Skoda Karoq Ötv Fiyatı

Bu yazımızın konusu Skoda’nın güzel modellerinden biri olan, Skoda Karoq otomobili. Skoda’nın üst düzey modellerinden bir tanesi. Yeni Karoq, bir çok özelliği ve donanımı bünyesinde barındırıyor. Bu yazıda, Karoq özellikleri başlıklar halinde incelenecek. 
   GENEL ÖZELLİKLERİ 
    3 silindirli olan Skoda Karoq’un silindir hacmi 999 cc. Azami hızı 187 km/s. 100 km/s hıza ise 10,6 saniyede ulaşıyor. 
    Yakıt tüketimi ise şehiriçi 100 km’de 6,3 litre, şehir dışında 100 km’de 4,8 litre, ortalama ise 5,4 litre yakıt tüketiyor. 
    Önden çekişli bir otomobil. Yakıt depo kapasitesi ise 50 litre. Boş ağırlığı 1340 kg.


   DIŞ TASARIMI 
    Skoda Karoq’un bir çok renk ve jant seçeneği var. Jant seçenekleri olarak; 16 inç CASTOR alaşım jantlar, 17 inç RATIKON alaşım jantlar, 17 inç TRİTON alaşım jantlar, 18 inç BRAGA alaşım jantlar, 18 inç MYTİKAS alaşım jantlar ve 19 inç CRATER alaşım jantlar seçenekleri mevcut. İstediğiniz jantı seçerek Skoda Karoq’unuzu o jantla kullanmaya başlayabilirsiniz. 
   Ayrıca Skoda Karoq’un renk çeşitlerine bakalım. Şeker beyazı opak, lazer beyazı opak, enerji mavisi opak, çelik grisi özel, ay beyazı metalik, gümüş metalik, business gri metalik, metal gri metalik, kapuçino bej metalik, zümrüt yeşil metalik, büyülü siyah metalik, lav mavisi metalik, manyetik kahverengi metalik, kadife kırmızısı exclusive gibi gördüğünüz gibi bir çok renk seçeneği mevcut. İnternete Skoda Karoq resimleri yazarak, çıkan fotoğraflardaki çeşitli renklerdeki Skoda Karoq otomobilini inceleyerek hangisinin size uygun olduğuna karar verebilirsiniz. 
   İÇ TASARIMI 
   8 adet hoparlör sayesinde, konser kalitesinde müzik keyfini Skoda Karoq aracınızda yaşayabilirsiniz. 
   Hoşuma giden bir özelliği de gözlük saklama bölmesi. Bu sayede güneş gözlüklerinizi koyacak yer aramak zorunda değilsiniz. 
   Skoda Karoq’un kliması da çift bölge kontrollü ve tam otomatik bir klima. Sıcaklığı istediğiniz dereceye ayarlayıp beklemeniz yeterli. 
   Skoda Karoq’un orta bölümünde 8 inçlik büyük bir renkli dokunmatik ekran var. Apple Carplay ile cep telefonunuzu rahatlıkla aracınıza bağlayıp istediğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Hem de navigasyonu kullanıp, gitmek istediğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz. 
    Elektrikli bagaj kapağı sayesinde, tek tuşla bagajınız açılıyor. Gerçekten büyük bir kolaylık. Ayrıca opsiyonel olarak konulan sanal pedal sayesinde de eliniz doluyken rahatlıkla bagaj kapısını açabilirsiniz. 


   GÜVENLİK 
   Güvenli fren için bir çok gelişmiş fren sistemine sahip Skoda Karoq. ABS, HBA, ASR, ESBS gibi fren sistemlerine sahip. Böylelikle ani frenleme gereken durumlarda, Skoda Karoq güvenebilirsiniz. 
    Sürücü ve ön yolcu hava yastıkları ile gergili ön emniyet kemerleri sayesinde güvenliğiniz Skoda Karoq’un emin ellerinde. Ayrıca yan ve perde hava yastıkları da mevcut. Bu sayede arkadaki yolcular da güvenli ellerde. 
   Sürücü yorgunluk tespit sistemi sayesinde, uykunuz geldiği anda sizi uyararak kendinizin ve başkalarının hayatını tehlikeye atmanıza engel oluyor. Böylece kazaların önemli nedenlerinden biri olan yorgun halde araba kullanırken dikkatli olursunuz. 
   Arka koltukta çocuk koltuğu için İsofix sabitleme sistemi de var. Böylelikle hem kendinizin hem de arkadaki sürücülerin ve çocuğunuzun güvenliğini düşünen bir otomobil olduğunu görüyorsunuz. 
   Gördüğünüz gibi Skoda Karoq, bir çok özelliği ile beğenileri üzerine çekmeyi hak eden bir araç. Skoda mühendisleri sürüş keyfini üst düzeylere çıkarmak için elinden gelen her şeyi yapmışlar. 
    Peki bu kadar özelliğini saydığımız Skoda Karoq Ötv fiyatı ne kadar?


   FİYATI
   Skoda’nın resmi sitesinde en düşük Skoda Karoq fiyatı 177.600 TL. Skoda Karoq Ötv fiyatı farklılıklar gösterebilir. O yüzden Skoda bayisinden kesin fiyatları öğrenmeniz daha doğru olur

   Skoda Karoq Ötv Fiyatı” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir