Volvo S60 2.0 Özellikleri

Plug in hibrid modeller ile sıfır atıkla seyahatinizin keyfini güçlü performans ile sürüş keyfinizi zirveye çıkartabilirsiniz.

Beş kişilik konfor

Yeni Volvo ile Isıtmalı ön ve arka koltuklarda 5 kişi rahatlıkla,konfor içerisinde seyahat edebileceksiniz.

Büyük eşya alanı

Volvo S60,442 litrelik büyük bagaj hacmine ek olarak 60/40 bölünmüş katlanan arka koltuk ile en uzun yolculuklarınızda dahi eksiksiz yollarda olacaksınız.

Tasarım

Arka tekerleklerin üzerinde kaslı omuzlar ile otomobilin atletik yapısı ortaya çıkıyor.Ayrıca güçlü hatlara sahip yan bölüm ve aerodinamik profil de bu yapıyı destekliyor.Sportif tasarım tüm detaylarda kendisini hissettiriyor.

Ayrıntılardaki dinamizim ise bir başka dikkat çekici nokta.Belirgin ön ızgarada gurula taşınan Volvo amblemi,Full Led ön farların T şekklindeki ışık şekli,ucu yukarı doğru kalkık bagaj kapağı,sprtif tasarımı kusursuz hale getiriyor.Volvo S60 2.0 resimlerinde bu kusursuz tabloyu yakından inceleyebilirsiniz.

Sürüş zevki

Hassas ve iyi tepki veren bir direksiyon,çift üçgen kollu ön süspansiyon ve entegral arka süspansiyon iyi bir kullanıma yardım ediyor ve ağırlığın düşük tutulmasını sağlayarak,çevikliği arttırıyor.

O anki sürüş tercihinize göre tercih edebilecek bir çok çeşit sürüş modu bulunuyor.

Opsiyonel Four-C aktif şasi elektronik kontrollü bir amörtisör sistemi olup,daha fazla kontrol sağlıyor.

Sezgisel kontrol

Dokunmatik orta ekran ile her türlü iletişiminizi kolaylıkla yapabileceksiniz.9 inçlik,uzunlamasın bir ekranla yansıma ve yukarı ekran kaydırma olmadan rahatlık içerisinde,tepki yüksekliği nedeniyle eldiven ile dahi kullanabileceksiniz.

Panoramik tavan ile iç bölümün ışıklanması sağlanırken,tavanın ön bölümünü de havalandırma amacıyla kaldırabilir ya da açabilirsiniz.Güneşe maruz kaldığınızda ise elektrikli güneşlikler elinizin altında olacak.

İletişim

Akıllı teknoloji ve mükemmel telefon entegrasyonu ile tercih edeceğiniz müzikleri çok rahat bir şekilde dinleyebileceksiniz.Entegre program ile telefonunuz otomatik olarak bağlanacak.Orta dokunmatik ekran ve basit ses kontrolü eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralayacaksınız.Sensus Connect uygulaması ile bir çok ek pakete ulaşabilme şansına sahip olacaksınız.

Volvo on Call uygulaması ile mobil cihazlarınızı ve tabletlerinizi yine rahatlıkla bağlama olanağı bulacaksınız.Ayrıca S60’ınızı önceden ısıtabilecek,soğutabilecek,kilitleyip,açabilecek,otoparkta yerini bulabileceksiniz.

Yine aynı uygulama ile araba içinde sim kartınız üzerinden internete bağlanabilecek,randevularınızı takip edebileceksiniz.

Ses Standardı

Bowers&Wilkins ses sistemi 15 hoparlör ve 1100 Watt ile sizlere benzersiz bir müzik keyfi sunacak.Üç farklı oda modu ile sesi keyfinize göre ayarlama olanacağı bulacaksınız.Otomobilin gövdesine entegre edilen bir subwoofer hoparlör ile daha güçlü ve hassa bas sesleri alabileceksiniz.

Destek Fonkisyonu

Yoğun trafiklerin yoruculuğuna Pilot Assist ile çare bulacaksınız. Bu fonksiyon standart hız sabitleme özelliğini bir adım daha ileri götürüyor ve öndeki araç ile ayarlanan hız ve mesafeyi koruyor.Ayrıca müdahalede bulunarak sizi şeridin ortasında tutmayı amaçlıyor.

Volvo S60 2.0 fiyatı

S60 T3 Premium;Motor büyüklüğü 1.498 cc,6 ileri şanzıman ve benzinli aracın vergisiz fiyatı 96.053 TL olup,ÖTV,KDV ve tecil masrafları ile birlikte anahtar teslim fiyatı 182.660 TL olacaktır.,

S60 T3 Advance modeli ise yine aynı özelliklere sahip(1.498 cc,6 ileri şanzıman ve benzinli) olup,vergisiz fiyatı 101.622 TL iken,yine tüm vergiler ve diğer giderleri ile birlikte,anahtar teslim fiyatı 193.175 TL’dir.

S60 serisinin 4 modelinden üçüncüsü olan S60 T3-R Design Plus modelinin yine aynı özellikler ile,vergisiz fiyatı 114.800 TL,tüm gider vergiler dahil anahtar teslim fiyatı 218.055 TL’dir.

Ve serinin son modeli S60 D4 Advance.1.969 cc,8 ileri vites ve dizel olan bu modelin vergisiz tutarı,101.055 TL,KDV,ÖTV ve tecil masrafları ile birlikte,anahtar teslim fiyatı 241.185 TL’dir.

Volvo S60 2.0 ÖTV fiyatı

Bu kusursuz arabayı sürüş keyfini yaşamak,eşsiz bir deneyime sahip olmak,konfor ve güvenliğin tadını çıkartırken,tasarımın keyfini sürmek isterseniz ödemeniz gereken  Volvo S60 T3 Premium ötv fiyatı 57.632,00 TLdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir