Skoda Octavia 2.0 Tsi Özellikleri

Skoda yeni bir modelle Skoda tutkunlarının unutamayacakları bir binek aracıyla daha otomobil severlerin karşısına çıktı. Octavia modelinin Sedan tip gövdeli aracı olan bu model Skoda Octavia 2.0 Tsi Özellikleri arasında yer alıyor. Gerçekten de aracın duruşu zaten iddiasını kanıtlamaya yetiyor. Hem kusursuz sürüş keyfi hem de kendine has görünüşüyle hemen rakiplerinden kolaylıkla ayırt edilebilen otomobil her açıdan dikkatleri üzerine çekmiş durumdadır.

Temel Özellik

Aracın sahip olduğu temel özellikler arasında Sedan tip bir gövdesinin ve de C sınıfına ait bir yeni skoda Octavia modeli olduğu ilk dikkat çekenler arasında. Ayrıca söz konusu otomobil motor tipi olarak içten yanmalı dizel araç modeli olarak karşımıza çıkıyor. Aracın turbo motor besleme tipi bulunmakta olup bunun yanı sıra TSI doğrudan yakıt püskürtme özelliğinin bulunduğunu da dikkate almak gerekir.

Şanzıman & Çekiş Sistemi

Araç önden çekişlidir ve çekiş kontrol sistemi olarak patinaj önleme ve elektronik motor çekiş kontrolü sistemleri yer alıyor. Bu çekiş sistemine ait özelliklerinin yanında şanzıman teknolojisi olarak dsg yarı otomatik sistemi kullandığını belirtmek gerekiyor. Otomatik 6 ileri şanzıman tipinin tercih edildiği de skoda octavia yine söylenebilecek bir diğer özelliği…

Ağırlık & Ölçüler

Araç 4.569 mm uzunluğunda ve 1.461 mm yüksekliğinde tasarlandı. Ayrıca boş ağırlığı olarak 1.480 kg ağırlıkta bulunmaktadır. Aracın 1530 lt maksimum bagaj hacmi bulunuyor ve arka koltuktan bagaja erişim özelliği yer almaktadır. Alaşımlı 18 inçlik jantlar kullanılan araç tümüyle bu özellikleri bakımından da skoda octavia fiyatı performansını üstün tutan araçlardan bri olarak dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir.

Navigasyon & Müzik & Eğlence

Bluetooth teknolojisi kullanılarak navigasyon sistemini destekleyen bir yapısı bulunan otomobil ayrıca lcd multimedya ekranı, radyo ve de mp3 player özellikleriyle gerçekten de ses ve müzik sistemi adına tamamen donanımlı bir otomobil modeli olduğunu kanıtlamış durumdadır. Bunun yanı sıra yine otomobil modelinin sahip olduğu temel özelliklerinden bir diğeri olarak aux, SD ve de usb harici girişlerinin yer aldığını belirtmek gerekiyor. Aracın 2+2 ses sistemi bulunmakta olup tümüyle bu özellikleri onun her açıdan skoda octavia ötv fiyatı dikkat çeken özelliklerini meydana getirmektedir.

Tüm bu ortada duran unsurları bakımından değerlendirildiği zaman gerçekten de aracın sahip olduğu nitelikler baz alınarak birçok açıdan teknik imkanlarına sahip olduğunu dile getirmek gerekir.

Aydınlatma

Viraj aydınlatan ön sis farları ve bi-xenon skoda octavia 2.0 tsi ötv fiyatı far sistem yer almaktadır. Tüm bu aydınlatma sistemine ayrıca ayak bölgesi aydınlatması, LED stop lambalar ve refakatçi lambalar da aydınlatma sistemi adına gerçekten de aracın ne kadar da donanımlı olduğunu göstermeye yetmektedir. Tümüyle ortada duran bu özellikleri aracın en üst düzey güvenliği hem gece hem de gündüz vakitlerinde sağlamasına imkan tanır.

Fiyat ve Garanti

Araç iki yıl sınırsız garanti kapsamında olup yol yardım hizmeti de Skoda yetkili teknik servislerince her an yapılabilmektedir. Bunun yanında Skoda farkını yansıtan satış fiyatı ile 123.900 TL üzerinden son satış fiyatı yapılmıştır. Tüm bu ortada duran nitelikler bakımından gerçekten de tümüyle dikkat çeken niteliklere sahip olduğunu genel hatlarıyla belirtmek gerekecektir. Tüm bu ortada duran yaklaşımlar doğrultusunda da her koşul altında gerçekten de sahip olduğu niteliklerine dayanarak her anlamda performans ve fiyat adına son derece önemli bir durumu oluşturur. Tümüyle bu özellikler de onu skoda octavia resimleri ayrıcalıklı kılan noktalar arasına koymaya devam ederek her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin dikkat çeken özellik arasına sokmayı kesinlikle başaracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.