Sınır Tanımayan Yeni Audi Q2

Genç ve dinamik tasarımıyla yeni Audi Q2, farklı ve kendine özgü duruşuyla kompakt SUV modeline sportif bir dokunuş getiriyor. Hem şehir içinde, hem şehirler arası yollarda size beklediğiniz performansı tam anlamıyla sunarak, özgür ve sıradışı bir çizgi ile beğenileri üzerinde topluyor. Aynı zamanda dış tasarımındaki köşeli kenarlarının getirdiği aerodinamik tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bu aerodinamizmin getirdiği güç, özellikle kendini arazi şartlarında belli ediyor.

Sadece Duruşuyla Değil, Motor Seçenekleriyle de Özgür

Birbirinden farklı motor ve şanzıman seçenekleriyle alıcısıyla buluşan Audi Q2, sizi bu konuda da özgür bırakıyor. Benzinli ve Dizel seçenekleriyle yollarda yerini alan Audi Q2, Audi Q2 1.0 Turbo FSI 116 hp, Audi Q2 COD 1.4 Turbo FSI 150 hp ve Audi Q2 1.6 TDI 116 hp motor seçeneklerini, Dynamic S Tronic, Sport S Tronic ve Design S tronic olmak üzere üç ayrı şanzımanla bir araya getiriyor ve sizin tam ihtiyacınız olanı seçmenize olanak tanıyor.

Audi Q2 İç Donanım Özellikleri

Audi Q2 özellikleri, sadece motor seçenekleriyle değil, aynı zamanda iç tasarımında sizlere tanıdığı geniş yelpaze ile kişiseleştirilebilirliği ön plana çıkarıyor. Design, Sport ve Dynamic olarak üç farklı donanım serilerine sahip olan araç, aynı zamanda opsiyonel deri koltuk ve direksiyon seçenekleriyle kişiselleştirmeyi adım adım daha da ileri taşıyor. Ayrıca opsiyonel olarak sahip olabileceğiniz, iç mekanla yarattığı uyuma hayran kalacağınız kırmızı, sarı, turuncu ya da beyaz renklerde Eloxal boya ile boyanmış modellere hayran kalmamak elde değil. Mat alüminyum aksesuarların göz önünde olduğu iç mekanda aracın sportif ve özgür rhu daha da vurgulanıyor.

Birbirinden Özel Renk Seçenekleri

Audi Q2 resimlerinden de görebileceğiniz gibi, Audi Q2’nin 4 farklı sınıfta birbirinden farklı renk seçenekleri bulunuyor. Opak renklerde parlak siyah, ibis beyazı, quantum grisi ve vegas sarısı gibi renkler bulunurken, metalik renkler mercan turuncusu, floret gümüş grisi, glacier beyazı, mitos siyah, nano grisi ve tango kırmızısı givi altı farklı rengi sizlere sunuyor. Sedefli renklerde ise daytona grisi kendini gösterirken, kristal renklerde ara mavi göze çarpıyor. Kısacası zevkinizi olduğu gibi yansıtabilmenize olanak sağlayan bir renk yelpazesi mevcut.

Audi Q2 2018 Fiyatı

Önünüze bir çok seçenek sunan ve her zaman sınırların ötesinde düşünmenize teşvik edenAudi Q2 Fiyatları motor ve diğer seçeneklere göre farklılıklar gösteriyor. Audi Q2 1.0 TFSI Fiyatı Design S Tronic şanzımanda 263.605 TL, Sport ve Dynamic şanzımanda 271.060TL, Audi Q2 1.4 COD TFSI Fiyatı Design S Tronic şanzımanda 288.429 TL, Sport ve Dynamic şanzımanda 295.884 TL, Audi Q2 1.6 TDI Fiyatı Design S Tronic şanzımanda 304.474 TL, Sport ve Dynamic şanzımanda 311.928 TL olarak katalogda yerlerini alıyor.

Audi Q2 ÖTV Fiyatı

Siz de Audi Q2 nin sıradışı ve birbirinden farklı özellikleriyle kendinizi özgür bırakmak istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden bir Audi Bayisine uğrayın. Farklı motor ve şanzıman seçeneklerine göre sırasıyla, Audi Q2 1.0 TFSI ÖTV Fiyatı Dynamic S Tronic şanzımanda 83.470 TL, Sport ve Design S Tronic şanzıman seçeneklerinde 85.839 TL, Audi Q2 1.4 COD TFSI ÖTV Fiyatı Dynamic S Tronic şanzımanda 91.254 TL, Sport ve Design S Tronic şanzımanda 93.623 TL, Audi Q2 1.6 TDI ÖTV Fiyatı Dynamic S Tronic şanzımanda 96.353 TL, Sport ve Design S Tronic şanzımanda 98.722 TL olarak alıcısıyla buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir