Skoda Fabia 1.0 Greentec

Çek Cumhuriyetinin efsanesi Skoda yeni bir binek otomobiliyle geldi. Skoda Fabia olarak tasarladığı hatcbach gövde tipine sahip olan bu yeni otomobili segment sınıfı olarak B grubuna dahil. Araç performanstan ödün vermeden kusursuz bir sürüş keyfi Skoda Fabia 1.0 Greentec Özellikleri yaşamak isteyenlere özel olarak 2017 yılında tasarlandı. Bu anlayışla her anlamda aracın tamamen kendine has özelliklerine yönelik olarak kusursuz bir yönünün var olduğunu kesinlikle ifade etmek gerekmektedir.

Bu da aracın sahip olduğu yeni skoda eşsiz özellikleri yakından tanımak adına gerçekten de son derece önemli bir yaklaşım.

Temel Özellikler

Aracın temel özellikleri arasında 2017 yılına ait bir B sınıfı segmentli araç olduğunu belirtmek gerekir. Bununla birlikte 999 cc silindir hacmi skoda fabia bulunan motorunun içten yanmalı standart tip motora sahip olduğu da temel özelliklerinden bir diğeri. Araç Çek Cumhuriyeti üretimi olsa da ek aksesuarların üretiminde Alman otomotiv endüstrisi de rol aldığı için her iki ülkenin ortak yapımı olarak kayıtlara geçmektedir.

Bir diğer özelliği ise yakıt püskürtme tipidir. Çok noktalı enjeksiyon özelliğine dayanan bu özelliği ayrıca üç adet motor silindiri ile de temellendirilmiştir.

Performans Özellikleri

Aracın saatte tam 185 km hız yapabildiğini öncelikle belirtmek gerekir. Araç bu özelliğinin yanı sıra 95 hp beygir gücünde çalışmakta ve de azami tork skoda fabia fiyatı düzeni olarak 160 nm ölçüsüne sahip olmaktadır. Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar neticesinde değerlendirildiği zaman her anlamda kaliteli ve bir o kadar da eşsiz olduğunu dile getirmek gerekir. Araç 5 ileri manuel vites düzenine dayanarak önden çekişli bir sisteme sahip. Ayrıca patinaj önleme sistemi olarak bilinen asr sistemi de skoda fabia ötv fiyatı dikkat çeken bir diğer özelliğidir.

 

Teknolojik Özellikleri

Araçta 5 inclik LCD multimedya ekranı bulunmaktadır. Bu ekran üzerinden her türlü dijital ortam dosyalarını (ses, video …) rahatlıkla kontrol etme imkanı sağlamaktadır. Bununla birlikte harici giriş soketleri olarak SD kart girişi, usb ve aux girişleri yer almaktadır. Bütün bu özellikleri doğrultusunda da her anlamda teknolojik olarak kendine ait bir radyo skoda fabia 1.0 greentec ötv fiyatı sisteminin var olduğunu kesinlikle dile getirmek gerekecektir.

Bu en temel yaklaşımlar doğrultusunda 51 bin liradan başlayan ötv indirimli anahtar teslim seçeneğiyle yetkili Skoda satıcılarından anında araca sahip olmak mümkün. Bütünüyle ortada duran bu özellikleriyle de gerçekten de performanstan ödün vermeyen sürücülerin aklındaki ortak otomobil modeli olma özelliğindedir. Araç skoda fabia resimleri test sürüşüne katılarak hemen tüm yönleriyle tetkik edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir