Volvo S60 1.5 T3  Özellikleri

İsveç devi Volvo yepyeni otomobil modelinin tanıtımını yaptı. 2018 modeliyle göz dolduran yeni Volvo S60 1.5 T3  Özellikleri her açıdan kusursuz bir sürüş deneyimi yaşamak isteyenler için sunulmuş durumdadır. Öne çıkan tüm sıra dışı tasarımlarıyla gerçekten de göz dolduran söz konusu binek otomobili her anlamda farkını yansıtmaya devam ediyor.

Teknik Özellikleri

Volvo’nun yepyeni hayata çıkardığı otomobilnin sahip olduğu birtakım teknik özellikleri arasında her yönden dikkat çeken üstünlükleri bulunmaktadır. Başlı başına yeni volvo ortada duran teknik özellikleri onun gerçekten de sınıfının birincisi konumuna erişmesini sağlaması adına son derece önemli bir özellik oluşturmaktadır.

– Yeni modelin 254 hp motor gücü gerçekten de dikkat çekiyor.

– Önden çekişli dört silindirli turbo motor seçeneğine sahip aracın yine bir başka öne çıkan özelliği 1969 cc motor hacminin olması.

– Aracın dakikada tam 5500 devir yapabilen sıra dışı 254 hp beygir gücü onun eşsiz performans sergilemesini sağlamaya devam etmektedir.

– Yine araç volvo s60 minimum 1500 maksimum 4800 tork üretebilme özelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken bir özellik oluşturmaktadır.

Tümüyle ortada duran bu seçenek dikkate alınacak olunduğu zaman tamamen ayrıcalıklı unsurlara sahip olmaya devam edecektir.

Tasarım

Volvo’nun yepyeni tasarıma sahip olan volvo s60 fiyatı yeni modeli yine dikkat çeken özellikler yönünden gerçekten de etkileyici unsurları bir arada tutmaktadır. Nitekim araç Sedan sınıfının premium D segmentine sahip. Ayrıca yine 1625 kg boş ağırlığı bulunmaktadır.

Aracın yüksekliği 1484 mm iken uzunluğu 4635 mm olarak hesap edildi. Tümüyle ortada duran bu eşsiz unsurlar da elbette onun farklı yanlarını oluşturması bakımından son derece dikkatleri üzerine çeken unsurları bir arada sunmaya devam edecektir.

Tüm bu ortada duran yaklaşımlar ışığında da her anlamda otomobilin etkili bir tasarım özelliğiyle yer aldığını her anlamda ifade etmemiz gerekmektedir.

Müzik & Eğlence

Araçta 7 inç dijital LCD ekran bulunuyor. Bu sayede gerek bluetooth teknolojisi üzerinden navigasyon uygulamasını akıllı cihazlardanh yönetme gerekse müzik aktarımı volvo s60 1.5 t3 ötv fiyatı yapabilme her açıdan olanaklı hale gelebilmektedir. Bir diğer dikkat çeken detay ise söz konusu otomobilde radyo ve harici ses girişlerinin de bulunmasıdır. Harici ses girişi olarak aux, usb, iPod & iPhone ve 12V priz özelliklerinin yer almasıdır. Tüm bu ortada duran yaklaşımlar ışığında da her açıdan tamamen sıra dışı özellikleriyle donanımlı olduğunu kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir.

Multimedya özellikleri arasında high performance müzik sistemi, DVD oynatabilme sistemi ve de Sensus bilgi & eğlence sistemi dikkatlerden kaçmayan ayrıntılı özellikler arasında yer almaya devam eder. İşte tüm bu yaklaşımlar ışığında da gerçekten de aracın volvo s60 t3 ötv fiyatı yeni model olarak tamamen diğer modellerinin üstünde birçok özelliklere sahip olduğunu kesin olarak dile getirmek gerekir.

İç Döşeme

Volvo S60 olarak yeni modelde elbette iç döşeme de dikkatlerden kaçmıyor. Nitekim iç döşeme özelliği arasında yer alması adına kumaştan mellybrand tekstil tip koltuk döşemenin uygulandığı görülmektedir. Bunun yanı sıra toplamda 5 koltuklu olup elektrikli sürücü koltuğu bulunmaktadır. Ayrıca manuel sürücü koltuğu ayarı ve aktif sürücü koltuğu başlığı yer almaktadır.

Aracın sürücü koltuğunda yine gözlük bölmesi ve bardak tutucu bölmesi de yer almakta olup vites kolu deriden imal edilmiş haldedir. Tüm bu özellikleri doğrultusunda aracın yıllık ötv bedeliyle her anlamda yetkili Volvo s60 resimleri satıcılarından anında alınması mümkün olacaktır. Üstelik sezon sonu indirimlerine dayanan fiyat teklifleri de bulunduğu için her açıdan dikkat çekmeye devam eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.