Seat İbiza 1.8 Fiyatı, Özellikleri Ve Ötv Oranı

Tasarım

Seat İbiza 1.8 özellikleri arasında en çok dikkat çeken hususlardan biri tasarımdır. Göz alıcı çizgilere sahip olan Seat İbiza, aerodinamik oranları ile de dikkat çekmektedir. Genç ruhlu bir tasarıma sahip olan araç, yüksek kaliteye sahip iç mekanı sayesinde de keyifli sürüşün tadını çıkarmanıza yardımcı olmaktadır.

Renk Seçenekleri: Seat İbiza birden fazla renk seçeneğine sahiptir. Bu renkler arasında beyaz, emocion kırmızı, Akdeniz mavi, midnight siyah, estrella gümüş, moonstone gümüş, technic gri, pirineos gri, nevada beyaz seçenekleri yer almaktadır. Seat İbiza 1.8 resimleri aracın sitesinde yer almaktadır. Burada renk seçeneklerini canlı bir şekilde görerek seçiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

İç Tasarım Renk Seçenekleri: Sadece aracın dış rengini değil iç rengini de seçmenize olanak sağlayan Seat İbiza’nın iç renkleri arasında moulty, kinetic siyah, alcantara siyah, kinetic velvet, kinetic bismuth renkleri yer almaktadır.

Jantlar: 14” ve 16”e kadar sportif görünümlü jantlara sahip olan yeni Seat İbiza 1.8, aradığınız özelliklere uygun birçok jant modelini karşınıza çıkarmaktadır.

Teknoloji

Full Link Teknolojisine sahip olan Seat İbiza 1.8, arka görüş kamerası, Seat ses sistemi, ambiyans aydınlatması, 6,5” dokunmatik renkli ekranlı medya sistemi ve daha birçok farklı teknoloji ile donatılmıştır.

Güvenlik

Sıradan bir araçtan çok daha donanımlı olan ve güvenlik özellikleri bakımından oldukça üstün özelliklere sahip olan Seat İbiza, ikincil çarpışma freni, yorgunluk tespit sistemi, LED gündüz sürüş farı, yokuş kalkış desteği ve daha fazlasına sahip olan bir araçtır. Araç hem seyir halindeyken hem de park yapmaya çalıştığınız anlarda en güvenli sürüş deneyimini yaşamanızı sağlamaktadır.

Verimlilik

Son model motor özelliğine sahip olan Seat İbiza, dizel motorun verimliliğini ve benzinli motorun keskinliğini size sunmaktadır. Yakıt tasarrufu sağlayan motor özelliğine sahip olan Seat İbiza, uzun yol deneyimlerinizde de yüzünüzü güldürmektedir.

Aksesuarlar

İlk bakışta dahi sizi etkilemeyi başaran Seat İbiza, hayatınıza tam anlamı ile uyum sağlayabilmek için birçok aksesuar seçeneğini size sunmaktadır. Daha sportif bir görünüm, krom kapı kolları, kişiye özel vites topuzları, yan eşik folyoları, tavan barlar ve taşıma çözümleri Seat İbiza seçimi yaparken kendi zevkinize göre ekleyebileceğiniz aksesuarlar arasında yer almaktadır. Kişiye özel İbiza’lar tasarlamak için size sunulan aksesuar seçeneklerinden kişiliğinize ve hayat tarzınıza en uygun olan aksesuarları aracınıza ekletebilirsiniz.

Seat İbiza 1.8 Fiyatı

Seat İbiza 1.8 fiyatı, aracın sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Seat İbiza modellerinin fiyatlarına bakacak olursak, şu şekilde bir tablo ile karşılaşmanız mümkün olmaktadır:

  • IBIZA 1.0 EcoTSI 95 HP S&S style 85.000 TL
  • IBIZA 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S style 93.200 TL
  • IBIZA 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S xcellence 103.000 TL
  • IBIZA 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S FR 103.000 TL
  • IBIZA 1.6 TDI SCR 95 HP DSG S&S style 122.000 TL

Seat İbiza 1.8 ÖTV Fiyatı

Seat İbiza 1.8 ÖTV fiyatı, aracın modeline ve aracın ithalatı yapılırken döviz kurundaki dalgalanmaya ve değişikliğe göre farklılık göstermektedir. Seat İbiza ÖTV fiyatı size en yakın Seat bayilerinde kolaylıkla hesaplanabilmektedir. Gönlünüzü fetheden, ilk görüşte hayran kaldığınız Seat İbiza modellerinden birine sahip olmak ve mükemmel sürüş deneyimini yaşamak için hemen en yakın yetkili servise ulaşabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri, farklı motor seçenekleri, farklı şanzıman seçenekleri, faklı iç donanım ve kendinize uygun Seat İbiza’ları en uygun fiyatlar ile satın almanın tam vakti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir