Toyota Yaris 1.33

Toyota’nın 2017 model Yaris modeli hem kusursuz bir sürüş deneyimi hem de fiyatı bakımından incelendiği zaman ideal bir B sınıfı segment hatchback araç tipi olduğunu herkese ispatlamaktadır. Zaten Japon mucizesi olması da onun öne çıkan Toyota Yaris 1.33 Özellikleri özelliklerinden bir diğeri olarak dikkatleri her halükarda üzerine çeken en temel yaklaşımları arasında yer alır ki her açıdan tamamen sıra dışı eşsiz bir özelliğiyle üst düzey bir konfor ve kullanım sağlamaya devam eder.

Tümüyle bu seçenekler de onun yeni toyota her anlamda kaliteli  ve eşsiz özellikleri ile karşımıza çıkan unsurları anlamına gelir ki her açıdan kusursuz olmaya devam eden anlayışını bir arada sunar. Bu da en temel noktaları arasında gelmesi adına son derece önemli bir konuyu teşkil eder.

Motor

1329 cc silindir hacmi bulunur. Bunun yanı sıra toyota yaris elektrik kontrollü doğrudan enjeksiyon sistemine dayanarak motor sisteminin var olduğunu dile getirmek gerekmektedir.

Tümüyle bu özelliklerine ayrıca önden çekişli 6 ileri manuel şanzıman tipinin bulunarak eşsiz bir motor hacmi ve gücünün var olduğunu söylemek gerekir. Öyle ki azami tork 125 nm olmaktadır. Ayrıca 99 hp beygir gücünün de toyota yaris fiyatı bulunduğunu kesinlikle dile getirmek gerekir.

Performans

Toyota Yaris 1.33 saatte 175 km hız alabilmektedir. Bunun yanı sıra toplamda 6000 devir dakikada işlem yapabilme özelliği bulunur. Elbette bunlara azami 125 nm tork gücü de eklendiği zaman her açıdan önden çekişli sıra dışı bir performansa sahip araç olduğunu rahatlıkla söylemek gerekir. Ayrıca araç 0-100 km aralığında toyota yaris ötv fiyatı 10,7 saniyede kalkışa geçebilmektedir. Bütünüyle ortada duran bu eşsiz yaklaşımları da onun farklı yanlarını oluşturur.

Konfor ve Rahatlık

Aracın boş durumda toplam ağırlığı 1060 kg olduğu için hafif B segmentli bir otomobil tipi olduğunu söylemek gerekir. Bunun yanı sıra alaşımlı 15 krom çelik jantları ve karartılmış arka camlarıyla sıra dışı bir tip olma özelliğiyle dikkat çeker.

Bunun yanı sıra bluetooth üzerinden müzik aktarımı ve bluetooth ile kablosuz telefonla konuşma özelliği bulunmaya devam eder.

Ön koltuk kol dayamalı olarak dizayn edilmiş ve kumaştan orijinal koltuk takımı yer almaktadır. Halojen tip sis farı bulunan aracın toyota yaris 1.33 ötv fiyatı her açıdan LED stop farı ve gündüz farları bulunur. Bu da dikkat çeken bir başka özelliğini meydana getirmesi adına önemli bir yaklaşımdır. ÖTV dahil araca 60.900 TL ile başlayan fiyatlarla toyota yaris resimleri anında sahip olmak her anlamda mümkün olan nitelikleri ortaya koyar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir