Volkswagen Passat TDI özellikleri

 Kelime anlamı halkın arabası anlamına gelen Volkswagen’in efsane sayılabilecek modeli olan Passat üretildiği 1973 yılından beri üstün Alman teknolojisi hala yollarda. 2015 yılında Cenevre Otomobil Fuarı’nda yılın otomobili seçilen Passat 40 yılı aşkın süredir, her sene kendini yenileyerek yollarda olmayı başardı.

   Zerafet ve Performans

    Yeni Passat performans, zarafet ve yüksek teknolojinin harmanlandığı bir otomobil olarak hem size hem de sevdiklerinize ne kadar özel olduğunu hissettirmeye kararlı. Keskin ve duru çizgiler ile abartısız dış tasarım ile eskimeyecek modern bir yapıya sahip.

   Karakteristik tasarıma eşlik eden led ön farlar ve stop lambaları ile krom detayların tasarımı beslediği Volkswagen Passat TSI ve Volkswagen Passat TDI özellikleri dört farklı paket seçeneğine göre değişiklik gösteriyor.

   Zengin Donanım Seçenekleri

    Trendline, Impression, Comfortline ve Highline paketleri ile her tür zevke ve bütçeye hitab eden Volkswagen Passat 19 inç ölçüye kadar çıkan 10 adet jant seçeneği ve 15 adet birbirinden çekici renk alternatifi ile göz dolduruyor. Opak saf beyaz, opak uranüs grisi, metalik atlantik mavi, harvard mavi, kara meşe, mangan rengi, nar kırmızısı, pirit gümüş, refleks gümüş, sedefli derin siyah ve oryx beyazı ile oldukça geniş bir renk alternatifine sahip olan Volkswagen Passat resimleri bile sunulan renklerin cazibesini sanki araç önümüzdeymiş gibi ortaya koyuyor. 

    Passat, çok fonksiyonlu deri direksiyon,”Composition Media” Bilgi ve Eğlence Sistemi,  %65 karartılmış camlar, 18 inç Dartford aluminyum alaşım jantlar, geri görüş kamerası, LED High ön farlar ve LED gündüz sürüş farları ve LED High stoplar, anahtarsız çalışma, ayarlanabilir 14 yönlü, hafızalı ve masaj özellikli ön koltuklar , Klimatronik (3 bölgeli tam otomatik klima sistemi) klima ve mobil bağlantı arayüzü “App-Connect” gibi zengin donanım özellikleri ile sınıfının en dolu aracı sayılabilir.

   Motor Seçenekleri

1,4 lt TSI 125 PS Manuel/DSG

1,4 lt TSI ACT 150 PS DSG

1,6 lt TDI 120 PS Manuel/DSG

2,0 lt TDI 150 PS DSG

2,0 lt TDI 190 PS DSG

2,0 lt TDI 240 PS 4MOTION DSG

    Motor seçenekleri 4 silindir /16 V olarak dizel ve benzin seçenekleri ile araca güç sağlıyor. Motor seçeneğine göre 5.3 ve 5.7 arasında ortalama benzin tüketimine sahip olan araç ekonomikliği ile de dikkat çekiyor.

  Motor seçeneklerine göre 9.9 ve 6.3 saniye arasında 0’dan 100 km hıza ulaşan Passat zarafet ile gücü bir araya getirerek hayranlık uyandırıyor.

    R-Line dış donanım paketi ile bütün gözleri üzerinizde olacak. Kendine özgü tampon hava girişleri, R-Line imzalı ön ızgara ve marşpiyeler ve isteğe bağlı olarak sunulan 19 inç jantlar ile adeta bir sanat eseri gibi duran Passat karartılmış arka camlar, progresif direksiyon ve elektronik diferansiyel kilidi ile de sürüş zevkinizi zirveye taşıyor.

     Fiyat   

     Volkswagen Passat  Fiyatı paket seçeneklerine  göre çeşitlilik gösteriyor. 

Trendline 187.400 TL, Impression 269.700 TL, Comfortline 211.200 TL, Highline 255.300 TL’den başlayan fiyatlar ile satılıyor.

   ÖTV Fiyatları

     Volkswagen Passat ötv fiyatı aracın fiyatına göre %50 ve %60 olarak belirlenmiştir. En üst model olan Volkswagen Passat 2,0 lt TDI 240 PS ötv fiyatı 210.826,14 TL olarak belirlenmiştir. Baz model olan Volkswagen Passat 1.4 TSI 125 PS ötv fiyatı ise 59.146,97 TL olarak belirlenmiştir. 

     Ötv ve diğer vergilerde yaşanacak değişiklerden dolayı oluşacak fiyat oynamaları araçların anahtar teslim fiyatlarına yansıtılacaktır. Güncel araç ve ötv fiyatları için size en yakın bayi yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.