Tesla S P90d

Tesla Motors tarafından tasarlanmış ilk elektrikli otomobil marka ve modelidir. Bu araç tamamen sıfırdan dizayn edilen tasarımıyla elektrikli otomobil üretimine dayanmaktadır. Ayrıca aracın batarya sistemi de her açıdan güvenli ve tasarruflu bir dizayna sahip olması adına diğer elektrikli otomobillerin kat kat önüne geçmeye devam eder.

Bu Da Aracın Farklı Yanlarını Tesla S P90d Özellikleri ortaya koyması adına gerçekten de son derece önemli bir konuyu oluşturmaya devam etmektedir.

Tüm bu ortada duran yaklaşımlar ışığında da değerlendirildiği zaman yeni tesla her açıdan aracın tamamen sıra dışı bir yaklaşımla kaliteden ödün verilmeden gerçekleştirildiğini dikkate alarak belirtmek gerekmektedir.

Tasarım

Otomobil mevcut bir kasanın elektrikli otomobile uyarlanarak tasarlanması ile değil tamamen sıfırdan bir şasi sisteminin üretilerek dizayn edilmesine dayanarak üretildi. Bu zaten en büyük avantajı. Ayrıca batarya sistemi ön ve arka tekerleklerin arasına Kaykay Dizayn sistemiyle yerleştirilerek bataryanın ağırlığının dengeli bir şekilde araca eklenmesi sağlanmıştır.

Bu özelliğinin yanı sıra yine sahte ızgara sistemi tesla s p90d olarak bilinen yerler ortadan kaldırılarak böylelikle canlı ve orijinal bir Tesla S Model elde edildi. Bu da her açıdan dikkat çekmesini sağladı.

Bu özelliğinin yanı sıra LED tip farlar ve makyajlama sistemiyle HEPA filtrasyonu yeni tasarım özellikleri arasında gelmektedir.

Elektrikli tip otomobil modeli olması ile ve Tesla s p90d fiyatı güvencesine dayanarak dünya çapında satış rekorları kırması beklenen 2018 model araçtır.

Performans

Elektrikli otomobilin üretilme amacı sadece yakıt tasarrufu sağlamak değil elbette. Zamandan da olabildiğince tasarruf sağlamak. Bunun için en kısa sürede en uzun mesafeleri kat etmek adına tasarlanan bu Tesla s p90d ötv fiyatı modeli elektrikli otomobillere neden ihtiyaç duyulduğunu her açıdan gözler önüne sermektedir. 0/100 km 2.8 saniyede hızlanma ile daha önceki değerleri tamamen unutmanızı sağlayacak eşsiz bir harekete geçme kalkış seviyesine sahip. Ayrıca maksimum 225 km hızıyla da dikkat çeken bu elektrikli otomobil her anlamda sıra dışı olan bir model olarak da dikkat çekiyor. Üstelik tüm bunları 0 torkta yapabiliyor olması da tesla s p90d resimleri onun elektrikli otomobil olarak sıradan benzinli otomobillerden ne kadar önde olduğunu dile getirmesi adına gerçekten de son derece önemli bir konuyu teşkil etmektedir.

Fiyatı

Tesla Motors tarafından dünyanın ilk elektrikli otomobillerinden  olma özelliğiyle dikkat çeken bu model başlangıca özel olmak kaydıyla şu sıralar 64.300 euro üzerinden ötv indirimi dahil satışa sunulmaktadır. Bu da aracın herkes tarafından anında satın alınmasını sağlamakta ve hem eşsiz performansı hem de yüksek ekonomik yapısını bir arada tutmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.