Seat Leon 1.4

Seat marka aracın Leon 1.4 motor seçenekli bu modeli her açıdan kusursuz konfor ve performansı bir arada bulundurması bakımından gerçekten de sıra dışı bir otomobil olma özelliğiyle dikkatleri üzerine çeker.

Bu da ayrıcalıklı olarak her anlamda Seat Leon 1.4 Özellikleri aracın kendine has yönleriyle dikkat çekmesi anlamına gelir ki gerçekten de son derece önemli bir konuyu teşkil etmektedir. Seat aracın motoru, sürüş ve azami hızı yeni seat gibi birçok yönden birer birer ele alınıp değerlendirilmesi gerekir.

Motor

Aracın 1.4 tsı motor düzeni bulunmaktadır. Yakıt kapasitesi 55 litre olan Seat Leon dakikada 5600 devir/125 beygir gücündedir. Bununla birlikte seat leon azami hızı 197 km olduğu için gerçekten de sıra dışı bir performansıyla göz doldurmaya devam eder. Elbette tümüyle ortada duran bu özellikleri onun her açıdan sıra dışı bir konfora sahip olması anlamına gelir.

Donanım

Aracın iç mekan dış mekan ve genel donanım tasarımına da yer vermek gerekir. Araç beş kişilik koltuk hacmine sahip olup 4315 mm uzunlukta ve 1768 mm genişlikte üretilmiş bir modeldir. Turbo kompresör türbin sistemine sahip olan seat leon fiyatı aracın motoru da önde enine tasarlandı. Bu açıdan da motor yakıt tüketiminden %100 tasarruf sağlamaya devam eder. Bu da aracın performansına ve sürücüsünün ekonomisine katkıda bulunması anlamına gelir ki her açıdan önemli bir konudur.

Aracın ön süspansiyonunda bağımsız olarak dengeleyici yaylar bulunurken arka süspansiyon bölümünde ise bağımsız stabilizatör yaylı seat leon ötv fiyatı sistemle çoklu bağlantı dikkat çekici iç tasarımı olma özelliğini korumaktadır.

Tüm bu özellikleri doğrultusunda aracın her anlamda dikkat çeken bir tasarıma sahip olduğunu kesinlikle dile getirmek gerekir.

 

 

Yakıt Tüketimi

Seat Leon aracın gerek şehir içi mesafelerde olsun gerekse şehir dışı mesafelerde olsun yakıt tüketimi konusunda da sunduğu birtakım özellikler vardır. Bu da her açıdan kusursuz olması anlamına gelir. Nitekim araç şehir içi her seat leon 1.4 ötv fiyatı 100 km başına 8.2 litre yakıt tüketimi gerçekleştirir. Bunun yanı sıra şehir dışında yine her 100 km başına 5.2 litre yakıt tüketimi gerçekleştirir. Tümüyle ortada duran bu özellikler doğrultusunda ortalama yakıt tüketiminin 6.2 litre olduğu rahatlıkla söylenebilir. Araç seat leon resimleri 94 bin 900 lira fiyatıyla anahtar teslim 2018 yılı fiyatı üzerinden anında sahip olunabilmektedir. Böylece kusursuz bir özelliğe dayanarak her açıdan sıra dışı bir yakıt tüketimi sağlamaya devam eder ki bu da dikkat çeken nokta olması adına gerçekten de önemli bir yanını teşkil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.