Toyota Verso 1.6 TDi Yenilendi

Yeni Toyota Verso keskin hatları ve yumuşak olan kıvrımları ile kendisi ön plana çıkarmayı başarıyor. Plakanın çevresinde bulunan saten siyah bir kaplama ile üst ve alt ızgaranın tam zerinden bulunan zarif dizayn edilen çıtalar ile gündüz yanan LED ve tabi ki Xenon farlar ile ince ayrıntılı mükemmel tasarımı ile dinamikliğini ortaya koymaktadır. Aldığınız soğuk içecekleri soğuk tutmanız için düşünülen torpidonun üst tarafında bulunan soğutma bölümünde serin tutun.

Fonksiyonel olarak saklanma alanları, ön yolcu koltuğunun altındaki gizli bir çekmece alanı olarak kullanışlı bir bölmede eşyalarınızı güvenle saklar. Toyota Easy flat koltuk sistemi ile Versonuzu kullanıcı dostu bir hal getirin ve iç düzenlemeleri kendi zevkinize göre ayarlayın. Orta büyüklük, geniş veya ekstra geniş bagaj kapasitesi ile tüm eşyalarınızı tek bir hamlede sığdırın. Bunun yanında tek bir hareketle katlanan arka koltuklar sayesinde tamamen düz ve büyük bir yükleme hacmine sahip olursunuz.

Ek saklama alanı bagaj tabanı altında toplam 6 adeti, 1.5 litrelik şişe saklama alanı mevcuttur. Detaylı olarak baktığımızda tüm koltuklar dik konumdayken Verso tam tamına yedi kişiyi konforlu bir şekilde taşıyabilir. Üçüncü sırada bulunan koltuklar katlanmış bir halde ise Verso 699 litrelik bagaj hacmi sunmaktadır. Sizin için sadece saniyeler içerisinde tamamen düz bir zemine sahip olan ve 1696 litreye kadar bir hacim sunan Verso sizin için hacim konusunda mükemmelliği temsil etmektedir.

Eğlenceye bağlı kalın ve yenilikçi olan teknolojiye dokunun

Toyota Touch 2 ile renkli dokunmatik WVGA ekranlı Toyota Touch 2 2 multimedya sistemi ile aynı zamanda USB uyumlu müzik çalar, ipod ve tüm akıllı cihazlar ile birer bir uyumlu hale getirilmiştir. Bunların yanı sıra Bluetooth 3.0 ile sizlere kablosuz cep telefonu bağlantısı hizmeti vermektedir ve telefon rehberinizi görüntülemenize, istediğiniz müzikleri aktarmanıza, gelen SMS’leri görüntülemenize ve bunlara cevap verebilme imkanı sağlamaktadır. Güvenli bir şekilde manevra yapabilmenizi sağlayan bir geri dönüş ekranı da Toyota Touch 2 sisteminde bütünleşmiş şekilde gelmektedir. Yeni Verso 1.6 Tdi çok konforlu bir sürüş sunmak üzere tasarlanmasının yanısıra sizlere maceracı bir kişilikte olduğunuzu hatırlatacaktır. Mükemmel ötesi bir ses titreşim ve gürültü yalıtımı ile tepkili bir direksiyon ile her türlü darbeleri emen ve dağıtan dayanıklı bir gövde sistemi yapısını barındırmaktadır. Verso bunların yanı sıra bir MPV sınıfı araçtan hiçte beklenmeyen bir hassasiyette ve çeviklikle üstün sürüş konforunu sizlere sunmaktadır.

Değerli olan her şeyinizi korur

Verso ile içiniz her zaman rahat olsun çünkü Verso’da yüksek bir güvenlik sistemi mevcuttur. 7 adet hava yastığı, EBD(Elektronik Fren Gücü Dağıtımlı ile desteklenen bir ABS fren sistemi, Elektronik Çekiş Kontrol Sistemi, Direksiyondan destekli araç denge kontrol sistemi, yokuşta kalkış desteği ve boyun zedelenme riskini en aza indiren ön koltuk yağısının standart bir hale getirilmesi hiç şaşırtıcı bir özellik değildir. Toyota sizlere aksesusar konusunda tüm paketlerini sunmaktan gurur duyar. Toyota aksesuar paketleri kişisellik, kullanışlılık ve değer sunmayı kendilerin amaç edinmiştir. Tercihiniz ne olursa olsun ister fazla güvelik, ister stil dokunuşların olduğu bir araç isterseniz aile ile seyahat edebilmek için özel tasarım. Bunların hepsini Toyota farkı ile yeni Verso’da yapmanız çok basit.

Yeni sahiplerini garajda bekliyor

Yenilenen Toyota Verso fiyatı ile sizlerin huzuruna çıkmak için sabırsızlanıyor. Kendindin emin ve bir o kadar güçlü bir görüntü sergileyen Toyota Verso 1.6 Tdi Ötv’li fiyatı 83 bin TL’den başlayan fiyatlarla sizlerle buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir