Volvo S80 2.0 özellikleri

İsveç markasının eşsiz tasarımının kusursuz yakıt tüketimiyle buluştuğu yepyeni otomobili Volvo S80 2.0 özellikleri otomobil dünyasını meşgul etmeye devam ediyor. Gerçekten de otomobilin sahip olduğu özellikler özellikle de yakıt tüketimi konusundaki inanılmaz hassasiyeti onun daha da öne çıkmasına zemin hazırlayan özelliklerini oluşturuyor. İşte ortada duran bütün bu özellikler bakımından değerlendirilecek olunduğu zaman her halükarda aracın tamamıyla kalitesinden ödün vermeksizin birçok özellikleriyle yer aldığını ifade etmek gerekiyor.

Teknik Yenilikler

– Şehir içinde ortalama 5.1 şehir dışında ise 3.9 lt 0-100 km yakıt tüketimiyle gerçekten de dikkatleri üzerine çekiyor. Aynı zamanda yakıt deposunun hacmi diğer modellerinden fazla olması açısından da ayrılıyor (70 lt).

– Araç sadece ama sadece 8.5 saniyede ilk 0-100 km hızlanma yapabilir durumda bu da eşsiz performans özelliğini her nerede olursa olsun rahatlıkla sergilemesi bakımından gerçekten de dikkat çeken bir özelliğini teşkil ediyor.

– Araç azami olarak 400 nm tork kapasitesi ve de 181 hp toplam beygir gücüyle de gerçekten de yeni volvo diğer rakip modellerini çoktan arkasında bırakmış durumda.

– E serisi Sedan tip bir kasaya sahip olan söz konusu otomobilin öne çıkan bir başka özelliği ise common rail direkt enjeksiyon yakıt püskürtme 1969 cc silindir hacmine sahip olması gibi özellikleri ihtiva etmesidir.

Ortada duran bütün bu yenilikleri ışığında da volvo s80 gerçekten de aracın her anlamda kalitesinden bir an dahi ödün vermeksizin karşımıza çıktığını her anlamda söylememiz gerekmektedir.

Ağırlık & Ölçüler

– Volvo yeni modelinin uzunluğu 4.854 mm

– Volvo yeni model araç 2.106 mm genişliğe sahip ayrıca yine aracın dikkat çeken ölçülerinden birisi olarak 17 inç alaşımlı çelik jantların kullanıldığını görmek mümkün. Aracın maksimum ağırlığı ise 1766 kg olarak hesaplanmış durumdadır.

Tüm bu ortada duran özellikleri bakımından düşünülecek olunursa her açıdan aracın volvo s80 fiyatı süratine eşlik eden yapısının yer aldığını dile getirmek gerekir.

Hız & Performans

Volvo S80 yeni model saatte tam 225 km hız yapabilme özelliğini sergileyebilmesi açısından diğerlerinin önüne geçmeyi başarmış durumda. Bununla birlikte yine 4 silindir adetli ve 8 ileri otomatik şanzıman teknolojisine sahip olduğunu da belirtmek gerekmektedir.

Bütün bu özellikleri doğrultusunda aracın kusursuz bir model olarak her açıdan sürücüsünü kusursuz bir sürüşe davet ettiği açıkça ortada duruyor.

Müzik Sistemi ve Multimedya

Aracın 5 inçlik bir multimedya ekranı bulunuyor. Bunun haricinde radyosu ve HQ ses kalitesinde volvo s80 ötv fiyatı müzik çaları bulunuyor. Bu bakımdan değerlendirildiği zaman müzik sistemi adına da ideal özellikleri taşıdığını kesinlikle belirtmek gerekmektedir. Öte taraftan aracın harici ses giriş/çıkış özellikleri denildiği zaman usb ve aux sisteminin yanı sıra 12V priz ve de iPod & iPhone telefon bağlantısı girişlerinin de bulunduğunu kesinlikle ifade etmek gerekmekte.

Böylelikle volvo s80 2.0 ötv fiyatı aracın her açıdan eşsiz müzik sistemine sahip olduğunu belirtebiliriz. 

Navigasyon sistemi bluetooth teknolojisine dayanıyor ve yine bluetooth teknolojis kullanılarak telefondan müzik aktarımına da izin veriyor.

Tümüyle bu yeni özellikleri açısından tüm yetkili Volvo s80 resimleri satıcılarına uğranarak aracı anında satın almak mümkün olmaktadır. Bu sayede tüm kullanıcıların diledikleri şekilde aracın elde tuttuğu bütün özelliklere kısa bir zaman diliminde ulaşması mümkün hale gelmektedir. Tümüyle ortada duran bu eşsiz özelliklerinin ötesinde yine dikkatleri üzerine çeken bir diğer nokta olarak aracın her açıdan dört dörtlük olarak indirimli fiyatıyla da yepyeni modelle otomobilini yenilemek isteyenler için cazip teklif sunduğunu belirtmek gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir