Toyota Corolla 1.4 D 4d

Japon mucizesi olmaya devam eden Toyota en çok tutulan modellerinden Corolla ile yine şehri turluyor. Her bakımdan eşsiz bir performans ve tamamen kendine has dokusuyla sıra dışı bir sürüş keyfi, konforu sunmaya devam eden Toyota Corolla 1.4 D 4d Özellikleri bu otomobil kullanıcıların asla vazgeçemedikleri bir model olmaya devam ediyor.

Bu bakımdan araç özel taşıt vergisindeki indirim fırsatlarından yararlanılarak herkesin rahatlıkla sahip olacakları fiyat seçenekleriyle bir arada bulunuyor.

Bu da yeni toyota tamamen özel kılan ayrıcalıklar arasına katması adına gerçekten de önemli bir konuyu meydana getiriyor.

 

Eşsiz Performans

Aracın 90 hp beygir gücüne sahip toyota corolla eşsiz motoru bulunuyor. Bunu sağlayan ise 1.4 motor varyantına sahip olmasıdır elbette. Bunun yanı sıra yine dikkat çeken bir diğer konu olarak saatte 180 km hızda yol kat edebilme özelliğine sahip olması da onun dikkat çeken bir diğer özelliği olarak karşımıza çıkıyor. Tümüyle bu ortada duran eşsiz yaklaşımlar da onun bir kere daha vazgeçilmez oluşunu meydana getiriyor.

Aracın karoseri tipi sedan toyota corolla fiyatı tip 55 litrelik yakıt deposu bulunmaktadır. Saatte 180 km hız alabiliyor olması 1.175 kg ağırlığının olması aracın süratlenmesinde en büyük paya sahip özellikleri arasında gelmektedir.

Teknik Özellikleri

Aracın sahip olduğu eşsiz performansının ardında elbette kendine has eşsiz teknik özellikleri bulunuyor. Bu nedenle gerçekten de teknik özelliklerinin her birine başlı başına yer vermek ve bu şekilde aracın tüm nitelikleriyle sıra dışı olmasını sağlamak gerçekten de mümkün olacaktır.

Bu anlamda araç 1363 cc dört silindirlik toyota corolla ötv fiyatı motor hacmine sahip. Azami tork 190 nm olduğu için de güçlü bir motor tasarımına sahip olduğunu kesinlikle dile getirmek gerekecektir. Aracın fren sistemi ABS olup arka fren disklidir.  Aracın ön süspansiyonu amortisör düzenine sahip olduğundan dolayı her bakımdan hem güvenilir hem de hızlı bir araç olma özelliğiyle karşımıza çıkar.

Tüm bu ortada duran nitelikleri ise her açıdan sahip olduğu sıra dışı özellikleriyle gerçekten de sınıfının birincisi olmaya devam ettiğini gözler önüne sermektedir.

Fiyat

Son olarak aracın tüm bu özellikler nazarında toyota corolla 1.4 d 4d ötv fiyatı indirimine dayanan fiyata sahip olduğunu da dile getirmek gerekir. Böylece 2018 yılında duran fiyatlarla ötv indirimli olarak yetkili satıcılardan anında araç sahibi olunabilir. Bütünüyle bunlar da dikkate değer unsurlarının arasında gelmesini sağlamak adına toyota corolla resimleri gerçekten de önemli bir konuyu oluşturur. Bu da onun sahip olduğu çok özel fırsatlar anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.