Volkswagen Polo 1.4 TDI ÖTV Fiyatı

2017 model yılına sahip olan Volkswagen Polo 1.4 TDI özellikleri arasında ilk olarak aracın binek bir araç olduğu belirtilmektedir. Segment B, gövde tipi Hatchback, motor tipi standart içten yanmalı, donanım öpaketi Trendline ve ait olduğu ülke Almanya olan araç, Volkswagen severlerin dikkatini çeken modellerden biridir.

Motor

Yakıt tipi dizel, silindir hacmi 1422 cc, silindir adedi 3 ve besleme tipi turbo olan yeni Volkswagen Polo 1.4 TDI, yakıt püskürtme özelliği Common Rail Direkt Enjeksiyon olan bir araçtır.

Performans

Volkswagen Polo 1.4 TDI, toplam beygir gücü 75 hp, azami tork 210 nm, azami devir 3750 d/d, azami hız 173 km/s ve 0-100 km arası hızlanma oranı ise 12.9 saniye olan bir araçtır.

Yakıt Tüketimi ve Emisyon

45 lt yakıt kapasitesi bulunan Volkswagen Polo 1.4 TDI, şehir içi tüketimi 4.4 lt/100 km, şehir dışı tüketimi 3.2 lt/100 km, karma tüketim 3.6 lt/100 km, karma CO2 salınımı ise 94 g/km olan bir araçtır.

Şanzıman ve Çekiş Sistemi

Şanzıman türü manuel olan araç, 5 ileri şanzıman kademesine sahiptir. Çekiş özelliği önden çekiş olan Volkswagen Polo 1.4 TDI, çekiş kontrol sistemi, elektronik motor çekiş kontrolü ve patinaj önleme sistemine sahiptir.

Bagaj Özellikleri

Volkswagen Polo 1.4 TDI resimleri arasında bagaj resimlerini de görmeniz mümkündür. 5 koltuk bagaj hacmi 280 lt olan araç, rahatlıkla birçok eşyanızın sığabileceği büyüklüktedir.

Lastik ve Jant

Taban genişliği 175 mm, kesit oranı 70 %, jant çapı 14”, jant tipi ise kapaklı sac olan Volkswagen Polo 1.4 TDI, yedek lastik özelliklerinde sac jantlı tam boy stepne olan bir araçtır.

Müzik ve Eğlence

Araçta radyo, LCD multimedya ekran, harici giriş çıkış özellikleri bulunmaktadır. Türkçe dil seçenekli 5” dokunmatik ekrana sahip olan araçta, SD kart girişi, AUX harici ses girişi, WMA çalma desteği, Composition Color radyo ve tam olarak 6 adet hoparlör yer almaktadır.

Koltuklar ve İç Döşeme

5 adet koltuk sayısına sahip olan Volkswagen Polo 1.4 TDI, koltuk döşeme tipi olarak kumaş kullanılan bir araçtır. Sürücü koltuğu ve ön yolcu koltuğu ayarları manuel olarak yapılmakta olan araçta, sürücü ve ön yolcu koltuğunda yükseklik ayarlı başlık, arka koltuklarda 3 adet başlık ve tek parça yatırabilme özelliği bulunan bir araçtır. Orta konsol bardaklık alanı da araç içerisinde yer almaktadır.

Isıtma ve Soğutma

Elektronik kumandalı manuel klima özelliğine sahip olan Volkswagen Polo 1.4 TDI, toz ve polen filtresi özelliğine de sahiptir. Aracın torpidosu ise soğutmalı olarak karşınıza çıkmaktadır.

Direksiyon Özellikleri

Direksiyon sistemi Elektromekanik Servo olan araçta, 3 kollu sportif direksiyon tasarımı ve yükseklik ile derinlik ayarları bulunmaktadır.

Volkswagen Polo 1.4 TDI Fiyatı

Volkswagen Polo 1.4 TDI fiyatı, oldukça ideal rakamlar ile karşınıza çıkmaktadır. Aracın fiyatı modele göre değişim göstermektedir. Volkswagen Polo modellerine göre fiyatlar şu şekilde değişmektedir:

  • Volkswagen Polo Trendline başlangıç fiyatı 79.400 TL
  • Volkswagen Polo Comfortline başlangıç fiyatı 94.100 TL
  • Volkswagen Polo  Highline başlangıç fiyatı 109.000 TL

Volkswagen Polo 1.4 TDI ÖTV Fiyatı

Volkswagen Polo 1.4 TDI ÖTV fiyatı, satın almak istediğiniz Volkswagen Polo 1.4 TDI özelliklerine ve ÖTV oranlarındaki hareketlenmelere göre değişmektedir. Size en yakın araçlardan biri olan ve hayatınıza yeni bir tat getirecek olan Volkswagen Polo, size en yakın Volkswagen şubelerinde sizi bekliyor. Bulunduğunuz alana en yakın Volkswagen bayiine giderek, Volkswagen Polo ÖTV fiyatı hesaplaması yaptırabilir ve en ideal fiyatlar ile aracınızı hemen satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.