Seat Leon 1.2 TSİ

İspanyol marka otomobil kendini her zaman otomobil tutkunu hisseden ve bu tutkusundan asla vazgeçemeyen kişilere özel olarak tasarlandı. Bu açıdan gerek eşsiz dış görünüşü gerekse eşsiz performansıyla göz doldurmaya devam eden bu otomobil markası her anlamda seat 1.2 tsi özellikleri farklı bir tarz olmaya devam etmektedir.

Tüm bu özellikleri yönüyle de her açıdan tamamen kaliteli otomobil markası olarak yüksek motor hacmi, yeni nesil akıllı teknolojisi ve de eşsiz dış görünümüyle yeni seat herkesi kendine hayran bırakmaktadır.

Motor Hacmi

Maksimum tork sistemi 175/1400 – 4000 aralığında seyretmektedir. Bunun yanı sıra seat leon 1197 cc motor hacmi bulunan aracın her açıdan kusursuz olmasını sağlayan bir diğer özelliği ise dört silindir 16 v benzinli motor seçeneğidir. Bütün bu kendine has özellikleri ise her açıdan otomobil tutkunlarının hem hız hem de kusursuz bir performansıyla tüm aradıkları özellikleri bir arada bulmalarına olanak sunmaktadır.

Performans

Bunun yanı sıra araç saatte maksimum 194 km hıza ulaşabilmektedir. Ayrıca ortalama olarak 4,9 litre 100 km başına yakıt tüketimi sarf etmektedir. Bu da aracın hem eşsiz bir performans modeli olmasını hem de tamamen sıra dışı bir araç olmasını sağlayan seçkin yanları arasında gelmesi adına son derece önemlidir.

Dış Görünüm

Araç eşsiz bir konfor için yeniden dizayn edildiğinden dolayı her anlamda sıra dışı bir model olmaya kaldığı yerden devam etmektedir.

Bütünüyle ortada duran kendine has özellikleri doğrultusunda gerçekten de hem dış görünümü adına hem de tamamen sıra dışı özellikleriyle kaliteden ödün verilmeksizin tercih edilmesi anlamına gelir.

Bu da elbette onun hem fiyat açısından seat leon ötv fiyatı hem de sıra dışı bir konfor açısından diğerlerinin kat be kat önüne geçmesi anlamına gelmektedir. 6 ileri manuel şanzıman tipi bulunan söz konusu araç sürücü hariç 1138 kg net ağırlığa sahiptir. Bunun yanı sıra 4282 mm uzunluk, 1861 mm genişlik yine dış görünümü adına dikkat çeken noktaları arasında gelmeye devam eder. Bütünüyle ortada duran bu sıra dışı özellikleri neticesinde de gerçekten de aracın eşsiz bir konforda ve kusursuz görünümde bulunmasının var olduğunu net olarak belirtmemiz gerekmektedir.

Bütünüyle bu kalitesi aracın her anlamda gerek kendine has dokusu gerekse sıra dışı yanlarıyla tam bir Seat ailesinin en iddialı modeli olmayı çoktan hak ettiği anlamına gelir ki önemlidir. Bu araç modeli seat leon fiyatı 113.300 TL üzerinden satışa sunulmaktadır.

Otomobil alma kararından önce mutlaka iyi düşünmek gerekmektedir. Beklentileri iyi belirlemek, tercih edilecek otomobilin ne olacağına da etki etmektedir. Hem kaliteli hem kullanışlı hem de tasarruflu bir otomobil istiyorsanız bu konuda iyi araştırma yapmanız gerekir. Seat leon resimleri ile de net görüldüğü şekilde son derece kaliteli ve kullanışlı bir otomobildir. Üstelik yakıt tasarrufu yapması da onun önemli ayrıcalıkları arasında yer alır. Hem sizin hem de ailenizin güvenle kullanabileceği bu otomobiller yakıt tasarrufu sağlaması, kullanışlı olması, tam bir aile otomobili özelliklerine sahip olması nedeni ile son yılların en çok tercih edilen modelleri olarak karşımıza çıkıyorlar.

Fiyat olarak da pek çok modele gore daha büyük avantajlar barındıran bu otomobilin mutlaka incelenmesi gerekmektedir. Üstelik yakıt tasarrufu konusunda da son derece avantajlı olan araç uygun ödeme koşulları ile alıcısını beklemektedir. Kullanışlı bir aracım olsun, üstelik tasarrufu da elden bırakmayım diyorsanız mutlaka Seat Leon otomobilleri incelemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.