Volkswagen Passat 2.0 TDI Bluemotion ÖTV Fiyatı

Passat bir kez daha zerafeti ve performansı ile kıskandırmak için huzurlarınızda. Kalite denince anımsayacağımız marka otomobillerden biri olan Passsat yeni bir heyecanla ileri teknoloji ve yüksek kalite malzemelerle donatıldı. Volkswagen Passat 2.0 TDİ Bluemotion.

2.0 TDI Motorun Gücü Nefes Kesici

2.0 TDI motor sağladığı yüksek tork ile inanılmaz bir sürüş deneyimi vaad eder. 150 PS beygir gücüyle 340 Nm Tork maksimum güç size saatte 218 km hıza ulaşma imkanı verir. Üstelik yarış arabalarını anımsatır şekilde 100 km hıza 8.7 saniyede ulaşır.

Tasarım

Bakışların otomobilinize dönmesine şaşırıyorsanız ilk defa Passat kullanıyorsunuz demektir. Abartısız estetik tamlaması Passat’ın dış tasarımını tanımlamak için üretilmiş denebilir. Passat güçlü motorunu destekleyen güçlü tasarımı ile göz doldururken bu otomobili kullanan kişinin kararlı ve başarılı ruhunu yansıtıyor.

Otomobilin iç tasarımı da dudak uçuklatıcı zerafette. Deri direksiyondan navigasyon ve ses sistemleri gibi neredeyse otomobilinizin bütün fonksiyonlarına ulaşmanız mümkün. İç konsol ve gösterge panelindeki uyum göz alıcı. Deri direksiyonun ellerde bıraktığı etki ve sürüş hissi tarifsiz. Arka koltuklardaki ayak boşluğunu gördüğünüzde kendinizi limuzinde sanabilirsiniz.

Konfor

Passatın en alt segmenti olan Comfortline donanımında bir çok konfor seçeneği sunulmakla birlikte Opsiyonel olarak tercih edebileceğiniz on dört yönlü ergo koltuklar belinizin yapısına uyum sağlayarak yorgunluğu engellediği gibi masaj keyfini de beraberinde getirir. Her oturduğunuzda tekrar ayar yapma zahmetine katlanmanıza artık gerek yok. Ergo koltuk sisteminin hafızasına gerekli girişi yapmanız yeterli. Üstelik ailecek kullanımlar için birden fazla ayar seçeneği de mevcut. Dynaudio ses sistemi ise üstün bir müzik ziyafeti sunabilmek için on ayrı hoparlör ve 700 Watt çıkış gücüyle donatılmıştır.

Navigasyona girmek sizce de araç kullanırken zor mu? Passat buna da çözüm getirdi. Discover Pro radyo navigasyon sistemi, harekete duyarlı sensörlerle çalışır ve navi ekranına dokunmanıza gerek kalmadan ellerinizi sağa veya sola hareket ettirerek ayar yapmanızı sağlar.

Araç içinde eğlence sistemi mi olur demeyin? Composition Colour ile geniş ekran ve HD görüntü kalitesine hazır olun. Üstün Bluetooth teknolojisiyle telefonla seyir halindeyken telefonunuzla konuşmak ve uygulamarınıza ulaşmak çocuk oyuncağı…

Sürüş

LED “High” ön farlar, yolun en ince ayrıntılarını görebilmeniz için opsiyonel oalrak sunuluyor. Bu farlar ayrıca dinamik viraj özelliğine sahip. Uzun gece yolculukları artık gözlerinizi yormayacak. Görünüşü elden geçirilen LED stop lambaları da sadece güvenlik sağlamakla kalmıyor, otomobilinizin gece vakti görselliğini artırıyor.

Acaba etrafımda bir şey mi var? Çarpacak mıyım? Bu korku özellikle bayan sürücülerin içlerine sinerek ve keyfini çıkararak otomobil kullanmasına engel olur. Çevresel görüş sistemi Area View bunun için geliştirildi. Passatın dört farklı noktasına konumlandırılmış dört adet kamera aldığı görüntüleri konsoldaki ekrana gönderir ve çevrenizin üç yüz altmış metrelik tam görüntüsünün oluşmasını sağlayarak korkmadan ve çekinmeden riskli yerlerde park yapmanızı ve yanaşmanızı kolaylaştırı. Aracınızın çevresini kollamanız bu zekice tasarlanmış sistemle çok kolay. Volkswagen Passat sahibi olmak işte böyle ayrıcalıklı hissettiriyor. En kısa zamanda showroomlarımızda test sürüşü yapmak için bekliyoruz. Abartmadığımızı ve Passat keyfinin ancak test sürüşüyle anlaşılabileceğine şahit olun.

Fiyatlar ve ÖTV

Passat 2.0 TDI Bluemotion Fiyatı 353.000 TL (Comfortline)

Passat Variant 1.6 TDI Bluemotion ÖTV Fiyatı 155.648 TL (Comfortline)

Passat 2.0 TDI Bluemotion Fiyatı 403.400 TL (Highline)

Passat Variant 2.0 TDI Bluemotion ÖTV Fiyatı 177.888 TL (Highline)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.