Toyota’dan Auris 1.4D-4D

Yaşam kalitesini arttırmak ve keyifli bir sürüş isteyen müşterilerin ilk tercihi olan Toyota, yeni bir seri ile otomobil dünyasında yepyeni bir döneme imza atıyor. Kullanıcıların günümüz şartlarıyla paralel olan ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Toyota, Auris serisi ile karşınızda! Auris 1.4d-4d, eşsiz özellikleriyle sizi daha iyi bir yaşamla tanıştırıyor!

Yeni Auris 1.4d-4d İç Mekân Özellikleri

Yeni Auris, sürücü konforunu baz alarak tasarlanmıştır. Benzersiz malzemelerle donatılan iç döşeme sizin rahatınızı garantileyecek niteliktedir. Toyota Auris, tasarımı yapılırken kullanıcıların ferahlığını unutmayarak Toyota Skyview panoramik cam özelliğini geliştirmiştir. Ayrıca direksiyonunda bulunan sihirli tasarım sayesinde ailenizle sürüşün keyfini çıkarırken aracınızı terk etmek istemeyeceksiniz!

7” Toyota Touch® 2 Multimedya Sistemi; ön konsolun merkezine konumlandırılmış olup telefonunuzla bağlantınızı kesmeden müziğin zevkine varmanızı sağlar. Beş ayrı cep telefonuna bağlanabilen Toyota’nın gelişmiş sistemi, mesaj ve aramalarınızı kolaylıkla görüntülemenizi sağlar.

Toyota Auris Motor Özellikleri

Toyota Auris 1.4d-4d, 90 PS güce sahip olmakla beraber 100 km’lik bir yolda yalnızca 4 lt benzin tüketimi yapmaktadır. Üstelik heyecanı hissetmek isteyenlerdenseniz, yeni Auris 12,5 saniyede 100 km/h hıza ulaşabilmektedir.

Toyota Auris Güvenlik Sistemleri

Araç tasarımında ailenizin ve sizin güvenliğinizi ilk sıraya koyan Toyota, Auris serisiyle içinizi rahatlatacak Toyota Safety Sense güvenlik paketini sunuyor. Toyota Safety Sense içerisinde şerit takip sistemi, ön çarpışmayı önleyici sistem ve otomatik yanan uzun farları bulunduruyor. Kamera ve lazer sensörlerin kullanıldığı şerit takip sistemi, şeritten çıkmak üzereyken sizi uyarır ve direksiyona gerekli işlemi yapmanızı sağlar. Ayrıca öndeki aracı algılayan ön çarpışmayı önleyici sistem sizi ve yolcularınızı olası bir kazadan korur. Otomatik yanan uzun farlar ise gece görüş kalitenizi arttırarak konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlar.

Yeni Auris Büyüleyici Versiyonları

Toyota Auris 1.4d-4d; Active, Advance ve Premium olarak 3 farklı versiyon ve özelliklerde karşınıza çıkmaktadır.

Active: 16” alüminyum alaşımlı jantlar, Cruise Control olarak bilinen Otomatik hız sabitleme sistemi ve ön sis farlarıyla Auris serisinin eşsiz versiyonlarından biridir.

Advance: Keyifli yolculukların ilk adresi olan Auris serisi, Advance versiyonuyla karşınızda! Toyota’nın imzasını attığı akıllı giriş ve çalıştırma sistemiyle aracanıza yaklaşırken sizi büyülemeye başlıyor. Yağmur sensörü ve otomatik kapanan yan aynalarıyla konforlu yolculuğunuza konfor ekliyor.

Premium: Rahatlığınızı ön planda tutan Toyota, Toyota Auris resimlerinde görüldüğü gibi Premium’da modern tarzla konforu bir araya getirmiştir. Kolay-akıllı park sistemiyle size zaman kazandırırken ısıtmalı ön koltuklarıyla ve çift bölgeli otomatik klimalarıyla yaşam kalitenizi arttırmıştır.

Toyota Auris Renk Seçenekleri

Rahatlığınız ve güvenliğinizden emin olmanızı sağlayan Toyota, tarzınızı ortaya koyabilmeniz için size renk olanakları da sunuyor. Yeni Auris; opak, metalik, koyu ya da açık renk olmak üzere 12 farklı renk seçeneğiyle karşınıza çıkıyor. 3T3 Kırmızı Mika kendini kırmızının romantizmine bırakmak isteyenler için tercih sebebiyken; 209 Siyah asillikten ödün vermeyenlerin vazgeçilmezi oluyor!

Toyota Auris Fiyatı

Sürücü ve yolcularının konforu ve güvenliğini öncelikli tutan Toyota Auris 1.4-4d’ye sahip olabilmeniz için ödemeniz gereken tutar versiyonlarına göre farklılık göstermektedir. Toyota, müşterilerine ödeme kolaylığı oluşturacak fiyat listesini oluştururken Toyota Auris ÖTV fiyatlarını da versiyona göre değişecek şekilde tasarlamıştır.

Yeni Auris 1.4d-4d ve sihirli özelliklerine sahip olmak istiyorsanız;

Active versiyonu için; 2018 MY fiyatlandırmasına göre 174.000 TL olan ücret 43.100 TL ÖTV fiyatıyla 130.900 TL’ye düşmektedir. Müşterilerinin mutluluğundan taviz vermeyen Toyota, araç için kredi olanakları tanımaktadır.

Toyota Auris 1.4d-4d Advance versiyonuna ve benzersiz özelliklerine ise 44.600 TL ÖTV fiyatıyla 135.300 liraya sahip olabilirsiniz.

Yeni Auris tamamen bana özel olsun, kişiselleştirme imkânım bulunsun diyenlerdenseniz, Toyota Auris Premium versiyonuna kampanyalı fiyatlarıyla hemen sahip olabilirsiniz. Tavsiye edilen satış fiyatı 201.900 TL olan Yeni Auris Premium serisine, 60.060 TL ÖTV fiyatıyla 151.850 TL’ye kavuşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak ve kredi olanaklarından yararlanabilmek için Toyota internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir