Smart Fortwo 1.0 Özellikleri

Küçük dönüş çapı, yüksek hareket kabiliyeti, akıllı fonksiyonları ve inanılmaz rahatlığı ile yeni fortwo benzerlerinden anında ayırt edilebiliyor. Kolaylıkla park yeri bulabilen otomobil 2,69 metrelik boyuyla tüm bu işlerin üstesinden gelebiliyor. Karma koşullarda yakıt tüketimi 5,2- 5,0/ 100 km olmaktadır.

Tasarım Özellikleri

Smart bir tipe sahip olan otomobil, küçük park yerlerine rahatça girebiliyor. Buna rağmen aracın iç kısmı oldukça geniştir. Estetik tema oluşturan dokulardaki malzemelerden yumuşak tasarım çizgileri ile elde edilen bir iç mekan donanımına sahiptir. Zariften abartılıya kadar uzanan renk kombinasyonu ile hazırlanan tasarımında ve kalite olarak smart fortwo kendini oldukça fazla geliştirmiştir. Ayrıca çok daha taze ve yeni bir görünüm kazanabilmek adına iç kısmında on cm daha geniş tasarımlar yapılmıştır. Dış tasarımında ise iki renkli benzersiz bir yapı karşımıza çıkıyor. Şehre heyecan katan bu tasarımın yanında alaşımlı jantlar, gümüş ve siyah renkli olmaktadır. Far tasarımı da şık bir kavis bulunuyor. Panoramik cam tavanı da araca farklı bir hava katıyor.

Sürüş Keyfi

Aracı sürmenin yanında parke etmek ve manevra yapmak oldukça keyifli olmaktadır. Arkadan çekiş gücü ve arkaya takılı olan motor kısmı spor bir tarz oluşturuyor. Oldukça büyük bir manevra kabiliyeti bulunuyor. Küçük ve kullanışlı olan araç, şehir içi kullanımı için idealdir. Dönüş çapı konusunda rakip tanımayan otomobil, kısa araç boyu ile çevreye rahatça görebilmenizi sağlar. Muhteşem yol tutuşu ile şehrin karmaşasını sorun etmeyecek, uzun dingil mesafesi gibi smart fortwo 1.0 özellikleri ile yalnızca güzel görünmekle kalmaz. Arka motor konsepti kombinasyonu ile alandan mümkün olan en iyi şekilde faydalanmanızı sağlar. Geniş iç sessizliği, süspansiyonu ve çevikliği ile de oldukça mükemmel bir sürüş keyfine sahiptir.

Fonksiyonel Özellikleri

Sadece boy açısından değil, her açıdan gelişen otomobil, trend belirleyici bir tasarıma sahiptir. Bu şekilde akılcı çözümler sunmakta ve bu şekilde kendi sınıfının en yeni standartlarını belirlemektedir. 2,69 metreye sığdırılmış binlerce fikir bulunuyor. Bunlardan biri inanılmaz geniş iç hacmi ile bagaj bölümüdür. Kapak kısmı yükleme ve boşaltmayı kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Yük hacmi ise 350 litreye varan bir kapasitede yer alıyor. Seçeneklerinizi artırmak için yolcu koltuğunu arkalığını öne doğru katlayabilirsiniz. Bunların yanında küçük eşyaları istifleme alanı, yüksek koltuk pozisyonu ve görüş rahatlığı ile etrafı daha net görebilirsiniz. Uzaktan kumanda ile merkezi kilitleme, konfor kontrolü ve bunun yanında engel sensörlü elektrikli camları ve ısıtmalı arka camları ile çok fonksiyonel bir araç olmaktadır. Tüm bu özellikleri smart fortwo 1.0 golf resimleri üzerinde de takip edebilirsiniz.

Smart Fortwo 1.0 Fiyatı

Aktif ve yenilikçi yardımcı sistemleri bulunan otomobil, tehlikeli durumlara maruz kalmanın önüne geçebilmek amacı ile tridion güvenlik hücresi ve bunun yanında beş hava yastığı bulunuyor. Tüm bu özellikleri ile smart fortwo Fiyatı değişen opsiyonlarına göre farklı aralıklarda yer alabilir.

Smart Fortwo 1.0 Ötv Fiyatı

Yenilikçi smart güvenlik konseptinin merkezinde pek çok koruyucu bulunuyor. Bu da oluşabilecek mağduriyetleri asgariye indirme anlamına geliyor. Liste fiyatların üzerine eklenen smart fortwo 1.0 Ötv Fiyatı ve kdv ile anahtar teslim fiyatları ortaya çıkabilir. Bu alanda modellere, iç donanımlara ve opsiyonel özelliklerine göre smart fortwo Ötv Fiyatı değişebiliyor.

Modeli- ÖTV oranı- tescil masrafı- anahtar teslim satış fiyatı

fortwo coupé 56.893- 45%- 1.000 TL- 97.400

forfour – 59.209- 45% -1.000 TL- 102.300

forfour turbo – 61.356- 45% -1.000 TL- 106.000

fortwo cabrio turbo – 66.215 -45%- 1.000 TL- 114.300

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir