Seat Toledo 1.4 Tdi Özellikleri

Sedan gövde tipine sahip olan B sınıfı segment Seat modelidir. Araç içten yanmalı 1.4 motor seçeneğine sahip. Ayrıca yine dikkat çeken bir diğer özelliği olarak euro 6 çevre Seat Toledo 1.4 Tdi Özellikleri standardına sahip emisyon değeriyle de dikkat çekmektedir.

Motor

Seat Toledo yeni modelinin 1.4 motoru bulunmaktadır. Öte taraftan dizel motor seçeneği bulunan araç 1422 cc silindir hacmine sahip. Yine dikkat çeken bir diğer özellik olarak turbo besleme tipine sahip 4 silindirlidir. Aynı zamanda yeni seat common rail direkt enjeksiyon yakıt püskürtme özelliği de dikkatlerden kaçmayan ayrıca özelliklerinden birisidir. 

Tüm bu özellikleri bakımından değerlendirildiği zaman söz konusu otomobilin üstün performans sahibi 90 hp beygir gücünde olduğunu dikkate almak gerekir. Öte taraftan 230 nm – 3500 maksimum tork üretebilme kapasitesinin bulunduğunu da kesinlikle dikkat çekmek gerekmektedir.

Tüm bu ortada duran yaklaşımlar ön görüldüğü zaman tamamen ayrıcalıklara dayanan üstün yanlara sahip olduğunu kesinlikle vurgulamak gerekmektedir.

Bir diğer yönüyse aracın maksimum 185 km hız yapabiliyor olması da ortada duran bir başka özelliğini meydana getirmektedir.

Yakıt Tüketimi & Emisyon

Aracın öne çıkan özelliklerinden bir diğeri ise 4.6 lt şehir içi yakıt kapasitesi ve 3.4 lt şehir dışı yakıt kapasitesinin varlığıdır. Tümüyle ortada duran bu seçkin özellikler ise onu farklı kılan unsurlar arasına katmaya devam edecektir. Öte taraftan 99 gr/km CO² emisyon standartı ve euro 6 bulunan bir otomobil modeli olarak da ayrıca yakıt tüketimine ilişkin net özellikleri bulunan modeldir.

Tüm bu modelin seat toledo sahip olduğu nitelikler dikkate alınacak olunursa her açıdan tamamen kaliteden ödün verilmeksizin dikkat çeken yanlarına sahip olduğunu kesinlikle belirtmek gerekecektir.

Müzik & Eğlence

Aracın dikkatleri üzerine çeken multimedya sistemi arasında şunlar vardır:

* SD, AUX ve USB bağlantı girişlerine sahip

* 5 inç dokunmatik ekranı var

* Radyosu bulunuyor

* bluetooth ile müzik aktarım seat toledo fiyatı ve navigasyon teknolojisi multimedya özellikleri arasında sayılabilecek yenilikleri oluşturmaktadır.

İç Tasarım

Ortada duran tüm özellikleri açısından dikkat çeken bir diğer yönü ise iç tasarım özellikleri olarak yer almaktadır. Söz konusu araç elektromekanik direksiyon tipine sahip olmakla birlikte deri direksiyon simidine sahiptir. Yükseklik ve derinlik ayarının yer aldığı söz konusu direksiyon sisteminde kumanda ayarı da yer almaktadır. Böylece kolay bir şekilde direksiyon üzerinden mp3 yürütme, müzik geçişleri ve daha birçok özelliklere sahip olma her yönden avantajlı niteliklerini meydana getirir.

Tümüyle ortada duran bu seat toledo ötv fiyatı unsurlarının yanında otomatik her yöne eşit dağılan klima sistemi de dikkat çeken hususlarından birini meydana getiriyor. Tümüyle bu ortada duran yaklaşımlar da onun ayrıcalıklı olmasını sağlayan eşsiz özelliklerini oluşturmaktadır. Aracın arka koltuktan erişim sağlanabilen 550 lt bagaj hacmi bulunuyor. Tüm bu özellikleri iç tasarım adına öne çıkan nitelikleridir.

Hız

Seat’in yeni modeli saatte 185 km hız yapabilme özelliğine sahip. Aracın seat toledo 1.4 tdi ötv fiyatı 1154 kg’lik boş ağırlığı da aracın Sedan tip olarak hızının maksimum düzeye erişmesinde etkin rol oynayan özellikleri arasında gelmektedir. İşte ortada duran bütün bu özellikler onu diğer modellerden tüm yönleriyle ayıran niteliklerini meydana getirmektedir. Böylelikle otomobil her yönden kaliteden ödün verilmeksizin herkesin sezon sonu ötv indiriminden yararlanarak alabileceği bir model olmuştur. Öte taraftan tam 2 yıl garantili yol yardım hizmetinin bulunduğu garanti kapsamı da seat toledo resimleri aracın öne çıkan detayları arasında gelir. Bu da aracını yenilemek isteyenleri ya da yeni araç sahibi olmak isteyenleri hemen bir Seat yetkili satıcılarına teşvik ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.