Toyota Yaris 1.0

Japon mucizesi Toyota’nın bu yıl yani 2018 yılı ile birlikte piyasaya sürdüğü bu çok özel otomobili her anlamda sıra dışı özellikleriyle karşımıza çıkar. Aracın sahip oldukları teknik donanımlar her açıdan kalitesinden ödün vermeksizin Toyota Yaris 1.0 Özellikleri sıra dışı olmasını sağlaması adına gerçekten de önemli bir konuyu teşkil eder. Motor performansından hız performansına dış görünümünden harika tasarımına varıncaya kadar her açıdan Japon mucizesi olmaya devam eden bu aracın her açıdan dikkat çeken birçok özelliklerinin bir arada bulunarak cazip fiyatla otomotiv piyasasında yer aldığını yeni toyota söylemek gerekmektedir.

Motor Düzeni

Benzinle çalışan aracın 998 cc motor hacmi bulunmaktadır. Elektronik yakıt püskürtme özelliğine dayanan araç 3 silindir motor hacmine sahip olarak toyota yaris hatcbach gövde tipiyle dikkatleri üzerine çeker. Aynı zamanda araç gücüyle de dikkat çeker. Toplam 69 hp beygir gücündeki aracın azami 95 nm tork düzeni bulunur. Bu da her açıdan dakikada toplam 6000 devir işlem yapabilmesi anlamına gelir ki her açıdan ortada duran nitelikleri arasında gelmektedir.

Bir diğer konu olarak yine ortada duran toyota yaris fiyatı unsurlarına dayanarak saatte 155 km azami hıza sahip olduğunu her açıdan dikkate almamız gerekir.

Tümüyle ortada duran bu sıra dışı yaklaşımları da onun tamamen ayrıcalıklı olan özellikleri arasında gelir.

 

 

Ölçüler

Japon harikası 2018 model 0 km aracın kuşkusuz ki ölçüleri de tam bir tasarım harikasıdır. Sözgelimi azami 286 litrelik azami bagaj hacmiyle dikkatleri üzerine çeken bir yaklaşıma sahip. Öte yandan yine dikkate alındığı zaman toyota yaris ötv fiyatı 3945 mm uzunlukta 1695 mm genişlikte olduğunu da kesinlikle bildirmek gerekir. Aracın toplam ağırlığı olarak sadece ama sadece 980 kg ağırlığının bulunması da onun ortada duran en temel özelliklerinden bir diğerini teşkil eder.

Bu da gerçekten de kaliteden ödün verilmeksizin başlı başına ortada duran özelliklerini oluşturur.

Müzik & Eğlence

Multimedya sistemi olarak aracın radyo ve mp3 çalar sistemi bulunur. Kablosuz şarj sistemi ile usb bağlantısı yer almaktadır. Elbette toyota yaris 1.0 ötv fiyatı en güncel değerlerle yolda yardımcınız olacak dokunmatik navigasyon sistemi de vardır. Bununla birlikte kablosuz bluetooth teknolojisi kullanılarak her açıdan uygun fiyat seçenekleriyle sıra dışı bir araç olduğunu belirtmemiz gerekir. Tümüyle ortada duran bu özellikler 33.500 liradan başlayan seçeneklere dayanarak her anlamda aracın dikkate değer özellikleri olarak değerlendirilmektedir.

Bu da tamamen kaliteden ödün verilmeksizin toyota yaris resimleri tamamen ayrıcalıklı unsuru arasında gelmesi adına son derece önemli bir konuyu teşkil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir