Volkswagen Touareg V6 Tdı 3.0 Özellikleri

Volkswagen’in en üst ve en yeni modeli olan yeni Touareg üst sınıf bir SUV araç olarak karşımıza çıkıyor.  Premium donanım özellikleri, eşsiz tasarımı, güçlü motoru ve büyük bir özenle seçilip bir araya getirilmiş yüksek kaliteli malzemeler ile tüm gözlerin üzerinde olacağı bir kalite ve prestij aracı olan Touareg SUV segmetinde standartları yeniden yazıyor.

    Sıra dışı ve Eşsiz Özellikler

ile tam bir rüya otomobili konumunda. Araç üzerinde bulunan IQ. Light- LED Matrix farlar, kusursuz gece görüşüne imkan tanırken, diğer sürücülerin ve yayaların gözlerini almaması için özel olarak tasarlandı. Dinamik uzun far asistanı ( Dynamic Light Assist) sistemi ile de desteklenen farlar artık daha uzak mesafeleri aydınlatıyor. Sürüş sırasında aydınlatma genişliği, derinliği ve yoğunluğu gibi birçok unsur, IQ. LIGHT – LED Matrix farlar tarafından otomatik olarak uyarlanıyor ve gözleri yormayan bir sürüşe imkan veriyor.

    Volkswagen Touareg ile ilk kez sunulan Dijital Kokpit (Innovision Cockpit), araç bilgi ve multimedya sistemini sürücü odaklı ve çok geniş bir ekrana sahip. 12.3 inç boyutunda dijital gösterge paneli ve 15 inç boyutunda renkli dokunmatik ekran harekete duyarlı kontrol özelliğine sahip. 4 adet usb bağlantısı ve kablosuz şarj özelliği sunan sistem Apple Car Play ve Android Auto sistemi de sunan SUV, Media Control, radyo istasyonlarını veya müzik dosyalarını, navigasyon sistemini, ön yolcu koltuğundan veya arka koltuklardan yapmaya imkan sunuyor.

   Kaptan Köşkü

 Sürücü için eşsiz bir sürüş deneyimi, yolcular için de unutulmaz bir yolculuk imkanı sunan Touareg iç tasarımında sunulan Atmosphere dizayn seçenekleri ile parlak, zarif ve özel malzemeden üretilmiş iç yapısını tamamlayan ahşap ayrıntılar ile sizi büyülüyor. Opsiyonel olarak sunulan masaj fonksiyonlu ve havalandırma özellikli Savona deri döşemeli koltuklar en uzun yolculuklarda bile maksimum konfor sunuyor. 

    Tasarım Harikası

  LED stop lambaları, dinamik sinyal lambaları ve araç üzerinde kullanılan krom çıtalar ve oldukça şık görünüme sahip krom ızgara ile mükemmel uyuma sahip LED Matrix farlar aracı bir tasarım harikasına dönüştürüyor.

  Kişiselleştirilebilir Özellikler

Volkswagen Touareg V6 Tdı 3.0 Özellikleri ile sınırsız kişiselleştirme olanaklarına izin veren Touareg Vienna ve Savona koltuk döşemeleri, iç dizayn ve 30 farklı ambiyans aydınlatma ile kişiselleştirilebilir bir ortam sunuyor.  Standart olarak sunulan siyah opak renk dışında opsiyonel olarak sunulan saf beyaz opak renk, metalik olarak sunulan terrarossa kahve, malbec kırmızısı, titan gri metalik, altın kum,  okyanus mavisi, resif mavisi ,ardıç yeşili, granit grisi renkler ile tam bir cazibe aracı haline gelen SUV, sedefli olarak sunulan derin siyah, ay ışığı mavisi ve oryx beyazı renkler ile de yollardayken tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlıyor.

  Touareg Sanal Gerçeklik Deneyimi ARR AP

Şu anda sadece Apple Store’da yer alan IOS 11 ve sonrası işletim sistemleri ile uyumlu arttırılmış sanal gerçeklik uygulamasını indirerek aracın tüm detaylarını ve özelliklerini keşfedebilirsiniz. Volkswagen Touareg resimleri ve sanal gerçeklik deneyimine ulaşabileceğiniz uygulama ile şu anda oturduğunuz yerden bir geliştirilmiş sanal gerçeklik deneyimi yaşayabilirsiniz.

   Fiyat

 Benzersiz özellikleri ile SUV sınıfını yeniden yaratan Volkswagen Touareg Fiyatı 1.160.000 TL’den başlıyor ve eklenecek opsiyonel ekipmanlar ve özelliklere göre değişiyor. 

  ÖTV

Güç, prestij, kalite, sağlamlık ve kişiselleştirilmeye izin veren özellikleri ile SUV sınıfında rakipsiz olan Volkswagen Touareg V6 TDI 3.0  ötv fiyatı 81.877 €  olarak belirlenmiş durumda.  Volkswagen Touareg ÖTV fiyatı ve diğer vergi miktarları değişiklik göstermektedir. Bu vergilerde yapılan değişiklikler aracın anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.