Seat Alhambra 1.4

2018 model yeni Seat Alhambra her açıdan sıra dışı olma özelliğini koruyor. Bütün özelliklerine dayanarak her açıdan kaliteden ödün vermeksizin hem en iyi performansı ortaya koymak hem de sıra dışı bir sürüş deneyimi yaşatmak adına dikkatleri üzerine çeken bu model bütünüyle kaliteli ve bir o kadar da üst düzey performansıyla göz dolduruyor.

Bu da onu diğerlerinden Seat Alhambra 1.4 Özellikleri tamamen farklı kılan özellikler arasına sokması adına gerçekten de son derece önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Üstelik üstün performansı bir de uygun fiyatlarla bütünleştirildiği zaman her açıdan dillere destan bir otomobil modeli olduğunu herkes rahatlıkla belirtmektedir.

Akıllı Teknoloji Sistemi

Araç her açıdan akıllı teknolojik tasarımların hepsini kullanıyor. Sözgelimi yeni seat opsiyonel dönüş gerçekleştirmek adına Bi Xenon ön far sistemiyle daha kaliteli kontrol sistemi sunuyor.

Ayrıca Seat Media Plus sistemiyle de USB; aux in ve bluetooth gibi birçok bağlantı noktalarından medya oynatıcılarının kontrolünün çok kolay bir şekilde gerçekleştirilmesine de imkan tanıyor.

Bu ortada duran özellikleri nedeniyle de seat alhambra her açıdan dikkatleri üzerine çeken bir otomobil olarak akıllı teknoloji sistemi ile karşımıza çıkıyor.

Ayrıca masaj özellikli sürücü koltuğuyla da bel ve omurilik bölgesine yaptığı yoğun ve etkili masajıyla da her anlamda yol boyunca daima rahat hissetmenizi ve dinamik kalmanızı da sağlamaya devam ediyor.

Teknik Özellikleri

Elbette akıllı teknolojik sistemlerinden sonra aracın her yönüyle teknik özelliklerine de yer vermek gerekmektedir. 1.4 motor seçeneği olan aracın maksimum seat alhambra fiyatı 150 hp gücü bulunmaktadır. Ortalama her 100 km’de bir 6,7 lt yakıt tüketimi bulunmakta ve aracın gerek şehir içi gerek şehir dışı tüm ulaşımlarında tasarruf sağlamasına katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Aracın 1395 cc motor hacmi bulunmakla birlikte yine seat alhambra resimleri 4 silindir 16v benzinli motor tipine sahip olduğunu da belirtmek gerekmektedir.

Bütün bu koşullara dayanarak aracın 300 lt bagaj kapasitesinin de mevcut olduğunu kesinlikle ifade etmek gerekmektedir.

Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlar neticesinde de seat alhambra 1.4 ötv fiyatı her açıdan aracın tüm bu özellikleriyle sıra dışı unsurlara sahip olduğunu kesinlikle dile getirmek gerekir.

 

 

Fiyatı

2018 model aracın fiyat seçenekleri adına da dikkate almak gerekir. Araç anahtar teslmine dayanarak 221.000 TL üzerinden satışa sunulmaktadır. Üstelik buna özel taşıt vergisi (ötv) seat alhambra ötv fiyatı indirimi de dahil olduğu için her açıdan uygun fiyatla 0 km bir araç sahibi olmak isteyenlere özel tasarlanmış olduğunu belirtmekte yarar vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.