Toyota Yaris 1.5 Hybrid

Bir Japon harikası araç markası olan Toyota her bakımdan kusursuz bir performans ve sıra dışı bir yaklaşımla eşsiz konfor sunar. Farklı renk seçenekleri ve kendine has iç donanımıyla da dikkat çeken Yaris modeli ayrıca yakıt tüketimindeki tasarrufuyla da göz dolduran modeller arasında gelmesi Toyota Yaris 1.5 Hybrid Özellikleri adına gerçekten de son derece önemli bir araçtır. Bütün bu ortada duran özellikleri dikkate alınacak olunduğu zaman her anlamda yeni Toyota Yaris tamamen farklı özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir.

Motor Sistemi

Söz konusu Toyota Yaris 1.5 hybrid multidrive motor sistemine sahiptir. 1497 cc motor hacmi bulunmakta ve yakıt tüketimi olarak EFI sistemiyle hareket etmektedir. Ayrıca aracın maksimum torku 111/3600 ila 4800 aralığında yer almaktadır. Bütünüyle ortada duran tüm bu nitelikleri onun kendine has özelliğine dayanarak gerçekten de kalitesini arttıran eşsiz niteliklerini meydana getirmesini sağlamaya devam eden yaklaşımları arasında gelivermektedir.

Kapasitesi

Bunun yanı sıra kapasitesi hakkında da bilgi  vermek gerekmektedir. Sürücü dahil toplamda 5 kişilik yolcu kapasitesine sahip bir araç modeli olma özelliğine sahip. Bunun yanı sıra toyota yaris fiyatı 286 bagac hacmi bulunmakta olup her anlamda bolca eşyalarınızı rahat rahat taşımaya imkan tanıyan bir özelliği barındırmaktadır. Toplamda 5 kişiye kadar yolcu taşıma kapasitesi de maaile seyahatler için gerçekten de çok uygun bir araç olmasını sağlar. Bütün bu özelliklerinin yanı sıra aracın farklı renk seçenekleri de mevcut.

Dış Görünüm

Aracın yürüme vaziyetindeki ağırlığı 1165 kg olarak saptanmıştır. Bunun yanı sıra 1470 mm genişliği bulunan aracın her anlamda tüm bu özelliklerini kendine has dokusuyla birbirinden farklı renk seçenekleri tamamlar. Nitekim ateş kırmızısı, şimşek mavisi ve de metalik grisi en çok tercih edilenleri toyota yaris 1.5 hybrid ötv fiyatı arasında gelir. Elbette aracın kar beyazı da dikkat çeken bir diğer renk seçeneği olarak en çok satılan özellikleri arasında yer alır. Bütün bu kendine has dokusu da aracın hem kusursuz bir performansa sahip olması anlamına gelir hem de tamamen sıra dışı özelliklerine dayanarak kaliteden ödün verilmeksizin yaygın olarak herkesçe kullanılabilir olması anlamına gelir.

Fiyatı

Her bakımdan çok özel donanımlarıyla karşımıza çıkan bu araç 69.500 TL fiyat seçeneklerinden başlayan ÖTV indirimleriyle herkesin rahatça sahip olacakları bir modeldir. Bütün bu toyota yaris resimleri modelleri yönüyle de her anlamda tamamen kendine has özelliğine dayanarak tamamen sıra dışı bir araç modeli olarak dikkatleri üzerine çektiğini her anlamda söylemek gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir