayesinde yol tutuşun ve gücün keyfine varabilirsiniz. Süspansiyon yapısı çok daha duyarlı olan otomobil farklı zeminlerde ve her koşulda çok daha iyi viraj performansı sağlamaktadır. Bunun yanında direksiyon hakimiyeti kısmında da oldukça başarılı bir kullanım sunuyor.

Teknoloji

Günlük rutinlerinizin düzenli bir şekilde ilerlemesini sağlayabilmek adına en iyi şehir içi sürüş deneyimi sunan Seat Ateca Özellikleri arasında opsiyonel full link teknolojisi yer alıyor. Bu teknoloji ile yolculuk esnasında aracınızı akıllı cihazlarınıza bağlayabilir ve mobil uygulamaların keyfini çıkarabilirsiniz. Opsiyonel özellikleri arasında kablosuz mobil şarj sistemi yer alıyor. Bununla birlikte rahatça cihazınızı şarj edebilirsiniz. Full link teknolojisi, performans 4Dirve, çevresel görüş kamerası ve park asistanı, virtula pedallı elektrikli kolay açılır bagaj kapağı da diğer teknolojik özellikleri arasında yer alıyor.

Güvenlik Özellikleri

Stressiz bir şehir yaşamı için sorunsuz ve kolay ilerlemek gereklidir. Bunun için araçta opsiyonel adaptif hız sabitleyici bulunmakta ve bunun yanında şerit takip asistanı, arka çapraz trafik uyarış, kör nokta tespit sistemi ile  günlük yaşantınız daha güvenli bir hale gelebilir. Bu alanda yeni ateca diğer güvenlik özellikleri arasında kör nokta tespit sistemi, ön bölge asitanı, led farlar yer alıyor.

Verimlilik Özellikleri

En gelişmiş sürüş deneyimi sunan verimli ve güçlü bir motoru bulunan otomobil şehir içi sürüş deneyimleri oldukça keyifli olmaktadır. Galerisinde seat ateca resimleri içerisinde sıra dışı detaylar görebilirsiniz. Otomobilin dışında ve içinde yer alan tüm detaylar sayesinde günlük rutinleriniz sıradanlığından uzaklaşır. Otomobil hem tasarım, hem de teknoloji açısından tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekillerde tasarlanmıştır. Bunlar arasında ful led farları işlev ve şekilin mükemmel buluşması olmaktadır. 19” alüminyum alaşım jantları ile yol ile temasta modern bir tasarım sunuluyor. Arka çizgileri belirgin olan otomobilde sürücü odaklı tasarım bulunuyor. Ergonomik tasarıma sahip orta konsol sürücü odaklı bir kullanım oluşturmaktadır. Bunların yanı sıra ihtiyacınıza özel her şey ile uyumlu ve kapsamlı aksesuar yelpazesi bulunuyor.

Tasarım Özellikleri

Dış görünüşteki keskin çizgileri ile dinamik bir tarz elde eden otomobil 19” alüminyum jantları ile eşsiz bir profile sahiptir. Bu şekilde her günün üstesinden büyük bir özgüven ile gelebilir. Dış çizgileri ile her günün macerasına özgüvenle karşılayabilir. İster uzun yollarda, isterseniz de şehir içinde dinamik bir performansı bulunmakta ve sportif detayları ile çok tarz bir imaj oluşturmaktadır. 11 renk seçeneği ile sunulan otomobil rahatını ve konforunu ön planda tutan spor tarzlara uyumlu bir seçim olacaktır.

Sea Ateca Fiyatı

Dört köşesinde ayrı bir zarafet bulunan ateca, iç tasarımında da kalite ve konfor vaad ediyor. Döşemelerinde hem günlük kullanımlara dayanıklı, hem de iç mekanlarda ekstra özel bir his yaratacak şekilde seçilmiş olmakta ve bu yüksek kaliteli özellikleri ile seat ateca fiyatı 199.000 ve 240.000 Tl arasında değişmektedir. Ekipmanlarına göre farklı fiyat aralıklarında yer alabiliyor.

Sea Ateca Ötv Fiyatı

Gelişmiş ambians aydınlatması bulunan otomobilin farklı aralıklarda seat ateca Ötv fiyatı bulunuyor. Değişen ekipmanlar ve özelliklerine göre  seat ateca Ötv Fiyatı aracın liste fiyatı üzerine eklenerek anahtar teslim fiyatı içerisinde yer alıyor.

  • ATECA 1.0 TSI 115hp S&S Ecomotive Reference 21.871
  • ATECA 1.4 EcoTSI ACT 150 hp S&S Style 24.978
  • ATECA 1.4 EcoTSI ACT 150 hp DSG S&S Style 26.687
  • ATECA 1.6 TDI 115 hp S&S Ecomotive Style 26.819 ₺
  • ATECA 1.4 EcoTSI ACT 150 hp S&S Xcellence 26.950 ₺
  • ATECA 1.4 EcoTSI ACT 150 hp DSG S&S Xcellence 28.660 ₺
  • ATECA 1.4 EcoTSI ACT 150 hp 4Drive DSG S&S Xcellence 30.764 ₺
  • ATECA 2.0 TDI 190 hp 4Drive DSG S&S Xcellence 63.459 ₺

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.