Volkswagen Polo 1.6 TDi ÖTV Fiyatları

Yenilenen Volkswagen Polo 1.6 TDi şimdi daha büyük ve ihtiyacınız olan tüm gereksinimleri bir arada sunuyor. Asistan sistemleri ile güvenliğiniz her zaman ön planda olacaktır. Bununla birlikte hep olduğu gibi şıklık ve karizmatik duruşundan hiçbir zaman ödün vermiyor. Tasarımı ve yenilenen karakteri ile sizlere keyifli bir sürüş ve dinamik bir görünüm kazandıran yeni Polo 1.6 tdi yolculuklarınızı konfor ve keyif ile sürdürmenizi sağlıyor.

Dıştan bakınca hatlar sizi büyüleyecektir

Ön çamurluktan başlayıp kapıların kollarının hizasından devam eden ve stop lambalarında son bulan ok tasarımda ki omuz çizgileri hoş bir görünüş sağlamaktadır. Yenilenen dış tasarımı ile yeni polo 1.6 tdi pürüzsüz bir görünüm ve dinamik bir duruş sağlamaktadır. Standart olarak sunulan LED gündüz sürüş farları benzersiz bir görünüm kazandırıyor. Yeni Polo, sportif duruşuyla her zaman ön planda olduğu gibi bu seferde yine yenliklerde sportif görünümünü bir kademe daha üste taşıyor. Yenilenen kaput ve yatay çizgiler Polo’ya daha şık ve dinamik bir görünüş sağlamaktadır. İsteğe bağlı sunulan LED farlar ise atletik yapıya uygun bir görünüm sağlamaktadır.

Dış yapısının güzelliği içeride devam ediyor

Yeni Polo’nun iç dizaynı dışı kadar güzelliği ile ön plana çıkmaktadır. İsteğe bağlı olan 10,25 “ boyutundaki yüksek çözünürlükte ki ekran ile sizleri teknolojinin üst sınırlarına çıkaracaktır. Bu dijital gösterge panelinin içerisinde bulunan “Active Info Display” modern tasarımı taçlandırıyor. Panoramik açılır cam tavan ile gökyüzüne ulaşma fırsatı veren Polo, sizlere gökyüzüne bakıp sürüşünüzü keyifli hale getirmeyi düşündü. İç mekanın aydınlatılmasını düşünen yeni Polo ile ambiyans aydınlatılması yapılarak Highline donanımları ile standart olarak sunuldu. Farklı renklerde iç tasarımı tasarlamanıza yardımcı olarak yolculuklarınız ve araç sürüş keyfinizi üst düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır. App-Connect teknolojisi ile akıllı telefonlarınızda bulunan uygulamalardan içerikleri rahatça Dijital Gösterge Paneline aktarabilirsiniz. MirroLink, Apple CarPlay ve Android Auto gibi uygulamalarla telefon görüşmesi, müzik dinleme ve mesaj yazma gibi neredeyse tüm telefon fonksiyonlarına rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. “Discover Media” radyo navigasyon sistemi ile sahip olunan MP3 uyumlu CD çaların yanında 8 hoparlör, 2 adet SD kart girişi, USB arabirim ve Bluetooth bağlantısı gibi özellikler de unutulmadı.  Kablosuz şarj özelliğini de unutmayan yeni Polo’da kablosuz şarj çok kolay. Klima kontrol ünitesinin alt tarafında yer alan bölmeye bırakmanızla telefonuz hızlı ve kablosuz şarj olacaktır.

Hiç bu kadar asistanınız olmamıştı

Yenilenen Volkswagen Polo 1.6 tdi özellikleri arasında en çok merak edilen yeni asistanlar karşınızda. İlk olarak kör nokta uyarı sistemi olan “Blind Spot Detection” arka tamponda bulunan iki sensör ile aracın görüş alanın kör olduğu noktaları belirliyor ve etrafında ki cisim ve araçları LED panelde göstererek sürücüye yardımcı oluyor. Bu teknoloji ile sürücü araçla yapacağı sollama veya şerit değişikliğinde olası tehlikelerden uzak tutulmuş olacaktır. Arka trafik uyarısı “Rear Traffic Alert” ise park ettiğinizin aracın arkasında başka bir aracın yaklaşmasıyla size uyarı vermesi için düşünüldü. Park Asistanı “Park Assist” ile aracınızı yola paralel veya dik olarak park etmenize yardımcı olmanız için yapıldı. Bunun yanında park ettiğiniz yerden çıkmanıza da yardımcı oluyor. Bu özelliklerin yanında Ön bölge asistanı, adaptif hız sabitleyici ve yorgunluk tespit sistemi sizlerin konforu ve güvenliği için düşünüldü.

Yeni Polo’nun ÖTV’li fiyatı

Yenilenen ve üst düzey teknoloji ile donatılan Volkswagen Polo 1.6 tdi fiyatı da sizlerin cebinizi düşünerek oluşturuldu. Bu heyecan verisi özellikleri ile sizleri büyüleyen Volkswagen Polo 1.6 ÖTV’li fiyatı sadece 92.000 TL’den başlayan fiyatlarla sizlere sunuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.